fbpx

Jõulujazz kutsub helgele kodukontserdile koos Liisi Koiksoni ja Joel Remmeliga

23. november 2018

10. detsembril avab Jõulujazz 2018 raames oma uksed hubane kodu Kakumäel, kus esinevad Liisi Koikson ja Joel Remmel duokontserdiga, mille märksõnadeks on ilu ja rahu.

 

Laulja Liisi Koiksoni ja pianisti Joel Remmeli muusikalised kokkupuuted on mõlemat inspireerinud otsima ühist kõla just minimaalses duo koosseisus. Sahtlist on välja otsitud seni kuulmata looming ning lisaks enda loodule tõlgendatakse ka kõnekaid lugusid Eesti ansamblitelt nagu Genialistid, Smilers jt.

 

Kiire elutempo juures on oluline eriti jõulukuul võtta hetkeks aeg maha ja lasta kaunil muusikal ning mõtlemapanevatel tekstidel kõnetada. Mõlema artisti lavaline hoiak on seda juba aastaid tähtsaks pidanud. Nüüd otsitakse seda ühiselt ja kutsutakse kuulajagi rännakule kaasa.

 

Piletid on müügil alates täna kella 10:00 Piletilevi müügipunktides ja kodulehel www.piletilevi.ee. Müüki läheb väga piiratud arv pileteid. Kontserdi salvestab ka ETV2.

 

Jõulujazz 2018 toimub 28. novembrist kuni 14. detsembrini Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus ja Haapsalus. Jõulujazzi avab Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud kontert “9 hümni vabadusele” ning festivali peaesinejad on Ameerika vokaaljazzi staar Lizz Wright ja Portugali laulja-laulukirjutaja Salvador Sobral.

 

Jõulujazzi kuldsponsor on Danske Bank. Festivali peasponsorid on KAFO, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht, aastasponsorid My City Hotel, BMW, Tallink, Aktaprint. Jõulujazzi toetavad Reval Café, Haage Vesi, Tallinna linn, Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium, Eesti Vabariik 100, Ungari Instituut, Kuninglik Norra Saatkond, Goethe Instituut Eestis.