fbpx

Kontserdikaja: Jõulujazz: Superstaar ja Marvi Vallaste Sinatraga sina peal

16. detsember 2010

Oti esituses kohati puuduvat glamuuri ja draamat asendas Marvi Vallaste lihvitud nuku-look ja enesekindel esinemine, leiab Anu Leisner, kes kogus muljeid ka teistelt kuulajatelt.

Pühapäeval esitasid Ott Lepland ja Marvi Vallaste Frank Sinatra kuulsaks lauldud igihaljaid lugusid. Oti esituses kohati puuduvat glamuuri ja draamat asendas Marvi Vallaste lihvitud nuku-look ja enesekindel esinemine. Õhtu meeldejäävaimaks looks osutus aga hoopis Mart Sorkile pühendatud bluus.

Vaatamas, kuulamas ja publikut küsitlemas käis Anu Leisner.

Publiku arvamused:

Tiiu Leevik (54), lasteaiaõpetaja
Mulle meeldib Frank Sinatra, aga ma pole eriline Ott Leplandi austaja. Marvi Vallastel on väga huvitav ja tugev hääl, olen teda varem vaid televiisoris näinud. Mulle kohati tundus, et ta laulab paremini kui Ott Lepland. Orkestrit kuulsin esimest korda laivis. Väga kift oli, meeldis. Kuna me istusime päris all, siis kohati tundus, et jube vali oli, laulusõnadest ei saanud hästi aru. See viimane lisalugu oli väga ilus, ajas ihukarvad püsti.

Epp Vent, telemaja perenaine
Väga tore oli, kõige rohkem jäi meelde bigbänd, see sobib tolle ajastu muusikat esitama. Mina olen Otti kuulnud vaid televisioonis selles talendisaates, seega ei osanud midagi oodata. Ta võiks diktsiooni rohkem arendada. Ta oli niivõrd lähedal publikule ja bigbändiga esineda ei ole ilmselt kerge, ta muidugi tunnistas ka, et närveerib. Vastutus oli suur.

Tiina (32), ettevõtja Londonis
Kontsert oli väga hea, mulle väga meeldib Frank Sinatra. Ma ei ole kunagi neid lauljaid laivis näinud, väga head hääled. Marvi Vallastel on omapärane tämber. Mõnus fiiling tekkis, aga kontsert jäi natuke lühikeseks, nad oleks võinud pikemalt teha.

Katrin (32), turundusspetsialist
Kontsert oli hästi üles ehitatud, väga loogiliselt. Lauljad olid hästi valitud. Hea kontsert, sobib hästi jõuluaega. Rahvas oleks võinud rohkem kaasa elada. Marvil oli eestlaste jaoks liiga palju puusanõksu, aga tegelikult laulis ta ikka hästi.

Anu (49), spordiarst
Meeldis väga mälestuslugu kadunud pillimehele Mart Sorkile. See bluusilugu. Muidu oli kontsert tore.

Arvi (54), muusikamees
Tore kontsert oli. Rahvas ei saanud alguses vedama ja lõpus pidama. Mina kuulsin Otti laivis esimest korda, sest mina neid noorte bände, kus on vaid traadivennad ja ühe noodi peal lauldakse ei kuula eriti. Kuulan rohkem seda, kus on torud ja värgid. Siin oli see ampluaa suurem, rohkem oli instrumentaali. Võib-olla jäi natuke tooreks, kuid nende väheste proovidega, mis siin selle suure lumetormiga sai teha oli tulemus ikka hea.

12.12.2010 Kumu auditoorium

Frank Sinatra 95
Politsei- ja Piirivalveorkestri Bigband, Ott Lepland ja Marvi Vallaste