fbpx

Jõulujazzi 20. juubelifestivali avab lauljatar Sara Mitra Londonist!

25. november 2015

Festivali Jõulujazz avakontserdil esineb särav lauljatar Sara Mitra Suurbritanniast oma bändiga! Kanadalanna Kellylee Evansi kontserttuur ja ka Eesti esinemine on seoses laulja õnnetusega eilsest tühistatud. Jõulujazzi avakontserdi piletid kehtivad Sara Mitra kontserdil 28. novembril kell 19 Vabal Laval. 

 

Jõulujazzi 20-aastase ajaloo jooksul asendub festivali artist uue esinejaga esmakordselt. Nii Jamie Cullumi kui Gilles Petersoni lemmikartist Sara Mitra õnnestus Eestisse esinema saada õnneliku juhuse tahtel ja kiirete läbirääkimiste tulemusena 24 h jooksul. Eelmisel pühapäeval lõppenud Londoni Jazzifestivalil mitmeid kontserte andnud lauljatar katkestas oma puhkuse, et tulla Eestisse.

 

Kellylee Evansi agentuur andis kurvastusega teada, et õnnetu kukkumise tagajärjel ning arstide nõudmisel on lauljatari kontserdid Prantsusmaal ja Eestis tühistatud. Kellylee, tema agentuur ja Jazzkaar vabandavad Eesti fännide ees. Jazzkaar soovib artistile kiiret paranemist ja loodetavasti õnnestub publikul teda siiski Eestis lähiajal näha.

 

Sara Mitra on vaimustav laulja, helilooja ja bändiliider, kes Jõulujazzi avakontserdil esitab oma trioga nii jazziklassikat kui ka omaloomingut. Iiri ja India juurtega lauljatari looming ammutab inspiratsiooni folgist, jazzist ja bluusist. Tema tänane lai repertuaar hõlmab muusikat Cole Porteri lugudest Bob Marley armastuslauludeni.

 

Lauljatari esimese albumi “April Song” (2010) valis Jamie Cullum oma raadiosaates “Aasta albumiks”. Oma hiljutises BBC Radio 2 show’s kiitis ta lauljatari nõnda: “Ta on absoluutselt vaimustav artist, tal on isikupärane hääl ja hea maitse – Sara Mitra on mu üks praeguseid lemmikuid briti lauljate seas”. Mitra teine album “Losing You” ilmus sel kevadel ja selle produtsent Ben Lamdin töötab ka artistidega nagu Gregory Porter ja Laura Mvula. Sara fännide hulka kuulub ka legendaarne DJ Gilles Peterson ja mainekas jazziajakiri ”Jazzwise” lisab lauljatari kohta – “värskendav segu reaalsusest ja romantikast”. 

 

Kellylee Evansi kontserdile ostetud piletid kehtivad Sara Mitra kontserdil 28. novembril kell 19 Vabal Laval. Soovi korral on võimalik festivali avakontserdi pilet tagasi müüa kuni 4. detsembrini 2015 (k.a). Tagasiostu teostavad kõik Piletilevi müügipunktid (v.a Statoilid). PDF piletite eest kannab kliendi arveldusarvele raha tagasi Piletilevi kontor avalduse alusel. Piletilevi kannab raha tagasi nendele sebrapileti omanikele, kes on esitanud sooviavalduse info@piletilevi.ee meiliaadressil.

 

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank, kelle klientidele on piletid 20% allahindlusega! Hooaja peasponsorid on KAFO ja Eesti Päevaleht ning majutuspartner My City Hotel, aastasponsorid United Motors, Tallinna Sadam, Tallink ja Aktaprint, kohvikupartner on Reval Cafe. Jõulujazzi toetavad Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna linn, Austria Suursaatkond ja Prantsuse Instituut.

 

Jazzkaare piletiinfot saab numbril 666 0030 või piletid@jazzkaar.ee.