fbpx

Jõulujazzi erilised hetked sellel nädalal

05. detsember 2011

Laupäeval 10. detsembril  kell 19.00 Tallinnas Kumu auditooriumis saab nautida viie Euroopa tippmuusiku kontserti. Erilise rahvusvahelise koosseisu Five Senses on kokku kutsunud pianist Kristjan Randalu, kes on  jõudnud maailma jazzmuusikute meistriklassi. Ta toob seekord kaas ühe kaasa väga silmapaistva ja erilise kitarristi  vietnamlase Nguyên Lê, kaks saksa saksofoniässa Claudio Puntini ja Steffen Schorni ning poola löökpillivirtuoosi Bodek Janke. Mängitakse kõigi muusikute lugusid, kus improviseerimiskunsti meistriklassi saavad demonstreerida  nad kõik.  Kristjan Randalu on tänavuse Elioni suure jazziauhinna võitja, KUMU kontserdi salvestab ka Eesti Televisioon.

Laupäeval 10. detsembril kell 16.00  lõpetab Perekontsert tänavuse Jõulujazzi festivali. Esinevad Raadio Laste Laulustuudio väikesed ja suuremad lapsed Kadri Hundi juhatusel rõõmsate talvelauludega Olav Ehala, Rein Rannapi, Märt Hundi jpt. eesti laululoojate sulest. Lava lon  ligi 80 kolme vanuserühma noort lauljat. Lapsi rõõmustavad klounid Piip ja Tuut. Lastega koos musitseerivad noor superstaar Birgit Õigemeel ja Siim Aimla ansambel.  Kõigil kuulajatel tasub üle korrata  tuntud jõululaulu Oh, kuusepuu sõnad, siis saavad lapsed seda  isade ja emadega koos laulda. Müügil on ka laste  laulustuudio uus plaat Talveaja rõõmulaulud, kus 35 toredat jõulu- ja talvelugu.

Jõulujazzi festivali toetab Jazzkaare kuldsponsor Elion. Jazzkaare peasponsorid on Eesti Päevaleht, ERGO ja Sokos Hotel Viru, aastasponsorid Aktaprint, Estonian Air, Tallink ja Info-Auto ning LHV Pank. Festivali toetavad ka Sihtasutus Tallinn 2011, Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, ERR, USA saatkond, Hispaania saatkond, Hispaania välisministeerium, Prantsuse Instituut, Baden-Württembergi Liidumaa jt.  

Piletid müügil Piletilevi müügikohtades, Statoili jaamades ja internetis. Samuti müügil Jazzkaar 2012 peaesinejate Lizz Wrighti, Jan Garbareki ja Brand New Heavise kontsertide piletid.

Osta pilet siit: http://www.piletilevi.ee/est/?search=j%C3%B5ulujazz

Kohtumiseni kontsertidel!

Jazzkaar