fbpx

Jõulujazzi pimemüük kutsub end taas üllatama!

16. september 2019

Jõulujazzi piletite pimemüük 16.-17. septembril rõõmustab muusikasõpru tavapärasest poole soodsamate hindadega. Kampaania raames tuleb müügile vaid 600 piletit 13 kontserdile. 50% soodsamate kampaaniapiletite ostmisel on teada vaid kontserdi toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht. Festival Jõulujazz toimub 29. novembrist kuni 12. detsembrini üle Eesti.

 

Jõulujazzi täisprogramm koos esinejatega avalikustatakse pärast Pimemüügi lõppu 18. septembril kell 10.00 Jazzkaare kodulehel www.jazzkaar.ee. Jõulujazzi kavast leiab nii imelisi lauljaid, legendaarseid tippmuusikuid, festivaliks sündinud koostöid ning mitmeid uusi avastusi.

 

Festivali kunstilise juhi Anne Ermi sõnul ahvatleb Pimemüük ka tänavu heade üllatustega. „Jõulujazzi programm on mitmekesine sisaldades nii maiuspalu väikestele muusikasõpradele kui ka Eesti instrumentalistide uute kavade esmaesitlusi. Kutsume muusikasõbrad ka uutesse kontsertsaalidesse nagu Noblessneri valukoda, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal ja Fotografiska Tallinn,“ julgustas Erm.

 

Festival Jõulujazz 2019 pakub 29. novembrist kuni 12. detsembrini tipptasemel kontserte kirikutes, klubides, kontserdi- ja teatrisaalides üle Eesti. Jõulujazz toimub Tallinnas, Viljandis, Tartus, Pärnus ja Haapsalus. Festivali peaesinejad on Grammy auhinna võitnud Ameerika laulja Kurt Elling ning a capella kuuik Accent. Nende kontsertide piletid on juba müügil ja Pimemüügi sooduskampaania neile kontsertidele ei kehti. Pimemüügi partner on Piletilevi.

 

Festivali peasponsorid on JURA, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht, aastasponsorid My City Hotel, BMW, Tallink, Aktaprint. Jõulujazzi toetavad Reval Café, Tallinna linn, Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium.

 

24. korda toimuva Jõulujazzi Pimemüük toimub 16.-17. septembrini Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee. Kampaania raames tuleb müüki 600 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 piletit. Pimemüük ei laiene varem müügil olnud Jõulujazzi peaesinejate Kurt Ellingu ja Accent kontserdile. Täpsemad kampaania tingimused ja info Jazzkaare infotelefonil 666 0030.

 

TINGIMUSED:

1. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” toimub 16. september 2019 kella 10.00st kuni 17. september 2019 kella 23.59ni.
2. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ei avalikustata Jõulujazzi programmi artiste.
3. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames on Jõulujazzi 2019 kontsertide piletid müügil 50% allahindlusega ainult täishinnaga piletitele.
4. Jazzkaare Jõulujazzi „Pimemüük“ kampaania ei laiene varem müügis olnud Jõulujazzi kontsertide Kurt Elling (USA) ning Accent (Ameerika-Euroopa) piletitele.
5. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames avalikustatakse ainult Jõulujazzi kontsertide kuupäevad, kellaajad ja toimumiskohad.
6. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” kampaania raames saab iga ostja osta ühele kontserdile soodushinnaga kuni neli piletit ning igale kontserdile on müügis piiratud kogus kampaaniapileteid.
7. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” piletid on müügil Piletilevi müügikohtades ja internetis www.piletilevi.ee.
8. Jazzkaare Jõulujazzi programm avalikustatakse 18. septembril 2019 kell 10.00 Jazzkaare kodulehel www.jazzkaar.ee.
9. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ostetud pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata.

 

INFO:

– Jõulujazzi “Pimemüük” toimub 16. september 2019 kella 10.00st kuni 17. september 2019 kella 23.59ni.
– Piletid müügil 50% allahindlusega ainult täishinnaga piletitele. Kuni 4 piletit kliendi kohta.
– Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames avalikustatakse ainult Jõulujazzi kontsertide kuupäevad, kellaajad ja toimumiskohad, ei avalikustata Jõulujazzi programmi artiste.
– Jazzkaare Jõulujazzi programm avalikustatakse 18. septembril 2019 kell 10.00 Jazzkaare kodulehel www.jazzkaar.ee.
– Jõulujazzi „Pimemüük“ kampaania ei laiene varem müügis olnud Jõulujazzi kontsertide Kurt Elling (USA) ning Accent (Ameerika-Euroopa) piletitele.
– Pileteid tagasi ei osteta ja ümber!