fbpx

Kontserdikaja: Julia Boman meelitas kohale saalitäie jazzifänne

24. aprill 2005

Aukartustäratavasse Hobuveskisse kogunes laupäeva keskpäeval saalitäis inimesi, et nautida noorukese Julia Bomanni kooslust Sven Kullerkupuga. Publik võttis esinejad soojalt vastu.

14. sajandil ehitatud Hobuveski meelitas laupäeva keskpäeval kokku saalitäie jazzihuvilisi, kes tasuta said nautida Julia Bomani ja Sven Kullerkupu esinemist.

Publiku arvamusi kogus Jazzkaare reporter Mari Hiiemäe.

Kalle (25), IT-inimene: “Autentne torn, mõnus, võiks arvata, et akustika on ka hea. Muljet avaldas eelkõige viimane lugu, see oli kõige ehedam, kõige särtsakam. Bomanile vist sobikski rohkem selline särtsakam stiil, hääl on ju hea. Põhiliselt esitas ta ja ballaade. Hansoniga ballaadilauljana pole ta küll võrreldav, aga ta on ju noor ka, õpib alles. Ilus noor tüdruk, ilus on vaadata.”

Maris, vanemapoolne muusikahuviline, argipäeviti kontoriinimene: “Mulle on jazz loomulikult eelistatud žanr. Spetsiaalselt valisin kontserdid välja, neid jätkub terveks päevaks ja noh, terveks nädalaks on piletid ostetud. Väga hea päevane üritus, hea on käia ja vaadata ja veel tasuta ka. Noortele tehakse ju igasugu soodustusi piletite saamisel, aga vanemal jazzisõbral selliseid soodustusi ei ole.”