fbpx

Kadri Voorand esineb koos alter-hip-souli lauljatari Andy Allo’ga Nokia Kontserdimajas

20. detsember 2013

30. detsembril esinevad Nokia Kontserdimajas Eesti üks ägedamaid jazzvokaliste Kadri Voorand ja alter-hip-souli artist – endine Prince’i bändi laulja – Andy Allo koos bändiga.

 

Andy Allo on artist, kes ei esinda vaid ühte muusikažanri, vaid toob kuulajateni omapärase alter-hip-souli, kus meloodia, sõnad ja rütm põimuvad täiuslikult kokku. Enne soolokarjääri alustamist tegi Aafrikast pärit muusik 2011. aastast alates laulja/kitarristina koostööd Ameerika muusiku Prince’i New Power Generationiga, kirjutades koos Prince’iga nende albumi üheksast loost kolm: „Superconductor“, „The Calm“ ja „Long Gone“. Ülejäänud kuue muusikapala loomisel kaasas Allo teisi tõelisi muusikalegende, et muuta nende kõla omapäraselt täiuslikuks. 

 

Seejuures jõudis „Superconductor“ nii Prantsusmaa, Suurbritannia kui ka USA number üks souli ja R&B albumiks. Prince on kord öelnud, et Allo teeb varsti oma loominguga revolutsiooni, kuid see „varsti“ on käes juba praegu. 

 

Andy Allo Eesti kontserdi juhatab 30. detsembril sisse noor ja särav Eesti jazz-laulja ja helilooja Kadri Voorand, kes on esimeste seas pälvinud väärika auhinna Aasta Noor Jazzitalent. Omapärane improvisatsioon ja helilooming on toonud Kadri Voorandile auhindu nii Eestis kui ka võõrsil. Seejuures on tema muusika viimastel aastatel jõudnud ka juba suure hulga välispublikuni – kontsertreisid on viinud tema erinevaid kollektiive nii Euroopasse kui ka Ameerikasse ja Kanadasse. Kadril on ilmunud kolm albumit, neist viimane “Kosmogooniline etüüd” on juba võitnud publiku südamed ning jõudnud ka Euroopa Jazziajakirjade edetabeli TOP 10-sse. 

 

Andy Allo ja Kadri Voorandi kaasahaarav ja unustamatu kontsert toimub 30. detsembril kell 19.00 Nokia Kontserdimajas.

 

Piletid on müügil Ticketpro müügikohtades ja veebiaadressilt www.ticketpro.eeKontserdi jätkupidu toimub jazzklubis Clazz (Vana turg 2). Kontserti korraldab Baltimaade juhtiv meelelahutus-, kultuuri- ja turundusagentuur MagicFIB, kes toob maailmatasemel artistide kontserdid nii Eesti, Läti kui ka Leedu kuulajateni. 

 

Andy Allo: http://alloevolution.com/pages/music

Kadri Voorand: http://www.kadrivoorand.com/music/

Facebook: https://www.facebook.com/events/765349333478931/