Kandideeri Jazzkaare uute talentide lavale

03. märts 2010

Jazzikuu raames on Jazzkaar ja JazzClub Clazz ellu kutsunud uue projekti – Uute talentide konkursi värsketele ambitsioonikatele jazzansamblitele ja -sooloartistidele. Tähtaeg 20. märts!

Aprillis tähistatakse jazzikuud ja selle raames on Jazzkaar ja JazzClub Clazz ellu kutsunud uue projekti – Uute talentide konkursi, mille raames oodatakse 20. märtsini avaldusi värsketelt ambitsioonikatelt jazzansamblitelt ja -sooloartistidelt.

Konkursi eesmärgiks on anda noortele muusikutele võimalusi esinemiseks ja tuua neile suuremat tähelepanu. Eelistatuks osutuvad artistid, kes pakuvad uuenduslikke ja põnevaid muusikalisi lahendusi ning kelle puhul jazzil oleks pigem muusika kvaliteeti kirjeldav tähendus.

Konkrusi raames laekunud avalduste põhjal valitakse favoriidid, kellest neli kollektiivi saavad võimaluse esineda Jazzikuu raames Clazzi laval aprilli esmaspäeva-õhtutel. Igal aprillis esinemisõiguse saanud kollektiivil on lisaks võimalus lunastada festivali Jazzkaar 2010 kontsertidele pääsmeid 1000 krooni väärtuses.

Kandideerimiseks saata muusikanäited ja kaaskiri (esinejanimi, koosseis, lühike kirjeldus ja kontakt) kuni 20. märtsini märgusõnaga „uued talendid“ music@clazz.ee või postiga JazzClub Clazz, Vana Turg 2, Tallinn.

Jazzikuu 2010 on neljandat korda aset leidev projekt, mille raames toimub aprillis palju põnevat – Taani trummar Karsten Mathieseni improvisatsioonid linnaruumis, Jazzikino Energiakeskuses, jazzibrunchid ja uute talentide lava Clazzis, Jazzimaal, Jazziauhinnad jpm. Jazzikuu idee on anda võimalus muusikahuvilisele noorele publikule üle Eesti tutvuda jazzmuusikaga – olgu selleks siis õpitoad ja kontserdid, filmid, maalimine või ootamatud kohtumised linnaruumis. Oluline on, et noorel publikul oleks võimalus vahetult ja aktiivselt tegevustes kaasa lüüa ja uusi kogemusi saada.

Lisainfo Uute taletide lavale kandideerimise kohta: music@clazz.ee