Kandideeri Tallinn Music Week 2010 jazzilavale!

18. jaanuar 2010

25.-27. märtsini 2010 toimub Tallinn Music Week 2010 – muusikatööstuse konverents ja erinevad showcase’id, mis on suunatud Eesti muusika ekspordile.

25.-27. märtsini 2010 toimub Tallinn Music Week 2010 – muusikatööstuse konverents ja erinevad showcase’id, mis on suunatud Eesti muusika ekspordile. Selleks nädalavahetuseks koguneb Tallinnasse Euroopa muusikavaldkonna professionaalide tuumik. Eelmise aasta märtsis toimunud esimesel Tallinn Music Week’il astus 10 erineval laval üles 65 eesti bändi, osales suur hulk olulisi välisprodutsente ning selle tulemusena on esinetud mitmetel Euroopa festivalidel.

Jazzi showcase 2010 toimub reedel, 26. märtsil teatris NO99. Osalemissoovist jazzi showcase’il anna teada marju@jazzkaar.ee hiljemalt 31. jaanuariks, esitades selleks elektrooniliselt järgmised materjalid:

* projekti nimi
* projekti koosseis
* eestikeelne tutvustav tekst (8-10 lauset, suunatud eesti publikule)
* inglisekeelne tutvustav tekst (8-10 lauset, sisuga, mis suunatud Eestist välja inimestele, kellel puudub taustinformatsioon)
* head promopildid failidena (3 tk)
* audio-näited (3 tk, saata marju.kask@gmail.com / või CD tuua-saata Gonsiori 34-1 Jazzkaare kontorisse/ või link, kust alla laadida)
* võimalusel ka video-näited (dvd/myspace/youtube)
* bändi kontaktid (kontaktisik, tel/email, myspace, web, youtube)

Jazzkaare, Jazzliidu ja Tallinn Music Week produktsioonimeeskonna koostöös valitakse esinejad jazzilavale ja saadetakse osalejatele kinnitus 7. veebruariks.