fbpx

Kristjan Randalu esineb Eestis taas koos Vaiko Eplikuga

14. november 2010

Kaks eripärast levimuusikut, kitarrist ning laulja Vaiko Eplik ja pianist Kristjan Randalu astuvad taas koos üles eesmärgiga salvestada uus plaat „Kooskõlad“.

Kahe muusiku koosesinemised saavad teoks kolme kontserdiga alates tänasest Tartus, Karksi-Nuias ja Tallinnas. Nii Tartu kui Tallinna õhtuist tehakse kontserdisalvestus peatselt valmiva uue heliplaadi „Kooskõlad“ tarvis.

„Meie plaadi ettevalmistused käivad. Oleme otsustanud „Kooskõla“ esikplaadi anda välja sellisena, kus kõik lood on ehedas live-kontserdi vormis,“ ütlevad peategijad. Reklaamiks veel: kaks erineva muusikalise taustaga noort meest ühendavad oma loomingulise energia enneolematuks kooskõlaks.

Avalikud kontserdisalvestused on nagu tavalised kontserdid piletitega: täna õhtul kell 19 Tartu Ülikooli aulas ning 15. novembril kell 19 Gustav Adolfi Gümnaasiumis Mederi saalis Tallinnas. Vahepeal 14. novembril kell 18 esineb duo koos aga Karksi kultuurikeskuses Karksi-Nuias.

Epliku ja Randalu kooskõla aitab helisema panna ning head muusikat toetab digitaalmeedia- ja e-turunduse agentuur ADM Interactive (vt ka www.vaikoeplik.net). Tartu Ülikooli aulas esines Kristjan Randalu viimati koos Tallinna Kammerorkestriga oma uue plaadi „Enter Denter“ esitluskontserdil 16. septembril. Plaat on sellest peale müügil.

10. novembril mängis Randalu koos Tanel Rubeni kvartetiga Viljandis, kellega koos minnakse esinema ka Pariisi 20. novembril. Ansamblisse kuuluvad veel džässilauljatar Kadri Voorand, Raivo Tafenau saksofonidel ning Taavo Remmel kontrabassil. 18. novembril astub Kristjan Randalu publiku ette juba Londoni rahvusvahelisel džässifestivalil Mike Moreno kvarteti koosseisus.