Kristjan Randalu esineb New Yorgi džässiklubides

24. mai 2010

Kristjan Randalu esineb džässipianistina mitmel kontserdil ja erinevate ansamblitega New Yorgi kuulsamates džässiklubides.

Kristjan Randalu esineb džässipianistina mitmel kontserdil ja erinevate ansamblitega New Yorgi kuulsamates džässiklubides.

Tuntud suurepäraste pillimeestega on ka džässikoosseisud, milles noor eesti pianist üles astub. Ta on nendega koos mänginud juba ka kordi varem. 17. mail ja täna õhtul mängib Randalu trummar Ari Hoenigi kvarteti koosseisus džässiklubis „Smalls“. Kvartetis on veel Gilad Hekselman kitarril ning Orlando Le Fleming bassil. Nende mäng kestab kella 21-st kuni keskööni, enne astub üles sooloprogrammiga aga džässipianist Mike Lipskin. Ari Hoenig ja Randalu ansambliga tegid kauaks meeldejääva esinemise viimasel Jõulujazzil detsembrikuus ka Eestis.

Laupäeval, 22. mail oli Kristjan Randalul New Yorgis kaks esinemist: algul Jocelyn Medina trios Greenwich Village Bistros ning seejärel džässiklubis Blue Note programmis „Late Night Groove Series“ Patrick Cornelius Groupi koosseisus. Siin mängis Peter Slavov bassi ning trummidel esines Kendrick Scott. Tippsaksofonist Patrick Cornelius on meilegi tuttav, kui ta koos pianistiga käis The TransAtlantic Collective’i koosseisus mängimas Jõulujazzil 2008.

Veel on Randalul ees duokontsert kitarrist Ben Monderiga New Yorgi Eesti Majas. Nad tulevad koos peatselt ka Eestisse, esinema Ain Agana juhitaval Viljandi Kitarrifestivalil septembris.