Kultuuritehase festival Odessa Popi ja HUHi muusikavalikuga

05. august 2009

22. augustil esinevad Polymeris Vaiko Eplik, Pastacas, Kulgurid jt.

Laupäeval, 22. augustil kl 21 toimub Tallinnas Kultuuritehases Polymer Kultuuritehase Festivali raames kontsert ja pidu kahes saalis. Muusikaüritust, mis toob kokku häid ja põnevaid artiste nii akustilise kui elektroonilise muusika vallast.

Suuremas, „Hea Uus Heli saalis“ esinevad ГЛЯМ, mis on uus all-star-ansambel, kuhu kuuluvad Sigue Sigue Fabrique (mashup DJ ja Robodada records’i asutaja), Kiwa Noid (popkunstnik, kuraator ja aktivist), Mihkel Kleis (klahvpillivirtuoos kollektiividest Luarvik Luarvik ja Edasi). Samal laval saab kuulda-näha ka Nemos Music´ut, Kulgureid, Anteliat, Katja Adrikova Unikorni, Roland Karlsoni (Algorütmid) ja Aivar Tõnsot.

Väiksemas, „Odessa Popi saalis“ astuvad õhtu ja öö jooksul üles Austraalia multiinstrumentalist Pikelet, augustis oma neljanda plaadi väljastanud Eesti säravaim pophelilooja Vaiko Eplik uue soolokavaga ning Eesti-Soome eksperimentaalfolkar Ramo Teder ehk Pastacas. Dj`dest jahutavad Odessa saalis inimeste meeli aga Martin Jõela ja Mihkel Roosberg.

Piletid 125 krooni, flaieriga 100 krooni.

Festivali korraldavad festival Hea Uus Heli ja kontsertsari Odessa Pop koostöös MTÜ-ga Rampade Org.
Kultuuritehas Polymer asub Tallinnas Ülase 16/Madara 22.

KAVA
„ODESSA POP`i” saal
Pikelet (AU)
Vaiko Eplik (EST)
Pastacas (EST)
Dj`d Martin Jõela ja Mihkel Roosberg

„HEA UUS HELI” saal
ГЛЯМ
Nemos Music
Kulgurid
Antelia
Katja Adrikova Unikorn
Roland Karlson
Aivar Tõnso