fbpx

Kutsu Jazzkaare kontsert oma kööki!

17. märts 2015

Soome löökpillimängija Tatu Rönkkö annab Jazzkaarel 18. – 21. aprillini igal õhtul ühes Tallinna kodu köögis improkontserdi. Oma köögiga saad kontserdipaigaks kandideerida 19. märtsini. 

 

Ansamblite Efterklang ja Elifantree trummarina tuntust kogunud Tatu Rönkkö on viimased kaks aastat uurinud ja avastanud erinevate köökide helisid üle maailma. Ta mängib koduköökides improviseeritud kontserte, kasutades ainult köögis leiduvaid objekte. Nagu kogemus näitab (vaata videot https://vimeo.com/95547313), lähevad käiku kastrulid, pannid, kahvlid, klaasid, söögipulgad, mikserid, pipraveskid… 

 

“Köögikontsert meenutab veidi nagu salajast õhtusöögikogunemist, aga sel korral pole sa köögis selleks, et õhtusööki valmistada või süüa. Siin põhineb kõik hetke usaldusel ja spontaansel tunnetusel. Ja selle tulemus sünnib midagi ilusat,” tutvustab Tatu Rönkkö omapärast formaati. 

 

Köögikontsertide esinemiskohad valib välja Jazzkaar koos Tatu Rönkköga. Vastavalt köögi suurusele jaotuvad piletid köögiperemehe kutseteks ja vabamüügipiletiteks. 

 

Kandideerimiseks palun saada järgmised andmed aadressile marju@jazzkaar.ee: 

– Ees- ja perekonnanimi;

– Telefon;

– Köögi aadress;

– Sobiv kontserdipäev: 18. aprill/19. aprill/20. aprill/21. aprill

– Mitu inimest mahub Sinu kööki kontserti kuulama?

Lisaks kirjelda lühidalt oma kööki ja soovi osaleda festivaliprogrammis. Lisa juurde foto köögist. Küsimuste korral võta ühendust marju@jazzkaar.ee 

 

Kööke saab esitada 17. – 19. märtsini, valitud köögid kuulutatakse välja 20. märtsil ning piletid köögikontsertidele tulevad müüki 23. märtsil.