fbpx

Laupäevaõhtust Warrenit kuulas täismaja

10. detsember 2013

Kunstimuuseumi auditoorimus 9. detsembri õhtul esinenud väiksekasvulise, ent sügavalt mahlase ja emotsiooniderohke häälega Krystle Warreni kontsert pulbitses elujõust. Esimese loo järgsest aplausist oli selge, et kontserdikülastajad on rahul, kuid see oli kõigest algus. Publiku arvamusi kogusid Geroli Peedu ja Mariell Raisma. 

 

Geroli Peedu, reporter: Laupäevaõhtuse kontserdi algus Kumus on ärev: Anne Erm teatab, et Krystle Warreni kohver koos lauljaga Tallinnasse ei jõudnud ja seega esineb Warren tänavariietuses. Esialgu tundub, et Krystle oli intsidendist häiritud, kuid kontserdi ajal tehtud naljad ja viited lennujaamadele tekitasid publiku ja laulja vahel ühisruumi. Väiksekasvuline Warren tõi kuuldavale väga sügava mahlaselt emotsioonirohke hääle. Laulud on seotud armastuse ja igatsusega, kuid reipad ja positiivse alatooniga. Esimese loo järgsest aplausist oli selge, et kontserdikülastajad on rahul, kuid see oli kõigest algus. Warren kutsus publikut kaasa laulma ja suhtles väga vabalt. Laulja esitlused Kumu auditooriumis pulbitsesid elujõust ja kutsusid kaasa elama. Saalist kostus huikeid ja naeru ning paistis, et ka Krystle jäi kontserdiga rahule. 

Maris, projektijuht (23): Tore kontsert, mulle meeldib Kumu saal. Laulja oli mõnusalt muhe ja vaba olekuga. Tekitas jõulutunde, kuigi olid armastuslaulud. 

 

Marika, finantsvallas (30+): Milline hääl, see oli vapustav. Alguses ma mõtlesin, et ta ei räägigi üldse. Aga tegelikult andsid need vahelood nii-nii palju juurde. Kindlasti jääb meelde tsitaat: „I do not care if the glass if half full or half empty, what I care about is what is left in the bottle“. Ma olen väga rahul. 

 

Tiina: Mänguline, lõbus, kohati lapselikult rõõmsameelne. Suurlinlik. Mulle oleks see kontsert rohkem meeldinud kusagil teises kohas, mõnes baaris näiteks. Aga igatahes väga hea meel, et tulin. Positiivne ja meeldejääv! 

 

Timo, meditsiini vallas: Algus oli väga-väga hea, ma lihtsalt kuulasin ja imestasin selle suurepärase hääle üle. Teises pooles harjusin vist ära ja oli lihtsalt hea. Inimesena jättis väga sümpaatse mulje. 

 

Tiit (47) turundus – “Suurepärane, see, mis ta tegi, oli vinge! See, kuidas sai temaga koos laulda, oli vahva. Nüüd tuleb koju minna ja youtube’i minna ja vaadata, mis temast veel leida on. See oli huvitav leid.”

 

Iiri (46) vabakutseline – “Väga meeldis. Kihvt hääl, omapärane hääl. Huvitavad lood, ma ei teadnud teda enne, huvitav leid. Mulle meeldib, kuidas mustanahalised oma häält kasutavad, hoopis teine tehnika. Huumorisoon oli hea. Ta oli õdus ja hubane.”

 

Ruslan (28) äri – “Olen veel selle mulje sees, ei lase lahti. See oli nii hea ja kaasahaarav, et uskumatu. Selline kodune tunne nagu oleks hea sõber mu korteris esinenud (või vastupidi) ja vahepeal me oleks juttu ajanud.”

 

Eila (23) kultuurivaldkond – “Ma ei osanud kontserdist midagi oodata, kuna polnud teda varem kuulnud. Aga ta hääl jättis väga hea mulje. Mulle meeldivad madalad tämbrid. Tahaks teda väikse bändiga esinemas kuulda aga praegu oli ka hea. Karismaatiline karakter.”

 

Liis (23) fotograaf – “Sattusin kunagi ammu ta videode peale ja jättis hea mulje. Ootused oli laes, kui tulin, ja kõik ootused täideti. Isegi üle vahepeal. Tema hääles on nii palju tahke, väga hea tämber.”

 

Kumu auditoorium, 09. detsember 2013, kell 19:00 

Krystle Warren – laul/ kitarr