fbpx

Lauri Saatpalu & Bandi Tallinna lisakontserdi piletid nüüd müügil!

17. november 2015

Juubelifestivali Jõulujazz raames esineb armastatud laulja, näitleja ja laulukirjutaga Lauri Saatpalu koos jazzkvarteti ja kavaga “Isaga draakonil” Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis ja Raplas. Huvi kontsertide vastu on olnud nii suur, et nii 2. detsembri Tallinna kui ka 28. novembri Pärnu Endla Küüni kontserdid on tänaseks välja müüdud. Suurele publikuhuvile vastu tulles toimub Lauri Saatpalu & Bandi lisakontsert 2. detsembril kell 21.30 Vabal Laval. Lisakontserdi piletid on müügil 17. novembrist kella 10.00st Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee. 

 

Lauri Saatpalu on tuntud ansamblitest Dagö, Folkmill, Pantokraator ja Beep Shop Boys ning neile kõigile on ta kirjutanud rohkesti lugusid. Tema karismaatiline hääl ja irooniaga vürtsitatud huumor on tuttav paljudest raadio- ja telesaadetest ning kontserdi- ja teatrilavadelt. Sel korral toob 50. sünnipäeva tähistav muusik koos jazzkvartetiga publiku ette oma laulude kullavaramu uues kuues – kontserdi eel ilmub ka värske album “Isaga draakonil”. 

 

28. novembrist kuni 16. detsembrini toimuva festivali Jõulujazz 2015 peaesinejad on maailma pianistide absoluutsesse tippklassi kuuluv Vijay Iyer Trio, Portugali fadostaar Ana Moura ja Grammydega pärjatud trummar Antonio Sanchez & Migration. 

 

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank, kelle klientidele on piletid 20% allahindlusega! Hooaja peasponsorid on KAFO ja Eesti Päevaleht ning majutuspartner My City Hotel, aastasponsorid United Motors, Tallinna Sadam, Tallink ja Aktaprint, kohvikupartner on Reval Cafe. Jõulujazzi toetavad Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna linn.

 

Jõulujazzi piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee. Jazzkaare piletiinfot saab numbril 666 0030 või piletid@jazzkaar.ee. Vaata ka kogu Jõulujazzi programmi.