fbpx

Liisi Koikson & Band täna kell 17.00 Vene Kultuurikeskuses

11. detsember 2010

Liisi Koiksoni värske CD „Ettepoole“ oma hea eesti muusikaga ja muusikutega on juba müügilettidele jõudnud ja paljudes raadiojaamades lemmikuks saanud. Täna kell viis on uue plaadi esitluskontsert Tallinnas Vene Kultuurikeskuses, momendil ainus ja eriline.

Liisi Koiksoni värske CD „Ettepoole“ oma hea eesti muusikaga ja muusikutega on juba müügilettidele jõudnud ja paljudes raadiojaamades lemmikuks saanud. Nii mõnigi uue helikandja lugu nagu Ettepoole, Vaikid või Read juba kuulujaile head tuttavad. Täna kell viis on uue plaadi esitluskontsert Tallinnas Vene Kultuurikeskuses, momendil ainus ja eriline. Kõlavad Liisi Koiksoni, Marek Taltsi, Imre Sooääre, Ewert Sundja, Mingo Rajandi jt. uued laulud. Tekstid nii väärtluulest kui Liisi Koiksoni ja Erki Pehki sulest räägivad meile autorite mõtetest ja tunnetest.

Ansamblisse kuuluvad Erki Pärnoja, Marek Talts, Martti Tärn, Raun Juurikas ja Tiit Kevad. Kindlasti pakub kava värskeid kõlapilte ja ühisnimetajaks sobib kõige paremini määratlus akustiline pop.

Edasi võib Liisit kuulata kavaga Hingemuusikaga Jõuluaega, kus kõlab Paul Danieli muusika ja kontserdil Jõulumuusika esitavad Liisi Koikson ja Märt Avandi armsaid talviseid lastelaule.