fbpx

Linnaruumiprojekt tõi üllatusmomente ja inimeste päeva rõõmu!

30. aprill 2013

Hoolimata mõne päeva külmast tuulest ja vihmast toimus sel aastal linnaruumis 40 aktsiooni, millest võttis osa üle 50 muusiku ja osa sadu inimesi. Esineti vanalinnas, sadamas, lennujaamas, Viru keskuses, trammides, Nokia kontserdimajas, Merepaviljoni ees ja selle väiksel laval, teater NO99 jazziklubis, kohvikus KAI, Reval Cafes ja My City hotelli aknal. 

 

Linnaruumiprojektis esinesid Siim Aimla, Otsakooli noored muusikud, Elleri kooli noored, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengid, muusikud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast, Abraham’s Cafe, segakoor Noorus, Eduardo Agni, Doug Hough ja lisaks ka Sally stuudio noored kunstnikud ja Tallinna Ülikooli koreograafiatudengid. 

Linnaruumiprojekti albumid asuvad Jazzkaare galeriis ja valik on ka Facebookis. Samuti on uudiseid üleval Facebooki sündmuse all. Soovitame lugeda ka veebireporteri Maarja Hindoalla intervjuud kolme muusikuga. 

Lisaks täname: abilised Ann Kuslap, Maret Mikk, Bauhof, Virgo Sillamaa, Vladimir Võssotski, Meelis Punder, Kloostri Ait, Tallinna Sadam, Tallinna Lennujaam, My City hotell, Viru keskus, Estonia kostüümilaenutus, Mikk Jürjens, Delfi Publiku meeskond, Teater NO99, kohvik KAI, Reval Cafe. 

Järgmise aastani!

Merli Antsmaa

merli@jazzkaar.ee