fbpx

MaruMereJazz toob lavale isa-poja Priit ja Siim Aimla!

07. mai 2013

Jazzkaar ja Eesti Meremuuseum ootavad teid fantaasiaküllasesse Lennusadamasse 19. mail nautimaks MaruMereJazzi kevadist pühapäeva koos humoristi ja sõnakunstniku Priit Aimla ja multiinstrumentarlisti Siim Aimlaga.

 

MaruMereJazzi hommikukontsert algab kell 10 Maru kohvikus ning on mõeldud eelkõige peredele, kes tahavad ühendada hea muusika, mõnusad mere- ja perejutud pühapäevase hommikusöögiga. MaruMereJazzi õhtune kontsert algab kell 19 Maru kohvikus ning on nädalat lõpetav pidulikum sündmus. On võimalik nautida ainult kaunist muusikat või ka kontserti koos kolmekäigulise õhtusöögiga erilises atmosfääris. 

 

Siim Aimla, saksofonist, flötist, helilooja, arranžeerija, bigbändi dirigent, ansamblijuht, pedagoog  ja saatejuht,  on mees, kes teeb ja jõuab palju. Jazzi on ta õppinud Tallinnas ja Helsingis. Praegu on ta ise G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli jazziõppejõud ja noorte innustaja. Ta ei karda riske ning võib teoks teha kõige ulmelisemadki muusikaga seotud ideed. 

Siimu isa Priit Aimla on oma generatsiooni parimaid humoriste, tuntud mees juba Eesti Raadio populaarsete Meelejahutaja saadete aegadest. Ta on kirjutanud kümmekond juturaamatut, näidendeid, arvukalt laulusõnu jne.

 

Isa ja poeg esinevad koos küll harva, kuid austavad teineteise tegemisi, nad on mõlemad vahva huumorisoonega ja nende looming läheb korda paljudele eestlastele. Ilusa ilma korral toimub hommikune kontsert Lennusadama päiksepoolsel tuulevaiksel terrassil. 

 

MaruMereJazz kontserdid toimuvad Lennusadama Maru kohvikus iga kuu kolmandal pühapäeval algusega kell 10 hommikul ja kell 19 õhtul. Esinevad Eesti armastatud muusikud värske kavaga.  

 

MaruMereJazz programm:

P 19. mai kell 10 – Siim Aimla ja Priit Aimla

P 19. mai kell 19 – Siim Aimla Duo 

P 16. juuni kell 10 ja kell 19 – Chalice 

 

MaruMereJazzi hommikuse kontserdi piletid on müügil hinnaga 10 eurot ja õhtused kontserdid 14 eurot, 18 eurot ja 30 eurot Piletilevi müügipunktides. Sama päeva MaruMereJazzi kontserdipiletiga on Lennusadama muuseumipilet 50% soodsam.

 

Vaata www.jazzkaar.ee.