fbpx

MaruMereJazz toob lavale Jarek Kasari

22. mai 2013

Jazzkaar ja Eesti Meremuuseum ootavad teid fantaasiaküllasesse Lennusadamasse 16. juunil nautimaks MaruMereJazzi suvist pühapäeva koos helilooja ja laulukirjutaja Jarek Kasariga.

NB! Õhtune, kella 19ne kontsert on välja müüdud, hommikusele kella 10sele kontserdile pileteid veel jagub.

MaruMereJazzi hommikukontsert algab kell 10 Maru kohvikus ning on mõeldud eelkõige peredele, kes tahavad ühendada hea muusika, mõnusad mere- ja perejutud pühapäevase hommikusöögiga. MaruMereJazzi õhtune kontsert algab kell 19 Maru kohvikus ning on nädalat lõpetav pidulikum sündmus. On võimalik nautida ainult kaunist muusikat või ka kontserti koos kolmekäigulise õhtusöögiga erilises atmosfääris.

Jarek Kasar on meie inimesi rõõmustanud ja hullutanud nii ooperis, laulupeol kui ka alternatiivmuusika ringkondades. Ning ta teeb seda heal meelel veel ja veel. Tema luulet ja muusikat ühendavat kunsti armastatakse, sest Jarek oskab üllatada oma isikupärase helikeelega, vaheda sõnaga ning rääkida asjadest, mis lähevad inimestele korda. Alustanud oma muusikukarjääri peamiselt räpparina, sünnivad tema värsked helimaailmad elektrooniliste helide ja akustilise maailmamuusika, popi ja rocki segustamisest, kuid esiplaanil on alati sõnum.

Jarek Kasar ise ütleb: „Mulle meeldib luule ja muusika; see, kui muusikas on tähtsaimal kohal sõnad ning ei panda nii palju rõhku häälega veiderdamisele. Sellist muusikat tahtsin teha. Kõike, mida öelda soovin, ütlen oma lauludega. Sellest, mida ma lauludes ei räägi, ma võib-olla ei tahagi rääkida. Rääkides tekib tunne, et pean ennast kordama. Sellepärast teen laivides ka alati uusi lugusid ja mitte lugusid, mida kõik ootavad – ei taha ennast korrata, kuigi publiku pärast võib-olla peaks seda tegema.“

Chalice albumid Ühendatud inimesed“, „Süsteemsüsteem“, „Taevas ja perse“, „Supervõimed“ ja „Lärmakas Naabrimees“ on pälvinud nii publiku kui kriitikute suure tähelepanu ning Chalice’i live-kontserdid on alati väga oodatud. Ilusa ilma korral toimub hommikune kontsert Lennusadama päiksepoolsel tuulevaiksel terrassil.

MaruMereJazzi hommikuse kontserdi piletid on müügil hinnaga 10 eurot ja õhtused kontserdid 14 eurot, 18 eurot ja 35 eurot Piletilevi müügipunktides. Sama päeva MaruMereJazzi kontserdipiletiga on Lennusadama muuseumipilet 50% soodsam.