fbpx

Mere- ja kevadehõngulise Jazzkaare piletid soodsad märtsi lõpuni!

25. märts 2013

Kevad ja Jazzkaar on lahutamatud ning päikseliselt päeval on õige aeg meelde tuletada, et kahekümne neljas Jazzkaar toimub 19. – 28. aprillini, kuid ka seda, et kõik Jazzkaare piletid on soodsad ainult märtsi lõpuni ning 1. aprillist hinnad tõusevad. Muusikasõbrad, kiirustage! 

 

Jazzkaare raames toimub enam kui 60 kontserti üle Eesti. Jazzkaare kodu on ka sel aastal spetsiaalselt festivaliks püstitatud unikaalses Merepaviljonis, mis asub reisisadamas Admiraliteedi basseini ääres.

Merepaviljon, kus on avarust ja õhku, hubased tingimused nii külastajatele kui muusikutele, pälvis läinud aastal publikult ja esinejatelt väga positiivse tagasiside. Nii otsustas Jazzkaar koos Prike, RGB ja Tallinna Sadamaga pakkuda taas muusikaelamusi selles vaimustavas atmosfääris. 

Jazzkaare peaesienejad on soul-jazzi särav talent Zara McFarlane Inglismaalt, Jaapani lummav klaverivirtuoos Hiromi, Ameerika uue põlvkonna staarvokalist Gregory Porter ja legendaarse helilooja-saksofonisti Charles Lloydi The New Quartet feat. Jason Moran, Reuben Rogers, Gregory Hutchinson. Euroopa tippjazzi esindavad 12 maa muusikud. 

Merepaviljoni kontserdisaal muutub aprilli kahe viimase nädalavahetuse õhtuti säravaks klubiks, kus esinejad on tõeliselt tulised – nii meie Ultima Thule koos üllatusesinejaga, ameeriklaste klubistaar Dwele koos särava DJ Heidy Purgaga, USA võimas rütmikas vokaalgrupp Naturally 7. Jazzkaare lõpetavad Soome klubide magnet Dalindeo ja  Faye Houston Inglismaalt ja Anneliis Kits koos Sander Mölderi bändiga.

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank, kelle klientidele on festivali piletid saadaval 20% allahindlusega! Festivali peasponsorid on Eesti Päevaleht, ERGO ja Kafo, aastasponsorid My City Hotel, Tallink, Aktaprint, United Motors ning Merepaviljoni partnerid Prike, RGB ja Tallinna Sadam. Festivalile aitavad kaasa lennupartner Lufthansa, kohvikupartner Reval Cafe, EMT, Hansabuss, Eesti Loots, Hennessy ja Kodupaber. Festivali toetavad Tallinna linn, Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, välisinstitutsioonidest Ameerika Suursaatkond, Austria Saatkond ja Prantsuse Kultuuriinstituut ning mitmed linnad. 

 

Jazzkaare Merepaviljoni täpne asukoht Tallinna Sadama Vanasadamas on Admiraliteedi basseini ääres asuva Sadama Turu esisel parkimisplatsil, Kai ja Kuunari tänava nurgas, ametliku aadressiga 

Sadama 25/4.

 

Jazzkaar 2013 piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee. Charles Lloydi kontserdi piletid on saadaval ka TicketPro müügikohtades ja internetis www.ticketpro.ee

EMT Topeltpluss klientidele on Dwele ja Fabrizio Bosso piletid 25% soodsamad. Jazzkaare piletiinfot saab numbril 666 0030 või piletid@jazzkaar.ee. 

 

Vaata ka www.jazzkaar.ee