NO99 Jazzklubis algab uus hooaeg

30. august 2010

Teater NO99 Jazzklubi uus, juba seitsmes hooaeg algab kontserdiga laupäeval 4. septembril kell 16 ning toob kaasa laupäevase “Kella-nelja-jazzi” kontserdisarja.

Teater NO99 Jazzklubi uus, juba seitsmes hooaeg algab kontserdiga laupäeval 4. septembril kell 16. Ühtlasi on tegemist ka uue sarja “Kella-nelja-jazz” avalöögiga. Esinejateks on vabariikliku konkursi Noortebänd 2010 võitja X Panda ja järgnevale jämmile annab hoo sisse jazzi noorema põlvkonna üks tuntumaid ansambleid Marjamaa Brothers saksofonist Mairo ja pianist Holger Marjamaa juhtimisel.

X Panda stiiliks on peamiselt progressiivne rokkmuusika, aga ka fusion. Ansambli muusika sünnib soovist luua tehniliselt ja muusikaliselt huvitavat muusikat ning laiendada muusikalisi teadmisi ja horisonti. X Panda muusikat kuulata on huvitav, koguaeg juhtub midagi, puuduvad piirid. Lisainfo www.myspace.com/xpandaband

Uuel hooajal jätkub regulaarne kontserttegevus NO99 Jazzklubis kaks korda nädalas, reedeti tavapäraselt kell 22 ning laupäeviti “Kella-nelja-jazziga” kell 16. Sügishooaja tuntumad esinejad on Brian Melvini East-West Rhythm Band, Broken Time Orchestra, Urmas Lattikase kvartett, Estonian Guitar Octet ning Maryn E. Coote & The Groovy KUUTASAURUS.

Lisaks kontsertidele NO99 Jazzklubis toimuvad Eesti Jazzliidu korraldatud kontserdid veel Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus ja Kuressaares. Lisainfo kontsertide kohta www.jazz.ee