fbpx

Noored jazzitalendid astuvad üles mainekate Tafenau-Aimla bändi ja MiaMee’ga!

09. oktoober 2015

Kahel Sügisjazzi kontserdil ühendavad jõud tunnustatud Eesti jazzansamblid ja 8 noort solisti, et inspireerida ja luua sünergiat. Kontserdid on osa tänavusest Muusika-aasta programmist ja on pühendatud 90 aasta möödumisele Eesti esimesest jazzkontserdist. “Eesti otsib jazzistaari ” kontserdid toimuvad Sügisjazzi raames ning esimene kontsert leiab aset juba sel pühapäeval, 11. oktoobril kell 17 Kumu auditooriumis.

 

11. oktoobri kontserdi üks soliste, noor kitarrist Harri Heinsoo Viljandist, armastab jazziklassikat – sama kirg ühendab ka Raivo Tafenaud ja Siim Aimlat, kelle bändiga ta liitub. Vokaalsolistidest on bändil tihedam koostöö olnud Sergio Bastose, Neda ja Liisi Koiksoniga. Nüüd paneb oma solistivõimed proovile lauljatar Triin Lutsoja EMTA-st. Kindla käega bassist Taaniel Kõmmus Viljandist viib ansambli MiaMee seiklema uutele radadele, lisades bändi käekirja mahlakaid madalamaid toone. Kalle Pilli Otsa koolist sekundeerib MiaMee ansamblis oma kitarriõpetajale Mart Soole. Neid andekaid noori tasub märgata juba täna, sest homme, hiljemalt ülehomme on nad teie ees juba oma ansamblite liidritena.

 

Kontsert toimub Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare koostöös Muusika-aasta raames. Piletid on müügil Piletilevi müügikohtades ja kohapeal. “Eesti otsib jazzistaari vol 2” toimub 31. oktoobril Kumu auditooriumis.

 

Lisainfo:

www.jazzkaar.ee

www.jazz.ee