Relax Café on peale värskenduskuuri taas avatud

07. november 2009

Tartu maanteel asuv Relax Cafe on taas avatud ning rõõmustab jazziõhtutega.

Jazz-lounge Relax Café on peale värskenduskuuri oma täies hiilguses tagasi Tallinnas. Scala City ärimaja (Tartu mnt 43) esimesele korrusele oodatakse kõiki, kes peavad lugu meloodilisest jazzmuusikast, meeldivast seltskonnast ning maitsvast toidupoolisest.

Relax Café’s toimuvad iganädalaselt kontserdid, kus astuvad üles teada-tuntud muusikud ning artistid nii Eestist kui ka mujalt. Näiteks novembris on esinejate nimistus Liisi Koikson, Jana Abzalon, Jaanika Ventsel ja teised.

Igal kuul üllatatakse erineva programmiga. Samuti ollakse valmis innovaatilisteks muusikaprojektideks, kus peale traditsiooniliste ja tavapäraste koosluste saab tegeleda uute teemadega. 28. novembril on võimalik kuulda projekti nimega “Land of Drum”, kus Brian Melvin ning Arno Kalbus musitseerivad trummidega. Uuendusena näidatakse külastajatele tavaõhtutel suurel ekraanil mitmesuguseid videokontserte, mis garanteerib muusikaelamuse ka argipäevadel.

Relax Café on igati avatud uutele ideedele korraldada mitmepalgelisi sündmusi. Olgu siis tegemist sünnipäeva, jõulupeo või meeleoluka sündmusega äripartneritele. Mõnusat meeleolu loob kohviku interjöör, mis ennekõike sobib inimestele, kes hindavad head maitset ning kvaliteeti.