fbpx

Rokilik laupäeva hilisõhtu Jazzkaarel

30. aprill 2019
Kristi Oolo

27. aprilli hilisõhtul kogunes Punase Maja lava ette publik, kes tahtis kuulata jazzi kõrvale ka muud muusikat. Esines ansambel Kuradi Saar, kes andis eelmisel aastal välja oma debüütalbumi ja kelle muusika kuulub žanrilt roki alla. Enne bändi lavale tulekut kõlas lause: “Rokk on paremini tehtud jazz”. Kas nii on, kuidas publikule Kuradi Saare kontsert meeldis ja kas see üldse Jazzkaare kavasse sobitus, käis uurimas Jazzkaare reporter Kristi Oolo.

 

Mati (27), tantsija: “Väga hea kontsert enda välja elamiseks. Olen siin terve nädala aktiivselt kontsertidel käinud ja minu jaoks oli mõnus vaheldus. Ja rahvast on ju piisavalt. Olen käinud ka nende varasemal kontserdil, aga ei hakanud igav. Poisid ikka oskavad rokkida. Terve konsa oli mõnus meeleolu.”

 

Sigrid (37), sekretär: “Äge rokk. Jazzkaare muudel kontsertidel pole ma see nädal käinud. Tulin spetsiaalselt nende pärast. Ma lava ees ei kannatanud olla. Tulime sõpradega tahapoole seisma. Päris valjuks läks. Aga tore, kuidas muusikud ise nautisid oma tegemist.”

 

Kai (24), tudeng: “Väga ägeda vibe’iga kontsert! Tegelikult on see nende tüüpide puhul ka oodatav. Kuigi mul on nende album mitmeid ja mitmeid kordi läbi kuulatud, siis kontsert pakkus ikkagi uut elamust iga laulu puhul. Nende lavaline energia ja olek on super, väga kihvt kuulata ja ka vaadata. Rokk on äge. Hea meel, et nad täna siin esinesid.”

 

Maian (34), statistik:“Kontserdiga jäin loomulikult väga rahule. Kuna on üsna hilisõhtu, siis korra tekkis mõte mitte tulla, sest päev on väsitav olnud. Aga kuidagi sain ennast ikka kohale veetud. Esimese paari looga oli uni kadunud. Muusika meenutas nooruspõlve mingit teatud vabadust. Natuke nostalgiline oli. Aga seda ma ei oska jah öelda, kuidas see Jazzkaare muu kavaga kokku sobitus. Või kas üldse peabki. Ma arvan, et see polegi oluline. Peaasi, et rahvas naudib.”

 

KURADI SAAR

27. aprillil 2019 Punases Majas

 

Koosseis:

 

Robert Linna – vokaal, kitarr, klahvpill, trummid

Markko Reinberg – kitarr, vokaal

Konstantin Tsõbulevski – kitarr, klahvpill, vokaal

Rain Joona – bass

Jon Mikiver – trummid, kitarr, vokaal

 

Vaata kontserdi galeriid siit.