fbpx

Saare Jazz 2011: hea musa festival

22. august 2011

Saare Jazzi avakontsert toimub 25. augustil Kuressaares Gospa Hotellis, kus astuvad lavale Tuuli Taul ja Flavor. Traditsiooniks kujuneva festivali südameks on Pidula Forelli puhkeküla, millest teehakse kaheks päevaks (26. ja 27. august) kõige mõnusama ning hubasema olemise Saaremaal. 

26. augusti keskööl leiab klubis Ööbik aset ka üks stiilne ning korraliku jämmiöö, mille eest vedajaks on Senegali bassivirtuoos Ndioba Gueye, kes andis ka eelmise aasta festivalil ülimenuka kontserdi koos Senegali laulja Diogal’iga.

Saare Jazzi kava pakub rohkelt elamusi – mõnus, energiline, põhjamaiselt karge, romantiline, lõunamaiselt rütmikas ning eksootiline sulam erinevatest stiilidest. Saare Jazzil astuvad üles mitmed väga oodatud muusikud: Liisi Koikson oma uusima albumi “Ettepoole” muusikaga; kaugeim külaline on särav Brasiilia lauljatar Denise Fontoura, kes toob lõunamaa päikese ning eksootilised Brasiilia rütmid; Eesti luuletajate ilu toob meieni romantilise kontserdiga Kadri Voorand. Uutest tegijatest astuvad üles noor ning energiline laulja Lauri Lugu, kes laulab elust, inimestest ning armastusest, koos Lauriga astub lavale särav kaunitar Rosanna Lints. Ühe korraliku energiasüsti ning samas kõige spirituaalsema rännaku jazzi juurteni teeb värvikas gospelkoor Living Stone. Põhjamaise jazzi kõla ja ilu toob meieni Sigmund. Kitarrimuusika gurmaanidele on pakkuda tõeline maiuspala – kindlasti Eesti kitarristide paremiku esindaja Paul Daniel astub üles soolokontserdiga. Peomeeleolu hoiab üleval selle suve kõige funkymate klubibiitidega State Of Zoe ning muidu mõnusa jazziatmosfäri eest kannavad hoolt DJ Erkin Antov, DJ Sander Mölder ja DJ Emil Gens. 

Saare Jazz soovib parimaid muusikaelamusi ja ootab kõiki nädalalõpuks Saaremaale!

Vaata kava www.saarejazz.ee