fbpx

Kontserdikaja: Sügisjazz: Ajavarese muusika sobib Von Krahli miljöösse

19. oktoober 2008

16. oktoobril esines Ajavares Von Krahlis. Publiku arvamusi kogus Katrin Kvade.

16. oktoobril toimus Von Krahli baaris ansambli Ajavares uue plaadi esitlus. Ajavares koosneb andekatest muusikutest, kes oskavad omavahel siduda jazzi, eesti folki ning ka omaloomingut. Tulemuseks on sünergiline kooskõla, mis annab igaühele natuke soojust ja armastust.

Publikut küsitles Katrin Kvade.

Madli:”Meeldis väga. Kõik oli suurepärane ning miski ei häirinud. Ainuke miinus oli see, et ei saanud alguses kuskile istuda.”

Anna-Maria ja Veiko, õpilased:”Kontsert oli väga meeldiv. Bänd sobis Von Krahli olustikuga väga hästi. Meile meeldib nii rahvamuusika kui ka jazz, seega oli väga hea kuulata ka seda kontserdit. Hubane ja mõnus.”

Peeter, invaliid:”Tore, et mängitakse pilli. Lahedad lood ka. Äge, et inimesed ise lugusid kirjutavad ja oma ideid sisse panevad. Kontsert meeldis väga ning Krahl on selle bändi jaoks õige koht.”

Roland, muusik:”Mulle isiklikult meeldis üks Paul Danieli lugu. Ning meeldis ka üks kontrabassi soolo. Kui veidike nuriseda, siis heli oleks võinud olla parem.”

Lilian, muusik:”Minu jaoks jäi see muusika liiga rahulikuks. Teises pooles tuli õnneks ka tempokamaid lugusid. Üldiselt mulle meeldis atmosfäär, mida bänd suutis luua. Miinuseks on, et heli oli halb ning kohati ei saanud näiteks sõnadest üldse aru.”