Sügisjazz jätkub oktoobris

14. juuni 2010

15. augustist 12. novembrini toimuv Sügisjazz 2010 toob kuulajateni põnevaid ansambleid ja projekte, aga avastab ka uusi kontsertkohti. 7. ja 8. oktoobril pakub mõnusat jazzikava Laura Põldvere koos ansambliga.

VAATA SÜGISJAZZI KAVA!

OSTA PILETID SIIT!

Oktoobri alguses rõõmustab kuulajaid mõnus lounge-jazz – Laura Põldvere kvartetil on varuks mahe kava jazziklassikast, bossanoovadest ja pop-jazzist. Kontserdid toimuvad neljapäeval, 7. oktoobril kell 21.00 Tartus Genialistide klubis ning reedel, 8. oktoobril kell 20.00 Pärnus Ammende villas.

18. oktoobril annab Vene Teatris ERGO Jazz Sessioni raames kontserdi saksa üks silmapaistavamaid jazzvokaliste Lisa Bassenge. Tema sügav sametine hääl annab erilise värvingu Jazzanova kuumadele klubibändidele nagu Micatone ja Nylon. Lauljatari viis jazzialbumit on kriitikutelt pälvinud hulga kiidusõnu. New Yorgi klubide magnet ansambel Tortured Soul tuleb uue kavaga Euroopa tuurile, nende Rock Cafe kontserti 21. oktoobril soendab eesti värske klubikooslus Anneliis Kits & Under Construction.

Eesti jazzi raudvarast on novembris esinemas trio Sooäär-Vaigla-Ruben, seekord vallatlevad profid tuntud pop-, rock- ja jazziteemadega ning jõuavad Miina Härma koorilauludest Radarini lugude särtsaka tõlgendamiseni. Sügisjazzi lõpetab värske annus prantsuse jazzi – kahe saksofoniga kvartett PRINT, kes esines läinud aastal 130 kontserdiga Euroopa festivalidel ja klubides, annab nüüd kontserte mitmel pool Skandinaavias, sealhulgas ka Eestis.

Sügisjazz 2010 piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee