Täna Gotan Projecti avalik intervjuu Clazzis

12. aprill 2010

Esimest korda muusikasaate “Mi” ajaloos toimub avalik intervjuusalvestus koos publikuga

Täna õhtul kell 20:00 on Clazzis võimalik kohtuda kuulsate moodsa tangostaaridega Prantsusmaalt – esimest korda muusikasaate “Mi” ajaloos toimub avalik intervjuusalvestus koos publikuga.

Õhtul kell 20:00 on kõik huvilised oodatud Clazzi (Vana Turg 2), et näha oma silmaga, kuidas valmib ETV muusikasaade „MI“. Kuulata ja ka küsimustega osaleda saab pooletunnises intervjuus, mida juhib Johannes Tralla ning kõnelejatoolidel võtavad kohad sisse Gotan Projecti asutajaliikmed ja liidrid Phillippe Cohen Solal, Eduardo Makaroff ja Christoph H. Muller. Õhtune intervjuu toimub aprillikuise Jazzikuu ürituste raames ning kell 22:00 järgneb Clazzis Jazzkaare “uute talentide lava”! Täna astuvad lavale noor lauljatar Reelika Ranik ja kitarrist Merje Kägu, esitlusele tuleb omalooming ja Joni Mitchelli lood. Sissepääs kõigile tasuta, õhtuse ürituse algus kell 20:00!

Homse kontserdiõhtu Nokia Kontserdimajas avab Eesti üks edukamaid folkbände – Eesti ja Balkani muusikatraditsioone hoogsa energiaga segav Svjata Vatra, kelle mängus ja muusikas on nii pulbitsevat Ukraina temperamenti kui torupille ja rockitrumme. Tulefolkarid astuvad sel korral üles eri-kavaga – lisaks Svjata Vatra (tõlkes püha tuli) põhikoosseisule on lavale oodata ka DJ P Julm.

Homne – 13. aprilli ajakava Nokia Kontserdimajas
18:00 uksed
19: 00 Svjata Vatra ja P Julm
20:00 Gotan Project
Müügil on viimased 200 lisapiletit homsele kontserdile Solarise Keskuse Ticketpro kassas ja siin: http://www.ticketpro.ee/jnp/music/384589-gotan-project.html Kontserdi korraldab: www.musiccase.ee

Jazzikuu 2010 toimub juba neljandat korda, ühendades põnevaid muusikaga seotud tegevusi tavapäratus vormis- Energiakeskuses on aprilli lõpuni Jazzikino, Clazzis pühapäeviti jazzibrunchid ja esmaspäeviti uued talendid, järgmisel nädalal vallutab linnaruumi Taani trummar ja improvisaator Karsten Mathiesen, toimub veel palju põnevat- vaata kava siit