fbpx

Täna Jazzkaarel , Helisev Pühapäev mere ääres” 20. aprill

20. aprill 2014

Kõik kontserdid on tasuta!

8.00 Linnulauluekskursioon Peep Veedla juhtimisel – kogunemine Kultuurikatla korstna juures

10.00 Hommikujooga Gerli ja Ereli Järve ja Anne Ermiga – Merepaviljon (Sadama 25/4)

11.00 Tenfold Rabbit-  Kochi kohvituba (Lootsi 10)

12.00 Sandra Sillamaa ja Reigo Ahven – Admirali laev (Lootsi 15 kõrval kai ääres)

12.30 Sööröömöö –  Hotell Euroopa (Paadi 5)

13.00 Tuuli Velling – Overalli kontor (Lootsi 11)

14.00 Ansambel Wilhelm –  Navigator (Laeva 2)

15.00 Jazzimaal ja Muusika,  Eesti Arhitektuurikeskus Kultuurikatel (Põhja pst 27a)

15.30 Laura ja Joel Remmel –  Gaasitorn (Kalasadama 2)

16.00 Kontrabassiduo Kass & Mälgand Salto Arhitektuuribüroo (Kalaranna 6)

18.00 Bluusipüha – Tanel Padar Blues Band & James Dalton-  Merepaviljon (Sadama 25/4)

Viljandi Jazzkaareke 

P 20.04 16.00 Stephan Oliva- (Prantsusmaa) Pärimusmuusika Ait 

Tere Päikseline pühapäev ja head muusikasõbrad. Jazzkaar koostöös Eesti Autorite Ühinguga pakub teile päeva jooksul palju põnevaid ja eriiilmelisi kontserte. Kindlasti leiab ornitoloog ja Viru Folgi pealik palju kauni lauluga sulelisi ka mereäärsetes põõsastikes-puudesaludes laulmas.  Väike jalgrattamatk vaatamaks mereäärseid arhitektuuriväärtusi algab …..

Et pikaks päevaks end keha ja vaim valmis panna, tasub tulla Hommikujoogasse Merepaviljoni, kust kindlasti saab head energiat, peale tundi ootavad teid värsked veed ja mahlad-smuutid.Tenfold Rabbit vallutas tormijooksuga Itaalia publiku, nüüd on ta teie päralt. Kochi aidad on tore renoveeritud paik Lootsi tänaval, leiate sealt ka kauni kohvitoa.  Multiinstrumantalist ansambel Paabeli torupillineid Sandra Sillamaa  musitseerib koos ägeda noore trummari Reigo Ahvenaga Admirali laeval. Saarema neidude võrratu vokaalansambel Sööröömöö laulab teile Hotll Euroopa mõnusal laval. Ja hiljuti uue kava ja heliplaadiga valmis saanud laulja-poetess Tuuli Velling rõõmustab teid kontserdisaaliks muutunud Overalli kontoris.  Kell kaks esineb tartlaste kiiret edu nautiv ansambel Wilhem  uues põnevas kontorihoones just Merepaviljoni lähedal – Navigatori kontoris, lähem teave sisenemisel. Kaks erilist noort talenti Laura ja Joel Remmel musitseerivad põneva arhitektuuriga Gaasitornis. Kaks kontrabassitähte Peedu Kass ja Mihkel Mälgand arendavad basside kahekõnet arhitektide pärusmaal- Salto kontoris ja kella kuueks on kõik huvilised oodatud Merepaviljoni kuulama võimsa väega Bluusipüha kontserti, kus koos Tanel Padari bändis musitseerivad Ülo Krigul, Argo Toomel ja Raul Ukareda Compromise Blue’st ning Kristjan Kallas Ewert & The Two Dragonsist. Ja loomulikult on väga oodatud ka Augustibluusi lemmikartist USAst James Dalton.  Head helistava pühapäeva nautimist!

 

Homme on festivalil vaikne esmaspäev tasub jõudu koguda pikaks sisukaks jazzinädalaks. No99 jazziklubis musitseerib prantsuse pianist Stephane Oliva, kes on ammutanud  inspiratsiooni prantsuse kultusreźissööri Jean-Luc Godari filmidele kirjutatud muusikast, kus autoriteks on omakord olnud suurkujud nagu Michel Legrand, Martial Solal jt.

 

Homme Jazzkaarel: Esmaspäev 21. Aprill 

Tallinnas No99 Jazziklubis 22.00 Stephan Oliva (Prantsusmaa) Raplas 

Rapla Kultuurikeskuses 19.00 James Daltoni bluusikontsert.