fbpx

Tallinn Music Weekile saab esinema kandideerida järgmise esmaspäeva, 9. jaanuarini!

30. november 2011

29.-31. märtsil 2012 toimub neljandat korda festival Tallinn Music Week. Tegemist on talendifestivaliga, mille eesmärgiks näidata kodupublikule põnevaimat ja aktuaalseimat Eesti muusikat ning tutvustada meie parimaid artiste ka rahvusvahelisele muusikatööstusele ning muusikapressile.

Koos heade partneritega Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011, Nordic Hotel Forum ning Skype on festival saavutanud tänaseks rahvusvahelise tuntuse ja tunnustuse, esindades lootustandvat Eesti talenti festivalidel üle Euroopa. Faktid, et TMW’i Skype’i auhinna võitja 2011, Ewert and the Two Dragons andis sel sügisel kontserdi 1800-le inimesele välja müüdud Nokia kontserdisaalis ning on esinenud festivalidel nagu Popkomm, Waves Vienna, Musiikki & Media, tuuritanud kesk-Euroopas ja Skandinaavias, kinnitatud jaanuaris toimuvale festivalile Eurosonic, alustanud koostööd USA-s maineka kontsertagentuuriga The Agency Group, ning et Skype’i auhinna võitja 2010 Iiris sõlmis tänavu juunis plaadilepingu EMI-ga , mille tulemusena ilmub 9. detsembril esimene singel 2012. aastal ilmuvalt debüütalbumilt, on tõestuseks, et Eesti muusikal läheb hästi.

Igal aastal saabub märtsi lõpus toimuvale muusikatööstuse konverentsile ja Eesti muusika festivalile ligi 150 rahvusvahelise profiiliga muusikaettevõtjat ja muusikaorganisatsioonide esindajat, mis see annab Eesti artistidele võimaluse jääda silma olulistele festivalidele, plaadifirmadele, rahvusvahelistele agentuuridele, kirjastajatele ja välispressile.

kõigile asjast huvitatud artistidele, kellel on soov järgmisel Tallinn Music Weekil üles astuda, on veel võimalus täita ära veebipõhine artisti-vorm, artistide taotlusvoor on avatud kuni 9. jaanuarini. Taotlused on oodatud kõiki muusikastiile viljelevailt muusikakollektiividelt, kes tunnevad, et on valmis tegutsema ka välisturgudel ning panustama oma karjääri nii muusikalise arengu kui professionaalse asjaajamise osas.

Avatud on ka delegaatide registreerumine Tallinn Music Week konverentsile, kus muusika- ja loomeettevõtluse teemadel vahetavad mõtteid valdkonna tipptegijad üle maailma.

Tallinn Music Week festival toimub 29-31 märtsil üle Tallinna linna ning konverents 30-31 märtsil 2012 Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses.

Lisainfo, bänditaotlused ja delegaadiregistreerumine:
www.tallinnmusicweek.ee

info@tallinnmusicweek.ee