fbpx

Take 6 on juba Tallinnas!

01. detsember 2010

Kuus meest, 10 Grammyt, juba täna õhtul kell kuus Kaarli kirikus! Vahepealsete aastate jooksul on ansambel välja andnud kolm heliplaati. Nende viimase, arvult kolmanda Jõulualbumi „It’s A Wonderful Time of The Year“ laulud sobivad meie lumisesse talve imeliselt.

Riia kontsert on läbi, Take 6 on juba Tallinnas, ees on viimased Euroopa kontserdid. Lauljate meelest on sellest möödas terve igavik kui nad Tallinna Linnahallis esinesid ja eriti kuuma vastuvõtu osaliseks said. See oli nende jaoks 2002.aasta meeldejäävaim kontsert! Eriti ootab taaskohtumist bass Alvin Chea, kes oli tookord sunnitud laulma kontserdi teise poole lava tagant, kiirabi arstid tõdesid, et tal on toidumürgitus. Seekord lubas Alvin enne kontserti mitte midagi kahtlast süüa.

Take 6 muusikutel on soojad mälestused Tallinnast ja meie kuulajaist, kuid külma talve nad ei armasta. Teadagi, siis on ju oht külmetuda. Kunagi tahaksid nad Eestisse tulla südasuvel.

Vahepealsete aastate jooksul on ansambel välja andnud kolm heliplaati. Nende viimase, arvult kolmanda Jõulualbumi „It’s A Wonderful Time of The Year“ laulud sobivad meie lumisesse talve imeliselt. Niisiis kava on uus ja show värske ja muusikud lubavad et see on FUN !Ja Riia kontserdikorraldajad kinnitasid, et kontsert oli äärmiselt meeleolukas.

Kuus meest, 10 Grammyt, juba täna õhtul kell kuus Kaarli kirikus!

Kohtumiseni kontserdil!

Jazzkaar

Jõulujazzi peaesinejad on 10 Grammyt võitnud Take 6, Soulidiiva Macy Gray ja Afrobiit kuningas Tony Allen.