fbpx

Tallinn Music Weekile on tänaseks laekunud 193 sooviavaldust

18. jaanuar 2011

Tallinn Music Weekile on tänaseks laekunud 193 sooviavaldust 9 riigist. Kuna festivali vastu on huvi üles näidanud nii suur hulk Eesti kui naaberriikide artiste, pikendavad korraldajad kandideerimise tähtaega 23. jaanuari südaööni.

Kolmandat aastat aset leidva Tallinn Music Week festivali programmi koostamine on alanud. Tänaseks on esitanud sooviavalduse festivali programmis osalemiseks mitmekesine valik artiste. Kuna festivali vastu on huvi üles näidanud nii suur hulk Eesti kui naaberriikide artiste, pikendavad korraldajad kandideerimise tähtaega 23. jaanuari südaööni.

Kokku on tänaseks oma sooviavaldused saatnud 193 bändi ja artisti, kattes stiililiselt kogu muusikaspektri nüüdisklassikast kuni raskema rockini. Kahe toimumisaastaga on festival kogunud ka rahvusvahelist tuntust ning sooviavaldusi on laekunud lisaks Eestile Soomest, Lätist, Leedust, Venemaalt, Gruusiast, Inglismaalt, Kanadast ning Itaaliast.

Jätkuva suure huvi tõttu pikendatakse festivali programmi kandideerimise tähtaega 23. jaanuari südaööni. Taotlused on oodatud kõikvõimalikke muusikastiile viljelevailt muusikakollektiividelt, kes tunnevad, et on valmis tegutsema ka välisturgudel ning panustama nii oma muusikalisse arengusse kui professionaalsesse asjaajamisse. Taotlusvoorus osalevad võrdsetel tingimustel ka artistid meie naaberriikidest, kuid festivali prioriteet on keskenduda just Eesti talendile ning vähemalt 70% Tallinn Music Weeki programmist saab olema just Eesti artistide päralt.

Tallinn Music Week 2011 toimub kuupäevadel 24.-26. märts ning on osa Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 muusikaprogrammist. SA Tallinn 2011 toel juba kolmandat aastat aset leidva Eesti muusika showcase-festivali ning muusikatööstuse konverentsi eesmärgiks on näidata kodupublikule põnevaimat ja aktuaalseimat Eesti muusikat, tutvustada meie tugevamaid artiste rahvusvahelisele muusikatööstusele ning muusikapressile ning olla Eesti muusikaettevõtjatele abiks tegevuse laiendamisel välisturgudele. Igal aastal saabub märtsi lõpus toimuvale muusikatööstuse konverentsile ja uue talendi festivalile ligi 100 tipptegijat üle maailma, mis annab Eesti artistidele võimaluse jääda silma olulistele festivalidele, välisplaadifirmadele, rahvusvahelistele agentuuridele ja välispressile.

Avatud on ka delegaatide registreerimine Tallinn Music Week konverentsile, mis toimub 25.-26. märtsil 2011 Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses.

Artistide ning delegaatide registreerumine toimub festivali kodulehel
www.tallinnmusicweek.ee

Lisainfo:
www.tallinnmusicweek.ee
www.facebook.com/tallinnmusicweek
info@tallinnmusicweek.ee

Tallinn Music Week 2010:
3 ööd
18 kontserti
100 artisti
6000 kontserdikülastust
107 välisdelegaati 17 riigist
29 608 unikaalset kodulehekülastust 74 riigist

Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi kuuluv Tallinn Music Week 2011 toimub kuupäevadel 24-26 märts 2011! www.tallinnmusicweek.ee