fbpx

Kontserdikaja: Talvejazz: Grupo Yanqui tegi positiivse energiasüsti

19. veebruar 2006

15. veebruaril esines Von Krahli baaris USA ansambel Grupo Yanqui, kes andis kontserditurneel Eestis kolm kontserti. Loe publiku arvamusi.

Repialt tantsulist muusikat mänginud USA bändi Grupo Yanqui kontserti jagus 15. veebruari õhtul Von Krahli baaris mitmeks tunniks.

Publiku arvamusi uuris Katre Pilvinski.

Märt (20), klienditeenindaja:”Väga vahva kontsert. Kuumad poisid Ameerikast tegemas kuuma muusikat. Kõik oli väga hea!”

Mirjam (30), müüja plaadipoes:”Mulle väga meeldis. Väga mõnus publik, kes muusikat hästi vastu võtab ja annab omakorda muusikutele kõvasti powerit. Nii publik kui muusikud läksid kohe käima. Enne pausi oli viimane lugu igav, aga see eest väga funki.”

Liliana Tamm (40), viiuldaja ja Piret Pärna (30), IT-s personalijuht:”Väga positiivne instrumentaalmuusika. Koht Von Krahl on väga hea – taust ja meeleolu. Selline improvisatsiooniline muusika võimaldab mõtetes rännata ja see on vahva.”
Liliana:”Armastan sellist lõõgastavat muusikat, mida võib ka lihtsalt taustaks kuulata. Kuid muusikud olid kõrgtasemel.”

Karin (33), müügijuht:”Mainstream jazz, mõnusa tempoga. Äärmuslikke emotsioone ei tekitanud, kuid siin sellist stiili ja esinemist pakutakse harva. Seetõttu mõjus väga hea vaheldusena.”