fbpx

Tudengijazz 2012 saab alguse juba SELLEL nädalal!

12. märts 2012

Juba sellel nädalal, 14.-17. märtsil, leiab aset omanäoline noorte rütmimuusikafestival Tudengijazz 2012. Neil neljal päeval vürtsitavad siinset muusikamaailma põnevad rahvusvahelised projektid, mille toovad meieni noored edasipürgivad jazztalendid nii Eestist kui ka mujalt Euroopast. Oma energiliste kontsertitega jõuab Tudengijazz Viljandisse, Tartusse, Tallinnasse ja Narva!

Erilist tähelepanu väärib sel aastal kindlasti festivali põhiüritus, mis toimub reedel, 16. märtsil Tallinnas F-hoones. Meeleoluka õhtu vältel on võimalik kuulata nii kodumaist muusikat kui ka väliskülaliste loomingut. Üles astuvad IHM TRIO Heino Elleri nimelisest Tartu Muusikakoolist, THE 251s TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiast, JAM GANSTERS Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast, GROUP CONFUSION G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolist, VEIKKI TRIO Sibeliuse Akadeemiast ja MAI GROUP Stockholmi Kuninglikust Muusikaakadeemiast. Omapärase etteaste teevad õhtu jooksul veel LAURA PÕLDVERE ja 3/4 ning TUDENGIJAZZ ALL STARS BAND. Pärast kontserte jätkub pidu DJ PRIIT JULMA rütmide saatel.

Muidugi toimuvad kaasahaaravad kontserdid kogu festivali vältel ka teistes linnades! Tudengijazzi programm pakub koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga hulganisti elamusi ning huvitavaid projekte, mida saab minna kuulama 14. märtsil Viljandi Pärimusmuusika Keskusesse, 15. märtsil Tartu Genialistide Klubisse, 16. märtsil Tallinna F-hoonesse ning 17. märtsil Narva Muusikakooli.

Kogu info festivali kohta aadressil www.tudengijazz.ee.

Lisainformatsioon:

Kristjan Mazurtchak / kunstiline juht

mazurtchak@gmail.com

Tel: +372 50 113 43

Rein Kutsar / projektijuht

rein.kutsar@gmail.com

Tel: +372 59 048 666