fbpx

Turvalise festivali juhend Jõulujazzil

12. november 2020

KALLID KÜLALISED!


– Festivalile Jõulujazz 2020 ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19 viirusesse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Festival on valmis sellisel juhul piletid vahetama kinkekaardi vastu. Avaldus selle kohta saata
piletid@jazzkaar.ee enne kontserdi toimumist. 

 

– Väliskülastajad, kellel on soetatud pilet festivalile Jõulujazz 2020, kuid kes seoses COVID-19 tekkinud olukorraga pole võimalik kontserdil osaleda, saavad piletid tagasi müüa või ümber vahetada kinkekaardi vastu. 

Avaldus selle kohta saata piletid@jazzkaar.ee enne kontserdi toimumist.

 

– Laadige telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab, kui olete olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Hoidke kontserdi ajal telefon sees, aga kindlasti hääletul režiimil. Veenduge, et Bluetooth on sisse lülitatud, et HOIA äpp töötaks. 

 

– Palume saabuda festivalile Jõulujazz 2020 aegsasti, et sisemine kontserdimajja ei jääks külalistel viimasele minutile ja külastajad saaksid vältida liigseid kontakte üldalal. Palume kontserdisaali saabudes ja sealt lahkudes järgida festivali töötajate juhiseid. 

 

– Vältimaks festivali üldalal liigseid kontakte jaotame külalised vajadusel fortuuna alusel gruppideks, kes saabuvad alale 40 minutit, 30 minutit ja 20 minutit enne kontserti ning võivad suunduda saali istuma. 

 

– Festivali Jõulujazz 2020 kontsertidel tuleb kanda maski. Maskid on saadaval kontsertkohtade piletilaudadel.

 

– Sündmusel kehtib inimeste hajutatuse nõue, palume inimestel vältida lähikontakte ja kohapeal järgida korraldaja ja personali juhiseid.

 

– Kohapeal on olemas desinfitseerimispunktid käte puhastamiseks. 

 

– Häälteavitused ja infomaterjalid tuletavad festivali külastajatele kohapeal meelde, kuidas külastada festivali turvaliselt. 

 

– Festivali Jõulujazz 2020 külastajad saavad isikustada oma pileti.

 

– Kõik külastajad, kes on festivalile Jõulujazz 2020 ostnud elektroonilise pileti, saavad enne sündmust e-kirja selgitustega COVID-19 viiruse vältimiseks rakendatavate tegevuste kohta ning meeldetuletuse, et sündmusel võivad osaleda ainult terved külastajad.