fbpx

Uute värvingute ja kooskõladega Innersound jazziklubis Philly Joe’s

07. detsember 2015
Rahel Talts

Neljapäeva, 3. detsembri õhtu sisustas konkursi Noortebänd 2014 võitja, lummav Innresound. Jazziklubi oli inimesi mõnusalt täis ning muusika sobis ideaalsest sellesse sügisesse õhtusse. Seekord ei astunud ansambel üles aga oma tavapärases koosseisus. Kampa oli võetud ka virtuoosne pianist Kirke Karja, kes võlus klaverist välja imelisi helisid, mis andsid bändi muusikale uue värvingu. Imetlusväärne oli Innersoundi ühine hingamine ja võrratu koosmäng. Kitarristi imeline helimaailm, bassisti mõnusad gruuvid, trummari betoonkindlad biidid, laulja imepärane hääl ning klaverimängija värsked ideed moodustasid perfektse terviku. Bändil ilmus suvel ka debüütalbum, mida on esitletud juba nii Eestis kui ka välismaal. 

 

Kuulajailt küsis kontserdimuljeid Rahel Talts.

Jaanika, kultuurikorraldaja: Ma olen väga üllatunud selle üle, mis siin täna toimus. Tohutult meeldis. Eriti avaldas mulle muljet bändi koosmäng ning mainiks ära just kitarristi ja pianisti koosmängu. See oli võimas. Olen täitsa sõnatu. 

Jasper Alamaa, muusik: Emotsioonid on väga positiivsed. Kiidan helimeest, sest heli oli tõesti hea. Pianisti Kirke Karja lisandumine Innersoundile oli väga efektne ja andis jube palju juurde. Bänd kõlas kohe täiesti teistmoodi. 

Viktoria Hedman, laulja: Väga ehedad emotsioonid on. Olen täiesti impressed. Ütleks kohe ära, et käisin ka paar aastat tagasi Innersoundi ühel esimesel kontserdil ja võrreldes preagusega on areng olnud ikka tohutult suur. Väga mõnus energiarohke kontsert oli.

Ragnar, ettevõtja: Mulle väga meeldis. Ma polnud neid enne kuulnud ning olen väga rahul, et tulin. Ei osanud arvata täpselt, mida oodata, aga väga lahe oli. Oli näha, et kõik nautisid laval seda, mida nad tegid. Super.

 

Innersound

3.detsembril jazziklubis Philly Joe’s

Koosseis:

Elina Hokkanen – vokaal

Johannes Laas – kitarr

Karl Tammaru – bass

Jan Kulbin – trummid

Kirke Karja – klaver