• John Scofield & Jon Cleary
  • David Sanborn (USA)
  • ESTER RADA (Etioopia-Iisrael)
  • Gregory Porter (USA)

Peagi

John Scofieldi Duo ja Ester Rada festivalil Jazzkaar 2015!

on Reede, 19 Detsember 2014. Posted in Uudis

John Scofieldi Duo ja Ester Rada festivalil Jazzkaar 2015!

17.-26. aprillini toimuva Tallinna Rahvusvahelise Festivali JAZZKAAR 2015 peaesinejate hulka lisandusid John Scofield- Jon Cleary duo (USA) ning lauljatar Ester Rada (Iisrael-Etioopia)! Piletid detsembri lõpuni soodsad! 

Jõulujazz 2014 kokkuvõte

on Neljapäev, 18 Detsember 2014. Posted in Uudis

Jõulujazz 2014 kokkuvõte

Jõulujazz 2014 pakkus Eesti kuulajatele. palju head ja põnevat muusikat. Kontserdid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis jt. Eesti linnades tõid kokku üle 6500 muusikasõbra. Festivalil esinesid kõrvuti Eesti muusikutega USA, Kameruni, Inglismaa, Brasiilia ja Saksamaa artistid. Jõulujazzi peaesinejad Richard Bona, Paula Morelenbaum & Bossarenova Trio ja Harlem Spirit of Gospel leidsid tänuliku publiku. 

 

Richard Bona mängulust

on Esmaspäev, 15 Detsember 2014. Posted in Publik

Rahel Talts, Külli Haav ja Mari Koldits

Richard Bona mängulust

Neljapäeval säras Nordea Kontserdimaja laval mitmekülgne, alati üllatav Richard Bona oma trioga. Bona oli Eestis juba neljandat korda ning seekordne kava erines eelmistest palju, nagu mõnelt külastajalt võis kuulda. Sel korral sai nautida mitmeid tuntud jazzistandardeid bändi põnevate arranžeeringutega, muusiku enda hittlugusid ja samas ka palju uusi ja huvitavaid muusikapalasid. Väga armsaks ja puudutavaks osutus pala Bona ühelt lemmikartistilt, kes on tegelikult hambaarst. Prantslase Sylvain Luci imelised kitarrihelid ja virtuoossed soolod tekitasid rahva seas ovatsioone ning Kuuba päritolu trummari Ernesto Simpsoni Ladina-Ameerika rütmid kütsid saali kuumaks. Kontserdi jooksul sai nii kaasa laulda, plaksutada, südamest naerda kui ka hingematvalt ilusaid kompositsioone nautida.

Kuulajatelt kogusid kontserdimuljeid Rahel Talts, Külli Haav ja Mari Koldits.

Gospelipidu kirikusaalis

on Neljapäev, 11 Detsember 2014. Posted in Arvustused

Minna Sild

Gospelipidu kirikusaalis

Kui tavaliselt iseloomustab eestlasest kontserdikülastajat mõtlik pilk ja vaid aimatav naeratus, siis teise advendi õhtul Kaarli kiriku publik justkui transformeerus. Seda võis märgata nii raskustest paigal püsida kui ka kõrvuni naeratustest. Sellise ime tõid meieni Harlem Spirit of Gospel ja Anthony Morgan New Yorgist.

19. rahvusvaheline festival Jõulujazz on käes!

on Reede, 28 November 2014. Posted in Uudis

19. rahvusvaheline festival Jõulujazz on käes!

23. novembril algab Tallinna rahvusvaheline festival Jõulujazz Jarek Kasari-Erki Pärnoja värske duo kontserdiga Kõue mõisas. Jõulujazzil teevad ilma Ameerika muusikud Harlem Spirit of Gospel, multikultuurne Richard Bona Trio ja Dawn of Midi. Festivali esinejad jõuvad ka Tartusse, Haapsallu, Pärnusse, Viljandisse ja mitmetesse teistesse Eesti linnadesse.

Jazzkaar sotsiaalmeedias

fb3   vimeo3   twitter3   insta3  rss3

Validates to XHTML 1.0 and CSS 3, created by heiti. Hosting partner Elkdata OÜ
JAZZKAAR: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141  |  tel: +372 666 0030  |  info(ät)jazzkaar.ee
Copyright © 2011 MTÜ Jazzkaar Sõprade Ühing 
football tipswww.betips.co.uk free betting tips
pariuri bet365 bonusbet365pariuri sportive online bet365