Üritusi ei leitud.

Festivali avamine: “Saja lugu”

R20. aprill19:00
Noblessneri sadamalinnak

ROMARE (Suurbritannia)

R20. aprill22:30
Vaba Lava

SANDER MÖLDER „Folk remixed“ + DJ Peeter Ehala (TIKS)

R20. aprill23:59
Punane Maja

Perekontsert: EEVA & VILLU TALSI

L21. aprill11:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Marie Vaigla

L21. aprill14:00
Kodu

ESTONIAN VOICES

L21. aprill16:00
Vaba Lava

HEIKKO REMMEL QUARTET (Eesti-Soome)

L21. aprill17:30
Punane Maja

BREMER/MCCOY (Taani)

L21. aprill19:00
Vaba Lava

HANNAH EPPERSON (Kanada)

L21. aprill20:30
Punane Maja

CORY HENRY & THE FUNK APOSTLES (USA)

L21. aprill23:00
Vaba Lava

LAURA & W

L21. aprill23:59
Punane Maja

Jazzijutud „Artistijutt: Erki Pärnoja“

P22. aprill13:30
Punane Maja

Jazzijutud: „USA ja Euroopa jazzitrendid“

P22. aprill15:00
Punane Maja

DOMINIC MILLER (Suurbritannia)

E23. aprill18:00
Punane Maja

Kodukontsert: Mälgandite perebänd

E23. aprill18:00
Kodu

Showcase-kontsert: Avarus Trio, Kirke Karja Quartet, Maarja Aarma MA

E23. aprill21:00
Punane Maja

Jazzijutud: „Teekond ECM’i poole“

T24. aprill16:30
Punane Maja

“Tormis jääb” Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel & Eesti Filharmoonia Kammerkoor

T24. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Anna Põldvee Quartet

T24. aprill19:00
Kodu

ELLEN ANDREA WANG (Norra)

T24. aprill19:45
Punane Maja

KRISTJAN RANDALU „Absence“ (Eesti-USA-Soome)

T24. aprill21:00
Vaba Lava

Jazzijutud: „Meedia ja noored“

K25. aprill17:00
Punane Maja

AMBROSE AKINMUSIRE (USA)

K25. aprill18:00
Vaba Lava

TANER AKYOL TRIO (Türgi-Kreeka-Saksamaa)

K25. aprill19:45
Punane Maja

THE BAD PLUS (USA)

K25. aprill21:00
Vaba Lava

KOMFORTRAUSCHEN (Saksamaa)

K25. aprill23:00
Punane Maja

LAURA MVULA (UK)

N26. aprill19:00
Nordea Kontserdimaja

SONS OF KEMET (Suurbritannia)

N26. aprill21:30
Vaba Lava

Showcase-kontsert: Mauno Meesit Trio, Modulshtein, Argo Vals

N26. aprill23:00
Punane Maja

Jazzijutud: “Jaak Sooäär teda inspireerinud muusikutest“

R27. aprill17:00
Punane Maja

TRONDHEIM VOICES (Norra)

R27. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Maarja Aarma MA

R27. aprill19:00
Kodu

LEONID ŠINKARENKO QUARTET (Leedu)

R27. aprill19:45
Punane Maja

MYLES SANKO (Suurbritannia)

R27. aprill22:00
Vaba Lava

ASHILEVI

R27. aprill23:30
Punane Maja

#NOORJAZZ (Eesti-Taani-Portugal)

L28. aprill13:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Kirke Karja

L28. aprill16:00
Kodu

DELBECQ 3 (Prantsusmaa-Kanada-Kongo)

L28. aprill17:30
Punane Maja

SÍLVIA PÉREZ CRUZ (Hispaania)

L28. aprill19:00
Vaba Lava

ANNA PÕLDVEE QUARTET

L28. aprill20:30
Punane Maja

WERKHA (Suurbritannia)

L28. aprill23:00
Vaba Lava

TRUMP CONCEPTION

L28. aprill23:59
Punane Maja

Kodukontsert: Peedu Kass

P29. aprill14:00
Kodu

NIK BÄRTSCH’S MOBILE (Šveits)

P29. aprill16:00
Vaba Lava

BILL EVANS PETITE BLONDE II (USA)

P29. aprill20:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Marie Vaigla

E30. aprill18:00
Kodu