fbpx

Üritusi ei leitud.

VAIKO EPLIK & KRISTJAN RANDALU “KOOSKÕLA LAHKHELID“

R17. aprill19:30
Vaba Lava

SOOÄÄR-YARALYAN-OUNASKARI (Eesti-Soome)

R17. aprill21:00
Fotografiska Tallinn

AVERY*SUNSHINE (USA)

R17. aprill22:30
Vaba Lava

RITA RAY

R17. aprill23:59
Fotografiska Tallinn

KRISTEL AASLAID & DANIEL VIINALASS “LAULA, MIDA TUNNED”

L18. aprill13:00
Vaba Lava

TÕNU NAISSOO ELECTRIC TRIO with MIHKEL MÄLGAND & AHTO ABNER

L18. aprill17:00
Fotografiska Tallinn

TRILOK GURTU BAND (India)

L18. aprill18:30
Vaba Lava

SIIM AIMLA FUNK BAND

L18. aprill20:00
Fotografiska Tallinn

LIISI KOIKSON “VÄIKE JÄRV”

L18. aprill21:30
Vaba Lava

TANTSUKATEL FEAT. DUO MAAKER-PETERMANN LIVE & DJ QUEST

L18. aprill23:00
Fotografiska Tallinn

Showcase-kontsert: ANNA WIBE VIBES (Läti-Eesti), PEEDU KASS-THEODOR SINK, THE FREE MUSKETEERS

E20. aprill19:00
Fotografiska Tallinn

DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & ESTONIAN DREAM BIG BAND

T21. aprill19:00
Alexela Kontserdimaja

HUGAR (Island) / NIKLAS PASCHBURG (Saksamaa)

T21. aprill21:00
Vaba Lava

CYRILLE AIMEE (Prantsusmaa)

K22. aprill18:00
Vaba Lava

IVI RAUSI & LAURA PÕLDVERE “Aitäh, Uno Naissoo!”

K22. aprill19:45
Fotografiska Tallinn

JAMISON ROSS (USA)

K22. aprill21:00
Vaba Lava

RAUL UKAREDA: BAND OF GYPSYS 50

K22. aprill23:00
Fotografiska Tallinn

LOS AURORA (Hispaania)

N23. aprill18:00
Vaba Lava

EL MURO TANGO & JUAN VILLARREAL (Argentiina-Eesti-Norra)

N23. aprill19:45
Fotografiska Tallinn

MARC RIBOT’S CERAMIC DOG (USA)

N23. aprill21:00
Vaba Lava

MOONLIGHT BREAKFAST (Rumeenia-Austria)

N23. aprill23:00
Fotografiska Tallinn

CECILE MCLORIN SALVANT WITH SULLIVAN FORTNER (USA)

R24. aprill18:00
Vaba Lava

JASON HUNTER GROUP (Eesti-Leedu)

R24. aprill20:00
Fotografiska Tallinn

FORQ (USA)

R24. aprill22:00
Vaba Lava

DISCO TALLINN GOES JAZZ

R24. aprill23:30
Fotografiska Tallinn

Perekontsert: HANNA-LIINA VÕSA “KRIBELI-KRABELI-PUMPS!”

L25. aprill12:00
Vaba Lava

NAÏSSAM JALAL – QUEST OF THE INVISIBLE (Prantsusmaa-Süüria)

L25. aprill17:30
Fotografiska Tallinn

RYMDEN (Rootsi-Norra)

L25. aprill19:00
Vaba Lava

ANETT

L25. aprill21:00
Fotografiska Tallinn

JT CONCEPTION

L25. aprill23:59
Fotografiska Tallinn

KADRI VOORAND CHAMBER MUSIC ENSEMBLE

P26. aprill15:30
Fotografiska Tallinn

FLORA PURIM & AIRTO MOREIRA AND GROUP (Brasiilia)

P26. aprill17:00
Vaba Lava

RAMUEL TAFENAU “Gather Around”

P26. aprill18:30
Fotografiska Tallinn

Jazzkaar 2020 lõpetamine: “Antarktika 200” Raun Juurikas, Arve Henriksen (Norra), Bria...

P26. aprill20:00
Vaba Lava