Candy Dulferi hingeplaat tuleb aprillis

01. märts 2003

Sihvaka säärega hollandlanna funk-plaat «Right In My Soul» saabub kogu maailmas müügilettidele 28. aprillil.

Saksofonist Candy Dulfer, kes mitmel korral Eestiski esinenud, jõuab taas suurele areenile. Mullu sügisel ilmunud plaat «Dulfer Dulfer» oli tal tehtud koos isa Hansuga, kes samuti on saksofonist. Kaunitari enda plaat «Right In My Soul» on aga temalt pärast nelja-aastast pausi esimene stuudiomaterjal, millele tema fännidel on põhjust tormi joosta.
Novembris esines Candy Amsterdamis koos Van Morrisoniga ning viimasel ajal on ta taas koos kontserte andnud ka ansambli Eurythmics kunagise tugisamba Dave Stewartiga. Just Stewarti tehtud hitt «LilyWas Here» katapulteeris Dulferi enam kui kümme aastat tagasi suurele popareenile.
«Right In My Soul» sisaldab 14 lugu, millest 13 on uhiuued ja üks Donny Hathaway kunagise hiti «Valdez in the Country» cover (selles on kaastegev ka funk-saksofoni legend Maceo Parker). Jaapanis ilmuval plaadiversioonil on veel üks lisalugu. Plaadi annab välja Dulferi enda uus plaadifirma Eagle Rock.
Kui uskuda pressiteateid, siis on veidi uuenenud ka Candy Dulferi sound, mis olevat märkimisväärselt tänapäevasem. Õige mitmes loos toob Candy kuuldavale lauluhäält. Kahes loos on kaasautor ja abiline hollandi räppar Brainpower.