Jazzkaar – minu festival

02. juuni 2008

Kirjuta meile oma läbi aegade parimatest hetkedest festivalil! Ootame Jazzkaarega seotud meenutusi ja juhtumisi, lõbusaid ja tähendusrikkaid seiku, mis avaldatakse Jazzkaare juubeliväjaandes ning Jazzkaare veebis.

Kirjuta meile oma läbi aegade parimatest hetkedest festivalil!

2009. aastal tähistab Jazzkaar väärikat 20. sünnipäeva. Nende aastate jooksul on Jazzkaarest kujunenud Baltimaade mõjukaim ja suurim festival, mida teatakse kõikjal maailmas ja kuhu soovitakse ikka tagasi tulla.

Jazzkaare juubel on pidu kõigile, kes on kuulajana või muusikuna festivaliga aastaid samas rütmis hinganud. Jazzkaar tähendab sooje mälestusi, uusi kogemusi ja kohtumisi, üllatusi ja avastusi, mis püsivad värskelt meeles ka aastate pärast. Paljudele tähendab see elu helgemaid muusikaelamusi. Paljudele on just meie festival märkinud uusi algusi nii muusikas kui isiklikus elus. Nii mõnegi jaoks on Jazzkaarelt saadud elamused aidanud elus pöörata uue lehekülje ja innustanud astuma uusi samme.

Jazzkaar on kohtumispaik. Kokku saavad vanad sõbrad, kes trehvavad vaid aprillikuisel festivalil ja vestlus jätkub sealt, kus möödunud Jazzkaarel pooleli jäi. Kohtuvad inimesed, kel enne festivali polnud teineteisest aimugi, ent tänu festivalile saavad neist parimad kaaslased kas elus või muusikas. Kohtuvad sarnaselt mõtlevad inimesed erinevaist maailma nurkadest ja uued sõpruskonnad ja rahvusvahelised ansamblid ongi sündinud.

Ootame Jazzkaarega seotud meenutusi ja juhtumisi, lõbusaid ja tähendusrikkaid seiku, mis sinu elus olulist rolli mänginud ja mida oled valmis teistega jagama. Meenutused avaldatakse Jazzkaare juubeliväjaandes ning Jazzkaare veebis. Põnevamaid kirjatükke ootavad Jazzkaare meened.

Selleks, et sinu lugu jõuaks kaante vahele, palun arvesta:
– loo maksimaalne pikkus 4000 tähemärki koos tühikutega
– võib lisada fotosid mahus kuni 2 MB või link veebi fotogaleriile
– saada lugu rtf-failina e-postile madli@jazzkaar.ee
– lisa kirjale oma ees- ja perekonnanimi, vanus, tegevusvaldkond/amet, Jazzkaare külastamise staaž, e-posti aadress, telefon
– viimane postitamise tähtaeg 1. november 2008
– küsi lisa madli@jazzkaar.ee

Lennukat sulge!

Jazzkaare meeskond