Kandideeri Jazzikuu 2008 korraldustiimi!

12. juuni 2007

Jazzikuu 2008 korraldustiimi saab kandideerida 27. juunini. Kui oled jazzifänn ja projektijuhtimine pole sulle võõras, siis uuri lähemalt!

Armastad jazzi? Sulle meeldib organiseerida ja inimestega suhelda? Sõbrad ütlevad sulle, et sinu peale saab alati loota ja sinuga võiks luurele minna?

Praegu on õige aeg endast teada anda, sest Jazzikuu Aprill 2008 korraldajad otsivad meeskonda entusiastlikke jazzifänne, kes on valmis juhtima erinevaid Jazzikuu projekte. Jazzikuu meeskond toimib vabatahtlikkuse põhimõttel.

Jazzikuu alaprojektide juhid vastutavad oma projekti eest tervikuna alates ideedest ja turundusest kuni suhtlemiseni toetajate ja koostööpartneritega.
Jazzikuu 2008 alaprojektide kava on avatud ka uutele ideedele. Kindlasti toimuvad möödunud hooajast edukad plakatikonkurss, koolikontserdid, konkursid.

Ootame sinult
– elutervet ja rõõmsameelset ellusuhtumist
– iseseisvat projektijuhtimise kogemust
– ajaplaneerimise oskust
– valmidust suhelda väga erinevate inimestega
– korrektsust ja järjekindlust asjaajamises

Pakume sulle
– võimalust saada kogemusi rahvusvahelise jazziprojekti korraldamisel
– võimalust priipääsuks Jazzkaare korraldatavatele kontsertidele
– põnevaid kohtumisi ja toetavaid mõttekaaslasi

Kandideerimiseks
– kirjelda vabas vormis projektiideed, mida sooviksid ellu viia (võib olla ka kuulutuses mainitud alaprojekt)
– saada oma sooviavaldus ja CV e-postiga madli@jazzkaar.ee hiljemalt 27. juuniks.

Küsi julgesti lisa!

Mis on Jazzikuu?
2007. aastal esimest korda peetud Jazzikuu kujunes suurepäraseks õnnestumiseks. Soovisime pakkuda noortele võimalust senisest rohkem tutvuda selle sügavate traditsioonidega muusikaga ning see läks ka korda.

Kogu aprilli vältel said jazzist osa noored enam kui 30 koolist üle Eesti. Toimus nii muusikakonkursse kui ka jazziplakatite konkurss, esimeste jazziauhindadena jagati välja Elioni jazzipreemia ning Noore Jazzitalendi preemia. Jazzikuu pidustused jõudsid Kuressaarde, kus toimus nii kontsert, plakatikonkursi tööde näitus kui ka loeng Miles Davisest. Jazzisaadik Archie Shepp kohtus fännidega.

Jazzikuu idee algataja John Hasse USAst rääkis muusikaõpetajatele jazziajaloost loengusarjas „Jazziikoonid“. Lustlikud ja harivad õpilatsele mõeldud kontserdid jõudsid 14 kooli. Kauplus Lasering, Klassikaraadio ja ETV pühendasid aprilli jazzile. Ja see polnud veel kõik!

Jazzikuud toetas ligi 30 organisatsiooni ja ettevõtet, teiste seas USA saatkond Eestis, Sally Stuudio, tehnikakauplus Entre, kunstistuudio Vunder, Lasering, Rahva Raamat, Viru hotell.