Kuula King Britt’i special mixi

11. aprill 2003

Teisipäeval 15. aprillil kell 23.00 Raadio 2 saates «Sessioon»

Harva kohtab muusikuid, kes lõhuvad erinevate stiilide raamistiku nii huvitavalt kui King Britt. Philadelphiast pärit DJ ja produtsent on end väljendanud läbi deep house’i, hiphopi, broken beat’i, nu-jazzi, funki ja afro-tech’i. Kümne tegutsemisaasta jooksul on temast saanud tõeline oma ala staar.
Remiksijana on King Britt tõlgendanud paljude muusikute teoseid alates Macy Gray’st ja Tori Amosest kuni Yoko Ono ja Femi Kutini. Koos Masters At Worki ja Joe Clausselliga on King Britt oma versiooniga esindatud ka legendaarse plaadifirma Verve kogumikul.Verve «Remixed».
Käesoleval aastal ilmus King Britti värskeim album «Adventures in Lo Fi», mida võib pidada tema tagasipöördumiseks hiphopi juurde, samas hõlmates ka jazzi. Just seda plaati esitleb King Britt ise 16. aprillil koostöös Jazzkaarega Tallinna klubis Privé üritusel Jazzz.
Väikese üllatusena olgu lisatud, et mees on lubanud mängida ülipika seti keskööst kuni peo lõpuni. Seega sõltub tema DJ seti pikkus otseselt publikust, kes loodetavasti varaste hommikutundideni ikka vastu peab.