Sul on kirjutamise soont? Osale Jazzkaare 20. festivalil!

27. jaanuar 2009

Jazzkaar kuulutab välja konkursi noorte jazzireporterite projektis osalemiseks. Kui soovid kirjutajana või fotograafina teha kaasa tänavusel Jazzkaarel, ootame sinu infot 1. veebruariks.

Jazzkaar kuulutab välja konkursi noorte jazzireporterite programmis osalemiseks. Kui soovid osaleda kirjutajana või fotograafina tänavusel Jazzkaarel, siis ootame sinu infot
hiljemalt 1. veebruariks
e-posti aadressile madli@jazzkaar.ee.

Enne kirja teele saatmist tutvu jazzkaar.ee võimalustega.

Veebiajakiri www.jazzkaar.ee ühendab üle Eesti jazzifänne, kellele meeldib elav jazzmuusika, kes armastavad kuulata plaate ning jagada oma muljeid ka teistega. Meie seas on kooliõpilasi ja üliõpilasi, erinevate elukutsete esindajaid. On nii neid, kes on muusikat süvitsi õppinud kui ka neid, kes tunnevad lihtsalt suurt huvi muusika vastu. Veebiajakirjas saavad kokku mõttekaaslased. Projekt sai alguse 2003. aastal.

Praegu kuulub veebitoimetusse üle 20 kirjutaja ning kümmekond fotograafi. Lisaks kontsertide vahendamisele saavad www.jazzkaar.ee reporterid osaleda põnevates jazziteemalistes projektides. Nii mõnigi on proovinud raadiotööd. Mitmed meie hulgast kirjutavad ka Eesti ajakirjandusväljaannetele. Tublimatel kirjutajatel on võimalik külastada erinevaid jazzifestivale, sh Pori Jazzi, Rigas Ritmi´t, Tampere Jazz Happeningi, Kopenhaageni, Umea, Londoni ja Moersi jazzifestivali, North Sea Jazzi ja festivale mujalgi Euroopas.

Kajastame aastaringselt Jazzkaare, Eesti Jazzliidu, Nõmme Jazzi ja teiste korraldajate kontserte. Meie reporterite artikleid on avaldanud nii päevalehed kui ajakirjad. Fotograafide tööd on ilmunud ka prestiižikates jazziväljaannetes JazzWise, DownBeat, JazzTimes ja AllAboutJazz.com.

Kirjutame kõigest, mis võiks jazzfänne huvitada
– vahendame Eesti jazzis toimuvat ja olulisi välisuudiseid
– koondame publiku hinnanguid kontsertide kohta
– teeme lühiintervjuusid muusikutega
– kogume plaadi-, kontserdi- ja festivaliinfot

Veebiajakirja toimetuses saad
– unikaalse kogemuse näha jazzielu köögipoolt
– kohtuda põnevate inimeste ja mõttekaaslastega
– prii pääsu kontsertidele, millest kirjutad
– asjatundlikku nõu kirjutamisega seotud teemadel

Kui soovid kandideerida veebiajakirja www.jazzkaar.ee toimetusse ajakirjanikuks, kirjuta artikkel jazziga seotud teemal pikkusega 2000-3000 tähemärki (A 4 formaadis 1,5 – 2 lk teksti). Võib olla kontserdiarvustus, kontserdi olustiku kirjeldus, probleemi lahkav kirjutis, muusiku lühiportree, plaadiarvustus vms.

Kui soovid Jazzkaare kontserte kajastada fotograafina, saada meile enda tutvustus ning veebilinke, kust leiab sinu fotosid.

Lisa kirjale enda kontaktandmed ning lühike kirjeldus sellest, kes sa oled ja millega tegeled. Võtame sinuga kindlasti ühendust!

Saada kirjutis ja küsi lisa vaid e-kirja teel madli@jazzkaar.ee

Peatse kohtumiseni kontsertidel!
jazzkaar.ee toimetus