fbpx

Üritusi ei leitud.

Abraham’s Cafe

L14. juuli21:30

PÄIKESETÕUSUKONTSERT Tallinna lahel (VÄLJA MÜÜDUD!)

L14. juuli04:30

Sofia Rubina & Band

R13. juuli21:30

Argo Vals & ansambel

K12. detsember20:00

Argo Vals & ansambel

L08. detsember20:00

Francisco Liberona

N06. detsember20:00

Francisco Liberona

P02. detsember16:00

Francisco Liberona

P09. detsember16:00

Francisco Liberona

E03. detsember19:00

Greip

T04. detsember19:00

Jacob Karlzon 3

K05. detsember19:00

Kurt Elling & Estonian Dream Big Band

K12. detsember19:00

Lembit Saarsalu, Ain Agan, Andre Maaker

P02. detsember18:00

Pierrejean Gaucher & Melody Makers

N29. november22:00

Raoul Björkenheim Quartet

R30. november22:00

Rebecca Kontus kvintett

R07. detsember19:00

Slixs

L01. detsember20:00

Tigran Hamasyan

P09. detsember19:00

Tõnis Mägi, Liidia Mägi, Mirt Mägi, Raadio laululapsed Kadri Hundi juhatusel & Siim Aim...

P09. detsember17:00

Youn Sun Nah Quartet

N29. november19:00

Andres Mustonen Crossover Quartet

L06. oktoober19:00

Andres Mustonen Crossover Quartet

P07. oktoober18:00

Badi Assad

K24. oktoober19:00

Chick Corea Trio

K14. november19:00

Elletuse

L20. oktoober16:00

François Corneloup Trio

R02. november22:00

François Corneloup Trio

N01. november19:00

Kadri Voorand Trio

P14. oktoober17:00

Kristjan Randalu

E29. oktoober19:00

Live Act Folk

L20. oktoober19:00

Maria Faust Group

R07. september22:00

Maria Faust Group

P09. september16:00

Söörömöö

L22. september17:00

“Jazzis ainult tüdrukud”

L28. aprill16:00

Brian Melvin`s Global Village

E23. aprill21:00

Christian McBride Trio + Aces of Basses

K25. aprill14:28

Das Kapital + Erdmann-Sooäär Dessert Time

E23. aprill19:00

Elav Jukebox

L28. aprill19:00

Ergo Jazz Session vol 12: Tingvall Trio

N26. aprill22:00

Festival “12 points” esitleb

L21. aprill20:00

Festivali avamine! Zap Mama (Amadou & Mariam`i asendus)

R20. aprill11:34

Festivali lõpupidu: Jo Stance

L28. aprill22:00

Jan Garbarek Group feat. Trilok Gurtu

L28. aprill20:00

Jazz mob

L28. aprill12:00

Jazz mob

T24. aprill16:00

Jazziaken

L21. aprill11:30

Jazziaken

T24. aprill17:00

Jazziaken: Dave Arcari

R27. aprill17:00

Jazziaken: Dave Arcari

L28. aprill15:00

Jazziaken: Dave Arcari

E23. aprill17:00

Jazziusu Rongkäik “Tulge jazzi embusesse!”

R20. aprill12:00

Jazziusu Rongkäik “Tulge jazzi embusesse!”

L21. aprill14:02

Jazzkaar uhiuues merepaviljonis!

R20. aprill05:49

Kalamaja päev: Abrahams Café

P22. aprill17:00

Kalamaja päev: Argo Vals

P22. aprill11:00

Kalamaja päev: Chalice

P22. aprill10:00

Kalamaja päev: Estonian Folk Orchestra

P22. aprill15:00

Kalamaja päev: Helin-Mari Arder & Tiit Born

P22. aprill14:00

Kalamaja päev: Jazzimaal

P22. aprill13:00

Kalamaja päev: Linnulauluekskursioon Peep Veedlaga

P22. aprill08:00

Kalamaja päev: Pastacas

P22. aprill15:00

Kalamaja päev: Tõnu Naissoo

P22. aprill12:00

Kalamaja päev: Vocamble

P22. aprill16:00

Käokell

L21. aprill14:00

Käokell

E23. aprill14:00

Käokell

T24. aprill14:00

Käokell

K25. aprill14:00

Käokell

N26. aprill14:00

Käokell

R27. aprill14:06

Kivikuju

R27. aprill12:00

Lastekontsert: Djanzz + Piip & Tuut

L21. aprill12:00

Lizz Wright

R27. aprill19:00

Lõunakontsert

E23. aprill13:00

Lõunakontsert

T24. aprill13:00

Lõunakontsert

K25. aprill13:00

Lõunakontsert

N26. aprill13:06

Lõunakontsert

R27. aprill13:00

NordicSounds + Eivør and Mikael Blak

P29. aprill18:00

Otsa kooli bänd

R20. aprill19:16

Otsa kooli bänd

L21. aprill16:00

Otsa kooli bänd

E23. aprill15:00

Otsa kooli bänd

T24. aprill15:00

Otsa kooli bänd

K25. aprill17:12

Paberil kõnd!

R27. aprill18:09

Paberil kõnd!

R27. aprill17:12

Pascal Schumacher Trio

R27. aprill22:00

Rudresh Mahanthappa – Samdhi + Joel-Rasmus Remmel

N26. aprill19:00

Statoili Big Band

L21. aprill17:00

Statoili Big Band

E23. aprill12:00

Statoili Big Band + Kaitseliidu Big Band

L21. aprill12:00

Tallinn Music Week Jazz Showcase

R30. märts20:00

Tantsuõhtu: Statoil Big Band

P22. aprill18:00

The Brand New Heavies

R27. aprill22:00

The Flow + Oleg Pissarenko Band

T24. aprill19:00

Tõnis Mägi Muus-Bluus

L21. aprill17:00

Trammisõit on ajavõit!

K25. aprill15:06

Trammisõit on ajavõit!

N26. aprill15:00

Trammisõit on ajavõit!

R27. aprill13:01

UMA & klavessiiniduo

P29. aprill13:00

Vigleik Storaas Trio + Duo Tafenau-Vind

R20. aprill13:26

Ain’t It Funky? Liis Lemsalu / DJ Koldun

L28. aprill22:06

Andre Maaker

T24. aprill19:00

Bacardi Social Club – Calle y Sabor

R20. aprill22:00

Blues Night: Tanel Padar & Band

P29. aprill22:05

Daniel Marques Trio

E23. aprill22:01

Das Kapital

K25. aprill20:00

Das Kapital

T24. aprill19:00

Dave Arcari

K25. aprill19:00

Dave Arcari

T24. aprill20:00

Dave Arcari + Andres Roots Roundabout

N26. aprill19:00

Denise Fontoura Band plaadiesitluskontsert

T24. aprill22:00

DJ Rhythm Doctor, Rebecca Kontus, Hele-Riin Uib, Tanel Kuusk

R27. aprill22:00

Duo Tafenau-Vind

N26. aprill19:00

Duo Tafenau-Vind

E23. aprill19:00

Duo Tafenau-Vind

T24. aprill18:21

Duo Tafenau-Vind

K25. aprill19:00

Elifantree

R20. aprill19:00

Full Crate & Mar

N26. aprill22:00

Jazzi jaht

P29. aprill11:00

Joel Remmel Trio

R20. aprill20:00

Joel-Rasmus Remmel Trio + Tuuli Velling & Teet Velling

K25. aprill18:00

Kaja Draksler Acropolis Quintet

R20. aprill18:00

Katse – Iga sent teeb imet!

K25. aprill12:00

Lastekontsert: Djanzz

P22. aprill16:00

Laura Põldvere Group

R20. aprill19:00

Laura Põldvere Group

T24. aprill19:00

Laura Põldvere Group

K25. aprill19:00

Lõunakontsert

R27. aprill13:17

Lõunakontsert

N26. aprill13:17

Lõunakontsert

K25. aprill14:17

Lõunakontsert

T24. aprill07:17

Lõunakontsert

E23. aprill07:17

NordicSounds + Eivør

E30. aprill19:00

Oleg Pissarenko Band

N26. aprill21:00

Tape That

K25. aprill22:05

Tingvall Trio

R27. aprill19:00

Tribute to Stevie Wonder (Gustav Karlström (SWE), James Werts, Lauri Pihlap)

L21. aprill22:00

Vigleik Storaas Trio + Duo Tafenau-Vind

L21. aprill16:00

Vocamble

R27. aprill21:00

Raadio laululapsed, Maarja-Liis Ilus, Marten Kuningas

R13. detsember18:00

Maria Väli Kvartett

L11. veebruar17:00

Anneliis Kits Kvartett, Doris Kareva & Karl Martin Sinijärv

L18. veebruar17:00

Han Bennink – Jaak Sooäär

R02. märts19:00

Han Bennink – Jaak Sooäär

L03. märts17:00

Helin-Mari Arder Kvartett

L10. märts17:00

Le Grand Bateau

R16. märts17:00

Metall-O-Phone

R16. märts19:00

Helin-Mari Arder Kvartett

L17. märts19:00

Käokell

R20. aprill14:00

Villu Veski Baltic Project

P29. aprill18:00

C-Jam “Rodgersist Rannapini”

L25. august16:00

EMTA ja Otsakooli topeltbigbänd Jens “Chappe” Jenseni juhatusel

R30. november20:00

Tõnu Raadik, Kristjan Kasearu, Anna Darling, Kelli Piksar ja ansambel

L01. detsember16:00

Anders Jormin, Karin Nelson & Jonas Simonson

N06. detsember19:00

Argo Vals & ansambel

T11. detsember19:30