fbpx

Üritusi ei leitud.

Bill Frisell (USA)

R31. oktoober19:00

Hubert Dupont Jasmim trio

P02. november17:00

Jazzkaar esitleb: Ingrid Lukas (Šveitsi-Eesti) ja Tuomo (Soome)

L20. september21:00

Kari Ikonen Trio (Soome-Eesti)

L11. oktoober17:00

Mart Soo 50

R03. oktoober22:00

MiaMee

P19. oktoober17:00

Taavo Remmel 50

P21. september17:00

Trio Journal Intime (Prantsusmaa)

K24. september20:00

Tropics (Suurbritannia)

L13. september22:00

Aladin Dreams (Egiptus-Norra)

L18. jaanuar16:00

JazzIn Sisters

L01. märts16:00

Lauri Saatpalu ja ansambel

P09. märts16:00

Lauri Saatpalu ja ansambel

L08. märts16:00

Naissoo jälgedes

L22. märts16:00

Pae Kollektiiv

L15. veebruar16:00

Vincent Courtois Mediums

N06. märts20:00
TARTUJAZZ

Vincent Courtois Mediums

R07. märts22:00
NO99

Abraham’s Cafe

T22. aprill22:00
MERE

Blues vanalinnas: James Dalton

R18. aprill16:00

Carl Tuulik, Kalle Pilli, Oliver Rõõmus

L26. aprill12:00

Cassandra Wilson (USA)

R25. aprill19:00
NOKIA

Edmar Castaneda Trio (Kolumbia)

K23. aprill18:00
MERE

Enne kontserti: Brazilian Street Orchestra

N24. aprill17:20

Enne kontserti: Elleri kooli muusikud

K23. aprill17:20

Enne kontserti: JazzIn Sisters

T22. aprill17:20

Ergo Jazz Session vol 15: The Hi-Fly Orchestra

L19. aprill23:00
MERE

Erki Pärnoja loomingu kursuse ansamblid

K23. aprill12:00

Fatoumata Diawara (Mali)

K23. aprill21:00
MERE

Galakontsert „Noor Eesti jazz“

L19. aprill16:00
MERE

HAAPSALU: Vaiko Eplik & Kristjan Randalu „Lahkhelid“

R18. aprill20:00

Impro Harju tänaval

N17. aprill15:00

James Dalton

L19. aprill22:00
NO99

Jazz mob Viru keskuses

E21. aprill17:30

Jazz mob Viru keskuses

L26. aprill16:30

Jazziaken

T22. aprill12:00

Jazziaken: Carl Tuulik, Ingvar Leerimaa

L19. aprill12:00

Jazziaken: James Dalton

R18. aprill13:00

Jazziaken: Maria Faust

N17. aprill14:00

Jazzimannekeenid

N24. aprill17:30

Jazzimannekeenid

L26. aprill13:00

Jazziplatsike: Karsten Mathiesen

R25. aprill13:00

Jazzirongkäik vanalinnas

R18. aprill12:00

Jazzirongkäik vanalinnas

R25. aprill16:30

Jazzitramm nr 1

K16. aprill15:01

Jazzitramm nr 1

T22. aprill15:12

Jazzitramm nr 2

L26. aprill15:14

Jonathan Flack ja Rauno Vaher

N17. aprill12:00

Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

N24. aprill22:00
NO99

Kivikuju mäng

E21. aprill14:00

KÕLTSU MÕIS: Susana Sawoff Trio

N24. aprill20:00

KURESSAARE: Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

R25. aprill19:00

Laevasõidud Kajsamooriga

L19. aprill10:00

Laevasõidud Kajsamooriga

L26. aprill12:30

Las Migas

L26. aprill18:00
MERE

Lastekontsert „Lood pildi seest“

L19. aprill12:00
MERE

Lastekontsert: Karsten Mathiesen (Taani) & miimid

L26. aprill14:00
MERE

Lennukas jazz

R25. aprill16:45

Lennukas jazz – Carl Tuulik ja teised

N24. aprill16:00

Lennukas jazz: Elleri eri

K23. aprill16:00

Lennukas jazz: Jonathan Flack, Rauno Vaher

K23. aprill23:00

Lennukas jazz: Martti Laas, Charles Aron Zobel

K16. aprill16:30

Maria Faust Sacrum Facere

R18. aprill22:00
NO99

Marius Neset Quartet

T22. aprill21:00
MERE

Mount Kimbie (UK)

L26. aprill22:00
MERE

Muusika vanalinnas: Karsten Mathiesen

N24. aprill14:00

Muusikaline vaip enne avakontserti

R18. aprill20:00

Muusikaline vaip enne kontserti

R25. aprill18:00

Muusikaline vaip Merepaviljoni ees

L19. aprill18:50

Muusikaline vaip: Elleri eri

K23. aprill14:00

NARVA: James Dalton & Nevil Blumberg

K23. aprill19:00

Nils Landgren & JazzBaltica Ensemble

N24. aprill18:00
MERE

Nina Attal (Prantsusmaa)

N24. aprill21:00
MERE

Noortelava: Kalle Pilli Kvintett

L26. aprill17:00

Noortelava: Kristjan-Robert Rebase Kvintett

L19. aprill15:00

OTEPÄÄ: James Dalton

T22. aprill18:00

Otsakool NYC-s: Arjun, Banananass

E21. aprill14:00

Otsakool NYC-s: Freaky Joe, Ara Yaralyan’i “Magalhääs” kollektiiv

T22. aprill14:00

Otsakool NYC-s: Improvize I, Improvize II

R25. aprill14:00

Otsakool NYC-s: Kõrvanõges, Reverb

K23. aprill14:00

Otsakool NYC-s: The Selfie, DELAY

N24. aprill14:00

PÄRNU: Karsten Mathiesen (Taani) ja Vaiko Eplik

R25. aprill21:00

PÄRNU: Susana Sawoff Trio

K23. aprill20:00

Pat Metheny Unity Group (USA)

P27. aprill19:00
NOKIA1

Portico Quartet

R25. aprill22:00
MERE

RAPLA: James Dalton

E21. aprill19:00

Sadamajazz: A-terminal: Brazilian Street Orchestra

E21. aprill17:00

Sadamajazz: Jonathan Flack ja Rauno Vaher

K23. aprill15:45

Sadamajazz: Maris Aljaste ja Janno Trump

L26. aprill12:30

Sadamajazz: Taylor & Silk

L19. aprill13:30

Stephan Oliva „Vaguement Godard“

E21. aprill22:00
NO99

Susana Sawoff Trio

R25. aprill22:00
NO99

Tartu linnaruumike

L26. aprill08:12

TARTU: James Dalton

N17. aprill22:00

Tartu: Jazzirong

L26. aprill08:12

TARTU: Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

T22. aprill19:00

TARTU: Karsten Mathiesen (Taani)

N24. aprill21:00

TARTU: Nils Landgren & JazzBaltica Ensemble

R25. aprill21:00

Tasuta kontsertide päev: Helisev pühapäev mere ääres

P20. aprill08:00

Taylor & Silk

L19. aprill12:00

Tõnu Naissoo Trio

L26. aprill22:00
NO99

Trompetist Avishai Cohen & Andres Mustonen jazzkvartett

T22. aprill18:00
MERE

TÜRI: Abraham’s Cafe

L19. aprill16:00

Ülo Krigul „Lend nr JK025“

R18. aprill20:30
LENNU

Ummikujazz: Russalka

E21. aprill07:45

Ummikujazz: Viru ring

T22. aprill17:00

Vahetunniüllatus koolis – James Daltoniga: Tallinna 21. keskkool

E21. aprill11:45

Vahetunniüllatus koolis: Elleri eri

K23. aprill12:00

Vahetunniüllatus koolis: Gustav Adolfi Gümnaasium

N17. aprill12:45

Vahetunniüllatus koolis: Jakob Westholmi gümnaasium

N17. aprill11:50

Vahetunniüllatus koolis: Tallinna Inglise Kolledž

T15. aprill12:25

Vahetunniüllatus koolis: Tallinna Reaalkool

K16. aprill12:25

Vaiko Eplik & Kristjan Randalu „Lahkhelid“

L19. aprill19:30
MERE

VALGA: Abraham’s Cafe

R25. aprill18:00

VEIN feat. Greg Osby

K23. aprill22:00
NO99

Viljandi linnaruumike

L19. aprill07:36

VILJANDI: Abraham’s Cafe

L26. aprill19:00

Viljandi: Jazzirong

L19. aprill07:36

VILJANDI: Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

K23. aprill19:00

VILJANDI: Stephan Oliva „Vaguement Godard“

P20. aprill16:00

VILJANDI: Susana Sawoff Trio

T22. aprill19:00

Viru tn kerjus

R25. aprill15:00

“Bluusivennad” (1980, John Landis)

L12. aprill19:00

“Rocheforti tüdrukud” (1967, Jacques Demy)

R11. aprill19:00

“Vana hea Freda” (2013, Ryan White)

N10. aprill19:00

Arhitektuuriteemaline rattatuur mööda mereäärt

P20. aprill16:00

Bluusipüha – Tanel Padar Blues Band & külalised

P20. aprill18:00

Fantaasia (1940, Walt Disney)

P13. aprill14:00

Fun schooner rides on Kajsamoor

L19. aprill10:00

Hommikujooga Gerli ja Ereli Järve ja Anne Ermiga

P20. aprill10:00

Inside Llewyn Davis (2013, Ethan & Joel Coen)

E14. aprill19:00

Jazzimaal

P20. aprill15:00

Kontrabassiduo Kass & Mälgand

P20. aprill16:00

Laura ja Joel Remmel

P20. aprill15:30

Linnulauluekskursioon Peep Veedla juhtimisel

P20. aprill08:00

Lou Reed: Berlin (2007, Julian Schnabel)

T15. aprill19:00

Michel Petrucciani: Body and Soul (2011, Michael Radford)

N17. aprill19:00

Sandra Sillamaa ja Reigo Ahven

P20. aprill12:00

Scott Walker: 30. sajandi mees (2006, Stephen Kijak)

K16. aprill19:00

Söörömöö

P20. aprill12:30

Tenfold Rabbit

P20. aprill11:00

The Blues Brothers (1980, John Landis)

L12. aprill19:00

Tuuli Velling

P20. aprill13:00

Wilhelm

P20. aprill14:00

Jarek Kasar & Erki Pärnoja: Dialoog

P23. november16:00

Estonian Voices

R28. november19:00

Joel Remmel Trio

R28. november19:00

Tommy Smith & Brian Kellock (Šotimaa)

R28. november19:00

Tommy Smith & Brian Kellock (Šotimaa)

L29. november16:00

Estonian Voices

P30. november16:00

Tommy Smith & Brian Kellock (Šotimaa)

P30. november16:00

Estonian Voices

T02. detsember19:00

Estonian Voices

K03. detsember19:00

Robert Jürjendal ja Liis Viira

K03. detsember19:00

Estonian Voices

N04. detsember19:00

Jarek Kasar & Erki Pärnoja: Dialoog

N04. detsember19:00

Paula Morelenbaum & Bossarenova (Brasiilia-Saksamaa)

R05. detsember19:00

Estonian Voices

R05. detsember20:00

JazzEnsemble Baden-Württemberg (Saksamaa-Eesti)

L06. detsember19:00

Estonian Voices

P07. detsember17:00

Harlem Spirit of Gospel feat Anthony Morgan (USA)

P07. detsember18:00

JazzEnsemble Baden-Württemberg (Saksamaa-Eesti)

P07. detsember18:00

Harlem Spirit of Gospel feat Anthony Morgan (USA)

E08. detsember19:00

Dawn of Midi (USA)

K10. detsember19:00

Estonian Voices

K10. detsember19:00

Jarek Kasar & Erki Pärnoja: Dialoog

N11. detsember19:00

Richard Bona Trio (USA-Kamerun)

N11. detsember19:00

Douglas Dare (Suurbritannia)

P14. detsember20:00

Raadio laululapsed, Hanna-Liina Võsa ja Tiit Kikase ansambel

E15. detsember18:00