fbpx

Üritusi ei leitud.

A E R I E (Iirimaa-Šveits-Saksamaa-Eesti)

L19. september17:00

Argo Vals Band

L17. oktoober17:00

Argo Vals Band

L31. oktoober21:00

Duo Petite Vengeance (Prantsusmaa)

R30. oktoober20:00

Duo Petite Vengeance (Prantsusmaa)

N29. oktoober19:00

Eesti otsib jazzistaari vol 1

P11. oktoober17:00

Eesti otsib jazzistaari vol 2

L31. oktoober17:00

Meelis Vind Group

P27. september17:00

Raadio Laste Laulustuudio ja kammeransambel

T06. oktoober19:00

Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel & Olev Muska

L05. september17:00

Abraham’s Cafe, Holger Marjamaa Trio, Kadri Voorand Quartet

E20. aprill21:00

Aleksander Paal Quartet

L18. aprill19:00

Cæcilie Norby & Lars Danielsson (Taani-Rootsi)

L25. aprill17:00

David Sanborn (USA)

E20. aprill19:00

Elina Duni (Albaania-Šveits)

T21. aprill21:00

ERGO Jazz Session vol 17: Hauschka (Saksamaa)

R24. aprill21:00

ESTER RADA (Iisrael-Etioopia)

K22. aprill21:00

Gregoire Maret Quartet (USA)

K22. aprill18:00

Gregory Porter (USA)

N23. aprill19:00

Heavy Beauty (Eesti-Leedu)

L25. aprill19:00

Ibrahim Maalouf (Liibanon-Prantsusmaa)

R17. aprill20:00

Ingrid Lukas Meets Dance (Šveits-Eesti)

N23. aprill23:00

John Scofield & Jon Cleary

L18. aprill20:00

Jussi Olavi Saivo „Unehalvatus“ (Soome) & Erik Alalooga „Noise or not“

R17. aprill22:00

Külli Roosna ja Kenneth Flak „Blood Music“ (Eesti-Norra)

K22. aprill20:00

Külli Roosna ja Kenneth Flak „Blood Music“ (Eesti-Norra)

N23. aprill20:00

Lastekontsert “Nu jazz-hop”

L25. aprill11:00

Liisi Koikson & the Holidays “Billie Holiday 100”

R24. aprill18:00

MAGMA (Prantsusmaa)

L25. aprill21:00

Mathias Eick Quintet (Norra)

N23. aprill21:00

Oleg Pissarenko Band

T21. aprill18:00

Raul Sööt Deeper Sound

R17. aprill22:00

Raul Vaigla Quartet feat. Marie Vaigla

L18. aprill22:00

Tafenau-Aimla-Marjamaa & Band „Saksofonide öö“

K22. aprill23:00

Tasuta Kontsertide Päev Telliskivis

P19. aprill08:00

Tatu Rönkkö “Blood on a sampler” (Soome)

L18. aprill01:00

Varjuteater perele „Üle vee“

L18. aprill13:00

“Armastuse võimalikkusest 21. sajandi Eestis”

L18. aprill16:00

Agan-Viinikainen-Mälgand-Kallio Quartet (Eesti-Soome)

L05. detsember16:00

Ana Moura (Portugal)

R04. detsember19:00

Antonio Sanchez and Migration (USA)

P29. november18:00

Donkey-Monkey (Prantsusmaa)

R11. detsember21:00

Innersound

N03. detsember20:00

Jõulujazzi avakontsert; SARA MITRA (Suurbritannia)

L28. november19:00

KODUKONTSERT: RAUL VAIGLA-TERO SAARTI-MARIE VAIGLA

T15. detsember19:00

Lauri Saatpalu & Band “Isaga draakonil”

L28. november19:00

Lauri Saatpalu & Band “Isaga draakonil”

K02. detsember19:00

LAURI SAATPALU & BAND “ISAGA DRAAKONIL”

N26. november19:00

LAURI SAATPALU & BAND “ISAGA DRAAKONIL”

K09. detsember19:00

LAURI SAATPALU & BAND “ISAGA DRAAKONIL”

N10. detsember19:00

Manu Delago (Austria-UK)

E07. detsember19:00

Miguel Cruz Latin Workshop (Mehhiko-Eesti)

R04. detsember21:00

Perekontsert “Genka Nu Jazz-Hop”

P29. november12:00

Perekontsert “Genka Nu Jazz-Hop”

L28. november12:00

Raul Vaigla – Tero Saarti – Marie Vaigla (Eesti-Soome)

T08. detsember19:00

Raul Vaigla – Tero Saarti – Marie Vaigla (Eesti-Soome)

N10. detsember19:00

RAUL VAIGLA – TERO SAARTI – MARIE VAIGLA (EESTI-SOOME)

P06. detsember16:00

RAUL VAIGLA – TERO SAARTI – MARIE VAIGLA (EESTI-SOOME)

K09. detsember19:00

Rebecca Kontus & Band

K09. detsember19:00

Robert Jürjendal & Madis Metsamart

T08. detsember19:00

Trio Porteleki-Tärn-Pärnoja (Eesti-Ungari)

T01. detsember19:00

Vijay Iyer Trio (USA)

L05. detsember20:00

Bad Habits Trio

P19. aprill15:00

Esmaspäev: Improvisatsioonilised üllatused

E20. aprill08:30

Harju tn muusika

R17. aprill15:00

Harju tn muusika: Otsa bänd

R17. aprill12:30

Hommikujooga

P19. aprill10:00

Jan Granlie “My favourite things”

N16. aprill16:00

Jazzi jutud

L18. aprill11:00

Jazziaken: Anna Regina Kalk ja Eliisa Elfenbein

R17. aprill13:00

Jazzimaal

P19. aprill16:00

Jazzimannekeenid

E20. aprill16:00

Jazziplaaditurg

P19. aprill15:00

Jazzirongkäik!

R17. aprill17:30

Jazzitramm nr 3

E20. aprill16:08

Kaspar Uljas ja Jaak Lutsoja

P19. aprill14:00

Kaupo Kikkas: Eesti jazz fotos

N16. aprill10:00

Kolmapäev: TÜ VKA muusikud, Anna Kvintett jpm!

K22. aprill11:00

Köögikontsert: Tatu Rönkkö (Soome)

L18. aprill18:00

Köögikontsert: Tatu Rönkkö (Soome)

P19. aprill18:00

Köögikontsert: Tatu Rönkkö (Soome)

E20. aprill18:00

Köögikontsert: Tatu Rönkkö (Soome)

T21. aprill18:00

Kooliüllatus number 1

N16. aprill12:15

Kooliüllatus number 2

R17. aprill10:45

Laupäev: grande finale!

L25. aprill12:00

Laupäev: palju tantsu!

L18. aprill12:30

Lennukas jazz

E20. aprill16:00

Lennukas jazz: Harri Heinsoo trio

R17. aprill14:00

Liftimuusika

T21. aprill09:15

Linnaruum Harjumaal – Keila

K15. aprill09:57

Linnaruum Harjumaal – Paldiski

N16. aprill09:57

Linnaruum Tartus

L25. aprill08:11

Linnaruum Viljandis

L18. aprill07:44

Linnaruumiprojekt 2015: koondkava

K15. aprill09:57

Linnulauluekskursioon

P19. aprill08:00

Lõunajazz Müürivahe Revalis: Elleri noored

K22. aprill12:00

MAG

P19. aprill12:00

MiaMee

P19. aprill16:00

Mingo Rajandi

P19. aprill11:00

Mini improorkester ja Tatu Rönkkö

E20. aprill15:00

Müürivahe Revali lõunajazz: Harri Heinsoo trio

R17. aprill12:30

Muusikaline turistirong

R17. aprill12:00

Muusikaline vaip

E20. aprill15:30

Neljapäev: Elleri päev, trammisõit, lennujaam jpm

N23. aprill12:00

Noortelava: Anna Kvintett

K22. aprill17:15

Odd Hugo

P19. aprill17:00

Otsakooli lõunakontserdid 20.-24. aprill

E20. aprill12:00

Reede: külalised Hollandist, Viru keskus, turistirong jpm

R24. aprill12:00

Reede: Tallinna avapauk!

R17. aprill10:45

Riigikogu: Jan Granlie fotonäituse avamine

N16. aprill16:00

Teisipäev: Liftimuusikast noortelavani

T21. aprill09:30

Telliskivi Revali lõunajazz: Saue muusikakool

L18. aprill12:00

The Werg

P19. aprill13:00

Trammisõit: tramm nr 1

R17. aprill14:11

Turistirong

T21. aprill12:00

Ummikujazz

E20. aprill08:15

Alexandra Lehmler Kvintett (Saksamaa)

T21. aprill19:00

Duo Ingrid Lukas & Patrik Zosso

L25. aprill17:00

Duo Ingrid Lukas – Patrik Zosso

R24. aprill18:00

Elina Duni (Albaania-Šveits)

K22. aprill19:00

Elina Duni Quartet (Albaania-Šveits)

N23. aprill19:00

Ingrid Lukas “Demimonde” (Eesti-Šveits)

K22. aprill20:00

Ingrid Lukas “Demimonde” (Eesti-Šveits)

E20. aprill19:00

Ingrid Lukas “Demimonde” (Eesti-Sveits)

T21. aprill19:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

N23. aprill21:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

P19. aprill16:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

E20. aprill19:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

K22. aprill19:00

MiaMee

R17. aprill20:00

MiaMee

L18. aprill21:00

MiaMee

P26. aprill19:00

Oleg Pissarenko Band

R24. aprill19:00

Oleg Pissarenko Band

N23. aprill19:00

Oleg Pissarenko Band

E20. aprill19:00

Trio Sooäär-Vaigla-Ruben “1980”

P19. aprill16:00

Trio Sooäär-Vaigla-Ruben “1980”

T21. aprill19:00

Trio Sooäär-Vaigla-Ruben “1980”

K22. aprill19:00

Andreas Varady Trio (Iirimaa)

N22. jaanuar19:00

Andreas Varady Trio (Iirimaa)

R23. jaanuar19:00

Ansambel Juhan

L28. veebruar16:00

Biel Ballester & Dave Mitchell Trio (Hispaania)

L14. märts16:00

Impérial Orphéon (Prantsusmaa)

R06. märts22:00

Impérial Orphéon (Prantsusmaa)

N05. märts19:00

Triinu Taul Grupp

L07. veebruar16:00

Wilhelm

P08. märts16:00

Telliskivi sünnipäev: Larkin Poe (USA)

R17. aprill23:30

Jam Session hosted by Peedu Kass

L18. aprill23:30

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

T21. aprill19:30

Kaunas Jazz esitleb: Azuolas Paulauskas Project

T21. aprill22:30

Carrot Lights

R24. aprill19:30

Owen Pallett (Kanada)

R24. aprill23:30

Jarrod Lawson (USA)

L25. aprill23:00

Lauri Saatpalu & Band “Isaga draakonil”

K02. detsember21:30