Üritusi ei leitud.

ELDBJØRG RAKNES (Norra)

P27. märts16:00
Kumu auditoorium

TAAVI KERIKMÄE „Duod”

N17. märts17:00
Kumu auditoorium

HELIOTROOP

P07. veebruar16:00
Kumu auditoorium

Laura Remmel & Band „Tribute to Marju Kuut”

N11. veebruar19:00
Kumu auditoorium

ELDBJØRG RAKNES (Norra)

P28. veebruar16:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

MISTER MÉLIÈS & GEO SMILE (Prantsusmaa)

P06. märts16:00
Kumu auditoorium

REIN RANNAP „Concerto in Rock ja Ruja keelatud laulud”

N10. märts19:00
Vene Kultuurikeskus

KADRI VOORAND QUARTET

P17. aprill18:00
Rakvere Tark Maja

KADRI VOORAND QUARTET

T19. aprill19:00
Tartu Elleri kool

Harjumaa Päev

K20. aprill10:16
Kool

Kodukontsert: Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel Quartet

K20. aprill19:00
Kodu

MaiGroup (Eesti-Rootsi)

K20. aprill19:00
Kuressaare Kultuurikeskus

Harjumaa Päev

N21. aprill09:22
Kool

Jazzirongkäik

N21. aprill16:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Kodukontsert: Holger Marjamaa

N21. aprill19:00
Kodu

MaiGroup (Eesti-Rootsi)

N21. aprill19:00
Karksi valla kultuurikeskus

Jazziaken

R22. aprill13:00
My City Hotel

Pop-up kontsert

R22. aprill13:30
Caffeine

Lõunakontsert Rävala Reval Cafés

R22. aprill14:00
Rävala Reval Cafe

Jazzitramm

R22. aprill15:10
Tramm

Muusikaline rongisõit

R22. aprill16:19
Elron

Jazzimannekeenid

R22. aprill17:45
Kaubamaja

Muusikaline tervitus

R22. aprill18:45
Telliskivi festivalikeskus

Holger Marjamaa

R22. aprill19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Charnett Moffett’s Nettwork feat. Stanley Jordan & Jonathan Barber (USA)

R22. aprill20:00
Vaba Lava

MaiGroup (Eesti-Rootsi)

R22. aprill21:30
Punane Maja

HIDDEN ORCHESTRA (Suurbritannia)

R22. aprill23:00
Vaba Lava

NOËP

L23. aprill00:30
Punane Maja

Muusikaline tervitus

L23. aprill11:30
Telliskivi festivalikeskus

Perekontsert „Jazziaabits“ Kristel Aaslaid, Jürgen Rooste & Siim Aimla Band

L23. aprill12:00
Vaba Lava

Jazzijutud / Jazz Talks

L23. aprill13:00
Vaba Lava

Muusika kohtub breiktantsuga

L23. aprill13:00
Viru Keskus

Kodukontsert: Teele Viira & Kusti Lemba

L23. aprill14:00
Kodu

Lõunakontsert Telliskivi Reval Cafés

L23. aprill14:00
Telliskivi Reval Cafe

Muusikaline improvisatsioon

L23. aprill14:00
Rahva Raamat

Kodukontsert: Kirke Karja & Ott Adamson

L23. aprill15:00
Kodu

Üllatusmuusika

L23. aprill15:00
Sadamaturg

Pop-up kontsert

L23. aprill16:00
Telliskivi festivalikeskus

Holger Marjamaa

L23. aprill16:30
Punane Maja

Bachar Mar-Khalifé (Liibanon-Prantsusmaa)

L23. aprill18:00
Vaba Lava

Pae Kollektiiv

L23. aprill19:30
Punane Maja

BERNHOFT (Norra)

L23. aprill21:00
Vaba Lava

State of Zoe

L23. aprill23:00
Punane Maja

Linnulauluekskursioon: Peep Veedla

P24. aprill08:00
Kopli

Hommikujooga: Kadi Reintam, Anne Erm & Linda Kanter-Kusti Lemba Duo

P24. aprill10:00
Vaba Lava

Anna Põldvee & Erki Pärnoja

P24. aprill11:00
Safran

Multifilmide eriprogramm

P24. aprill11:00
Erinevate Tubade Klubi

Jazztantsu töötuba: Kadi Reintam & Linda Kanter

P24. aprill11:30
C4 hoone 3. korrus

Helin-Mari Arder & Teet Raik

P24. aprill12:00
My City Hotel

Jazzimaal

P24. aprill12:00
Punane Maja

Suit & Jacket

P24. aprill13:00
Telliskivi Reval Cafe

Taavo Remmel & Heikko Remmel

P24. aprill13:00
Rattastuudio Jooks

Von Dorpat

P24. aprill13:00
Erinevate Tubade Klubi

Bussikontsert: Paul Neitsov

P24. aprill13:00
Hansabuss

Jazziplaatide turg

P24. aprill14:00
Punane Maja

Mick Pedaja

P24. aprill14:00
Velvet

Muusikalised lühifilmid

P24. aprill14:00
Erinevate Tubade Klubi

Bussikontsert: Impromachine 4000

P24. aprill14:30
Hansabuss

Improov

P24. aprill15:00
Funderbeam

Jazzi graffiti

P24. aprill15:00
Vaba Lava

Raul Vaigla & Marie Vaigla

P24. aprill15:00
Pelgulinna Rahvamaja

Teele Viira & Kusti Lemba

P24. aprill16:00
Erinevate Tubade Klubi

Bussikontsert: Kimi Jail

P24. aprill16:00
Hansabuss

Kadri Voorand

P24. aprill17:00
Velvet

Noortelava: Johannes Laas Quintet

P24. aprill17:00
Punane Maja

Muusikafilm “Karmil pinnal”

P24. aprill17:00
Erinevate Tubade Klubi

Noortelava: Groove Clinic

P24. aprill18:00
Punane Maja

Maimu Jõgeda

P24. aprill18:00
Muhu Pagar

Marten Kuningas & Miljardid

P24. aprill19:00
Vaba Lava

Pärnu Päev

E25. aprill07:45
Rahva Raamat

Hommikukohv

E25. aprill09:00
Caffeine

Pop-up kontsert

E25. aprill13:00
Caffeine

Lõunakontsert Kivi Paber Käärides

E25. aprill14:00
Lõunakontsert

Muusika ja tantsu kohtumispaik

E25. aprill14:00
Vabaduse väljak

Jazziaken

E25. aprill15:00
My City Hotel

Jazzitramm

E25. aprill16:03
Tramm

Pop-up kontsert

E25. aprill17:00
Caffeine

Elav jukebox

E25. aprill18:20
Alexela Kontserdimaja

AL DI MEOLA “Elysium & More”(USA)

E25. aprill19:00
Alexela Kontserdimaja

Trump Conception, Aleksander Paal Trio, Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel „Kummardus Veljo Tormi...

E25. aprill21:00
Punane Maja

Viljandi Päev

T26. aprill07:45
Lõunakontsert

Lõunakontsert Rävala Reval Cafés

T26. aprill13:00
Rävala Reval Cafe

Lõunakontsert Kivi Paber Käärides

T26. aprill14:00
Lõunakontsert

Muusikaline üllatus

T26. aprill14:00
Tallinna vanalinn

Jazziaken

T26. aprill15:00
My City Hotel

Pop-up kontsert

T26. aprill16:00
My City Hotel

Lennukas jazz

T26. aprill17:00
Tallinna lennujaam

Improov

T26. aprill17:00
Rahva Raamat

Muusikaline tervitus

T26. aprill17:30
Telliskivi festivalikeskus

Kadri Voorand Quartet

T26. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Heikko Remmel-Aleksander Paal

T26. aprill18:00
Kodu

Steinar Raknes (Norra)

T26. aprill18:00
Türi Kultuurikeskus

Becca Stevens (USA)

T26. aprill19:00
Pärnu Kontserdimaja

Maria Laura Baccarini & Régis Huby (Itaalia-Pr)

T26. aprill19:00
Viljandi kohvik Fellin

Kaunas Jazz esitleb: DOMAS ALEKSA GROUP (Leedu)

T26. aprill19:30
Punane Maja

LAMBERT (Saksamaa)

T26. aprill21:00
Vaba Lava

MiaMee

T26. aprill22:30
Punane Maja

Öine üllatus

T26. aprill23:15
Tallinna lennujaam

Tartu Päev

K27. aprill08:13
Lõunakontsert

Muusikaline üllatus

K27. aprill13:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Lõunakontsert Kivi Paber Käärides

K27. aprill14:00
Lõunakontsert

Muusikaline vahepala

K27. aprill14:00
Caffeine

Pop-up kontsert

K27. aprill15:00
My City Hotel

Muusikaline Turistirong

K27. aprill16:00
Kullassepa tn

Lennukas jazz

K27. aprill16:00
Tallinna lennujaam

Jämm

K27. aprill17:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Muusikaline tervitus

K27. aprill17:30
Telliskivi festivalikeskus

Roberto Fonseca Trio (Kuuba)

K27. aprill18:00
Vaba Lava

Maria Laura Baccarini & Régis Huby (Itaalia-Pr)

K27. aprill18:00
Otepää Gümnaasium

Steinar Raknes (Norra)

K27. aprill19:00
Tartu Genialistide Klubi

Erki Pärnoja : Himmelbjerget (Eesti-Rootsi-Taani)

K27. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Alevtina Poljakova Group (Venemaa)

K27. aprill19:00
Narva Jazz Club

Becca Stevens (USA)

K27. aprill19:30
Punane Maja

CHRIS POTTER QUARTET feat. Pablo Held, Joe Martin & Marcus Gilmore (USA)

K27. aprill21:00
Vaba Lava

Sofia Rubina Band feat. Jevgeni Lebedev (Eesti-Venemaa)

K27. aprill22:30
Punane Maja

Koidudisko: Jazzkaare eri

N28. aprill07:00
Punane Maja

Jazziaken

N28. aprill13:00
My City Hotel

Lõunakontsert Kivi Paber Käärides

N28. aprill14:00
Lõunakontsert

Pop-up kontsert

N28. aprill14:00
Vabaduse väljak

Jazzijutud/Jazz Talks

N28. aprill15:00
Vaba Lava

Jazzitramm

N28. aprill15:05
Tramm

Jämm

N28. aprill16:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Sally Stuudio liikumisperfonks

N28. aprill17:00
Tallinna vanalinn

Muusikaline tervitus

N28. aprill17:30
Telliskivi festivalikeskus

Peedu Kass Momentum

N28. aprill18:00
Vaba Lava

Steinar Raknes (Norra)

N28. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Veronika Harcsa-Bálint Gyémánt (Ungari)

N28. aprill19:00
Saku mõis

Maria Laura Baccarini & Régis Huby (Itaalia-Pr)

N28. aprill19:30
Punane Maja

JOSÉ JAMES (USA)

N28. aprill21:00
Vaba Lava

Alevtina Poljakova Group (Venemaa)

N28. aprill21:00
Tartu jazzklubi

Erki Pärnoja : Himmelbjerget (Eesti-Rootsi-Taani)

N28. aprill23:00
Punane Maja

Muusikaline vahepala

R29. aprill13:00
Caffeine

Lõunakontsert Kivi Paber Käärides

R29. aprill14:00
Lõunakontsert

Jämm

R29. aprill14:00
Tallinna vanalinn

Pop-up kontsert

R29. aprill14:30
My City Hotel

Kõrged noodid ehk muusika kohtub kõrgusega

R29. aprill15:30
Balloon Tallinn

Lennukas jazz

R29. aprill16:00
Tallinna lennujaam

Jazzirongkäik

R29. aprill17:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Muusikaline tervitus

R29. aprill17:30
Telliskivi festivalikeskus

GALAKONTSERT „JAZZIAUHINNAD 10“

R29. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Steinar Raknes (Norra)

R29. aprill19:00
Kodu

Veronika Harcsa-Bálint Gyémánt (Ungari)

R29. aprill19:00
Villa Ammende, Pärnu

Alevtina Poljakova Group (Venemaa)

R29. aprill20:00
Punane Maja

Mark de Clive-Lowe’s CHURCH feat. Tawiah (USA-UK)

R29. aprill22:00
Vaba Lava

Shitney (Eesti-Taani-Rootsi)

R29. aprill23:30
Punane Maja

„Linnud ja pesad“ koos Sally Stuudioga

L30. aprill10:30
Telliskivi festivalikeskus

Lõunakontsert Telliskivi Reval Cafés

L30. aprill12:00
Telliskivi Reval Cafe

Lõunakontsert Rävala Reval Cafés

L30. aprill12:00
Rävala Reval Cafe

Kivikuju mäng muusika ja tantsuga

L30. aprill12:00
My City Hotel

Tallinn Swing Weekend vallutab Vabaduse väljaku

L30. aprill13:15
Vabaduse väljak

Muusikaline kerjus

L30. aprill14:00
Tallinna vanalinn

Jazzmob

L30. aprill15:00
Solaris Keskus

Muusikaline tervitus

L30. aprill15:30
Telliskivi festivalikeskus

Jazzmob

L30. aprill15:30
Viru Keskus

Jan Lundgren with Mattias Svensson & String Quartet (Rootsi) „ A Tribute to Jan Johansson”

L30. aprill16:00
Vaba Lava

Jazzimannekeenid

L30. aprill16:00
Kaubamaja

Muusikaline üllatus

L30. aprill16:00
Telliskivi festivalikeskus

Pop-up kontsert

L30. aprill17:00
Tallinna vanalinn

Veronika Harcsa-Bálint Gyémánt (Ungari)

L30. aprill17:30
Punane Maja

Steinar Raknes (Norra)

L30. aprill19:00
Vaba Lava

KADRI VOORAND QUARTET

L30. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Sooäär-Björkenheim Quartet (Eesti-Soome-USA) „Miles Davis 90“

L30. aprill20:30
Punane Maja

Tamir Grinberg Band (Iisrael)

L30. aprill22:00
Vaba Lava

Lexsoul Dancemachine

L30. aprill23:30
Punane Maja

Muusikaline tervitus

P01. mai13:30
Jahisadama terrass

Maarja Nuut

P01. mai16:00
Vaba Lava

Steinar Raknes (Norra)

P01. mai18:00
Kõltsu mõis

Linnaruumi lõpuakord Siim Aimla eestvedamisel

P01. mai19:00
Telliskivi festivalikeskus

Maria Faust “Velocipede” (Eesti-Taani)

P01. mai19:30
Vaba Lava

Sooäär-Paal Kvintett „A Love Supreme – John Coltrane 90”

R16. september21:00
NO99

MÄLGAND-KASS-REMMEL-REMMEL feat. Jaan Pehk “Neli kontrabassi”

R23. september19:00
Kumu auditoorium

Carmen Paris (Hispaania)

L08. oktoober17:00
Kumu auditoorium

Livia Nestrovski & Fred Ferreira (Brasiilia) “Um Gosto de Sol”

N13. oktoober19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Livia Nestrovski & Fred Ferreira (Brasiilia) “Um Gosto de Sol”

R14. oktoober19:00
Kõltsu mõis

Livia Nestrovski & Fred Ferreira (Brasiilia) “Um Gosto de Sol”

L15. oktoober17:00
Kumu auditoorium

Andy Emler (Prantsusmaa)

P16. oktoober16:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Vladimir Tarasov – Jaak Sooäär – Kadri Voorand (Leedu-Eesti) “Sound games“

P23. oktoober17:00
Kumu auditoorium

Emler-Tchamitchian-Echampard Trio (Prantsusmaa)

P30. oktoober17:00
Kumu auditoorium

LENNA KUURMAA & BAND

K23. november19:00
Vaba Lava

LENNA KUURMAA & BAND / Lisakontsert

K23. november21:30
Vaba Lava

MUSTONEN-SOOÄÄR-REMMEL-RUBEN JAZZ QUARTET

R25. november21:00
Jaani kirik

MARI KALKUN, TUULIKKI BARTOSIK & RAMO TEDER

P27. november12:00
Kumu auditoorium

ANNA PÕLDVEE & ERKI PÄRNOJA

P27. november16:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

KIRKE KARJA QUARTET

P27. november18:00
Kumu auditoorium

WAYNE KRANTZ TRIO (USA)

E28. november19:00
Vene Kultuurikeskus

KRISTIN ASBJØRNSEN & GJERMUND SILSET (Norra)

K30. november19:00
Niguliste Muuseum

BILL LAURANCE (Suurbritannia)

N01. detsember19:00
Kumu auditoorium

KRISTIN ASBJØRNSEN & GJERMUND SILSET (Norra)

N01. detsember19:00
Pärnu Kontserdimaja kammersaal

MARZI NYMAN (Soome), ANDRE MAAKER, AIN AGAN, PAUL DANIEL, WEEKEND GUITAR TRIO & EESTI F...

R02. detsember19:00
Tartu Elleri kool

TAKE 6 (USA) & ESTONIAN VOICES

L03. detsember18:00
Vanemuise kontserdimaja

MARZI NYMAN (Soome), ANDRE MAAKER, AIN AGAN, PAUL DANIEL, WEEKEND GUITAR TRIO & EESTI F...

L03. detsember18:30
Kultuurikatla Black Box

RYLEY WALKER (USA)

L03. detsember21:00
Kumu auditoorium

ANNA PÕLDVEE & ERKI PÄRNOJA

P04. detsember17:00
Pärnu Endla Küün

TAKE 6 (USA) & ESTONIAN VOICES

P04. detsember18:00
Alexela Kontserdimaja

AMOK AMOR (Saksamaa-USA-Rootsi)

E05. detsember20:00
Teater NO99 jazziklubi

AMOK AMOR (Saksamaa-USA-Rootsi)

T06. detsember19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

ANNA PÕLDVEE & ERKI PÄRNOJA

K07. detsember19:00
Kumu auditoorium

MARTEN KUNINGAS & BAND

N08. detsember19:00
Vene Kultuurikeskus

ANNA PÕLDVEE & ERKI PÄRNOJA

R16. detsember19:00
Epp-Maria Galerii Haapsalus

ANNA PÕLDVEE & ERKI PÄRNOJA / Kodukontsert

E19. detsember19:00
Kodu Kadriorus