Üritusi ei leitud.

Equally Stupid (Soome-Island-Šveits)

R10. veebruar21:00
Teater NO99 jazziklubi

Helin-Mari Arder ja Andy Fite (Eesti-USA)

N16. veebruar19:00
Otepää Kultuurikeskus

Helin-Mari Arder ja Andy Fite (Eesti-USA)

R17. veebruar19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Helin-Mari Arder ja Andy Fite (Eesti-USA)

L18. veebruar16:00
Kumu auditoorium

Helin-Mari Arder ja Andy Fite (Eesti-USA)

P19. veebruar16:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Ryo Kawasaki & Level 8 (Eesti-Jaapan-Brasiilia)

L25. veebruar16:00
Kumu auditoorium

Ragga Gröndal & Guðmundur Pétursson (Island)

K01. märts19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

Rhizottome (Prantsusmaa)

R03. märts19:00
Philly Joe's jazziklubi

Ragga Gröndal & Guðmundur Pétursson (Island)

R03. märts19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Ragga Gröndal & Guðmundur Pétursson (Island)

L04. märts17:00
Kumu auditoorium

Rhizottome (Prantsusmaa)

L04. märts19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Ragga Gröndal & Guðmundur Pétursson (Island)

P05. märts16:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

“Kummardus Valter Ojakäärule“

K08. märts19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

“Kummardus Valter Ojakäärule“

P12. märts17:00
Kumu auditoorium

Vahetunniüllatus

E17. aprill11:00
Kool

Lõunakontsert

E17. aprill11:45
Kohvik Time Out

Lõunakontsert

E17. aprill11:45
Kohvik Herr Artur

Vahetunniüllatus

E17. aprill12:45
Kool

Muusikaline üllatus

E17. aprill14:30
Viljandi Linnaraamatukogu ees

Muusikaline üllatus

E17. aprill15:30
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia

Jazzimaal

E17. aprill17:00
Centrum

Jazzirongisõit

E17. aprill17:37
Elron

Jazzirongisõit

T18. aprill07:44
Elron

Vahetunniüllatus

T18. aprill10:45
Kool

Vahetunniüllatus

T18. aprill11:50
Kool

Muusikaline üllatus

T18. aprill12:45
Pärnu Haigla

Lõunakontsert

T18. aprill14:00
Cafe Piano

Lõunakontsert

T18. aprill14:00
Teatrikohvik

Muusikaline üllatus

T18. aprill16:00
Martensi väljak

Pop-up kontsert

T18. aprill17:00
Pärnu Keskraamatukogu

Jazzirongisõit

K19. aprill08:05
Elron

Vahetunniüllatus

K19. aprill10:40
Kool

Jazzimaal

K19. aprill11:15
Helika Lasteaed

Lõunakontsert

K19. aprill11:45
Tartu Reval Cafe

Vahetunniüllatus

K19. aprill12:40
Kool

Pop-up kontsert

K19. aprill14:00
Tartu Raekoja plats

Muusikaline üllatus

K19. aprill15:30
Tartu Hooldekodu

Pop-up kontsert

K19. aprill17:00
Tasku Keskuse aatrium

PAPANOSH (Prantsusmaa)

K19. aprill19:00
Türi Kultuurikeskus

Marie Vaigla & Raul Vaigla

K19. aprill19:00
Narva Jazz Club

NÄITUS: 100 DAYS OF JAZZ

N20. aprill00:00
Vaba Lava

JAZZKAARE PLAKATINÄITUS

N20. aprill00:00
Telliskivi Poetänav

Ummikujazz

N20. aprill08:00
Foorum Keskuse ees

Muusikaline rongisõit

N20. aprill09:29
Elron

Vahetunniüllatus

N20. aprill11:40
Kool

Muusikaline üllatus

N20. aprill14:00
SA PJV Hooldusravi haigla

HOLLER MY DEAR (Austria)

N20. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Muusikaline rongisõit

R21. aprill10:40
Elron

Jazziaken

R21. aprill13:00
My City Hotel

Jazzmob: Free Flow Studio

R21. aprill16:00
Viru Keskus

Jazzirongkäik

R21. aprill18:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

“Tribute to Tallinn-67” ZBIGNIEW NAMYSLOWSKI QUINTET (Poola) & TÕNU NAISSOO UNITY

R21. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

LIISI KOIKSON „Coffee For One“

R21. aprill19:00
Otepää Kultuurikeskus

Muusikaline tervitus

R21. aprill19:00
Telliskivi festivalikeskus

Festivali avamine: KIRA SKOV & MARIA FAUST (Eesti-Taani)

R21. aprill19:30
Vaba Lava

HAN BENNINK (Holland) feat. JAAK SOOÄÄR, LAURA PÕLDVERE & KADRI VOORAND

R21. aprill21:00
Punane Maja

GOGO PENGUIN (Suurbritannia)

R21. aprill22:30
Vaba Lava

I WEAR* EXPERIMENT

R21. aprill23:59
Punane Maja

Muusikaline tervitus

L22. aprill10:45
Riigikogu

Jazzilava: Swing

L22. aprill11:00
Viru Keskus

Jazzilava: Latin jazz/bossa nova

L22. aprill12:00
Viru Keskus

Kodukontsert: Kira Skov & Maria Faust (Eesti-Taani)

L22. aprill13:00
Kodu

Jazzilava: Gypsy jazz

L22. aprill13:00
Viru Keskus

Jazzilava: Soul/groove jazz

L22. aprill14:00
Viru Keskus

Muusikaline tervitus

L22. aprill14:30
Telliskivi festivalikeskus

Kodukontsert: Andre Maaker

L22. aprill15:00
Kodu

Perekontsert: MAARJA NUUT

L22. aprill15:00
Vaba Lava

Jazzilava: Eesti estraadiklassika

L22. aprill15:00
Viru Keskus

Pop-up kontsert: EiK

L22. aprill15:00
Harju tn Caffeine

Kodukontsert: Laura “Spring is here to stay”

L22. aprill16:00
Kodu

Jazzijutud: “Tallinn-67”

L22. aprill16:00
Punane Maja

Muusikaline turistirong

L22. aprill16:30
Kullassepa tn

“Tribute to Tallinn-67” ZBIGNIEW NAMYSLOWSKI QUINTET (Poola) & TÕNU NAISSOO UNITY

L22. aprill17:00
Vaba Lava

SEBASTIAN STUDNITZKY QUARTET (Saksamaa)

L22. aprill19:00
Punane Maja

LIISI KOIKSON „Coffee For One“

L22. aprill19:00
Saku mõis

Muusikaline tervitus

L22. aprill19:00
Telliskivi festivalikeskus

MESHELL NDEGEOCELLO (USA)

L22. aprill21:00
Vaba Lava

HOLLER MY DEAR (Austria)

L22. aprill23:00
Punane Maja

Linnulauluekskursioon: Peep Veedla

P23. aprill08:00
Vabaduse väljak

JAANIS KILL & KRISTJAN RUDANOVSKI

P23. aprill10:00
Telliskivi Reval Cafe

HOMMIKUJOOGA: KADI REINTAM & PEEDU KASS

P23. aprill10:00
Vaba Lava

DJ MISHA PANFILOV

P23. aprill11:00
Telliskivi Reval Cafe

THE NOTES

P23. aprill11:00
Renard Coffee Shop

ANDRE MAAKER

P23. aprill11:00
Punane Maja

MAIMU JÕGEDA & KAARI UUS

P23. aprill12:00
Pudel Baar

HEDVIG HANSON & KALLE PILLI

P23. aprill12:00
My City Hotel

JAZZTANTSU TÖÖTUBA: KADI REINTAM

P23. aprill12:00
Vaba Lava

PLAADIMAASTIKUMÄNG

P23. aprill12:00
Punane Maja

CHARLES LLOYDI NIMELINE VABAVISETE VÕISTLUS

P23. aprill12:00
Telliskivi väljak

JAZZIMAAL

P23. aprill12:30
Punane Maja

JONAS KAARNAMETS & KASPAR TAMBUR

P23. aprill13:00
LIFT99

TO’KO

P23. aprill13:00
Rattastuudio Jooks

Jazzmuusika mälumäng

P23. aprill13:00
Vaba Lava

JAZZIJUTUD: “ARTISTI ERI: ELINA HOKKANEN & JOHANNES LAAS”

P23. aprill14:00
Safran

JAZZIPLAATIDE TURG

P23. aprill14:00
Punane Maja

LENNA KUURMAA & BAND

P23. aprill14:00
Velvet

JAZZ MEETS GRAFFITY & PING PONG

P23. aprill14:00
Telliskivi väljak

RAIVO TAFENAU & RAMUEL TAFENAU

P23. aprill15:00
Pelgulinna Rahvamaja

PAPANOSH (Prantsusmaa)

P23. aprill16:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

EESTI UKULELEORKESTER feat. IVI RAUSI-HAAVASALU

P23. aprill16:00
Velvet

PINKSITURNIIR

P23. aprill16:00
Telliskivi väljak

Noortelava: Lauri Kadalipp Social Jazz

P23. aprill16:30
Punane Maja

ALEKSANDER PAAL & JAAN-ALARI JAANSON

P23. aprill17:00
Pudel Baar

LEPATRIINU

P23. aprill18:00
Velvet

HOLLER MY DEAR (Austria)

P23. aprill18:00
Kõltsu mõis

VILJANDI VIBES: KADRI VOORAND & MIHKEL MÄLGAND

P23. aprill18:00
Punane Maja

Kodukontsert: Grupa Janke Randalu (Eesti-Poola-Saksamaa)

P23. aprill19:00
Kodu

LIISI KOIKSON „Coffee For One“

P23. aprill19:00
Vaba Lava

Jazzitramm

E24. aprill11:54
Tramm

Lõunakontsert KUKU Klubis

E24. aprill12:00
KUKU Klubi

Jazziaken

E24. aprill13:00
My City Hotel

Jazzivaip: Improosakond

E24. aprill16:00
Harju tn Caffeine

Lennukas jazz

E24. aprill17:35
Tallinna lennujaam

Kodukontsert: Elina Hokkanen & Johannes Laas

E24. aprill18:00
Kodu

Vali muusik

E24. aprill18:00
Alexela Kontserdimaja

SPYRO GYRA (USA)

E24. aprill19:00
Alexela Kontserdimaja

PAPANOSH (Prantsusmaa)

E24. aprill19:00
Elva Kultuurikeskus

Showcase-kontsert: NELI KONTRABASSI, MARIE VAIGLA & RAUL VAIGLA, KIRKE KARJA QUINTET “E...

E24. aprill21:00
Punane Maja

Lõunakontsert KUKU Klubis

T25. aprill12:00
KUKU Klubi

Lõunakontsert Reval Cafés

T25. aprill12:00
Müürivahe Reval Cafe

Muusikaline üllatus

T25. aprill13:30
Kristiine Tegevuskeskus

Muusikaline üllatus: Kirke Karja, Gloria Kadarpik

T25. aprill15:00
Eesti Lastekirjanduse Keskus

Kivikuju: Free Flow Studio

T25. aprill16:00
My City Hotel

Jazzitramm

T25. aprill16:32
Tramm

Jazzijutud: “Fookus Live: What does it take to manage an artists’ career in 2017 and b...

T25. aprill17:00
Punane Maja

“Ella Fitzgerald 100” LIISI KOIKSON, SOFIA RUBINA, SUSANNA ALEKSANDRA, INTARS BU...

T25. aprill18:00
Vaba Lava

SIIRI SISASK feat. ROBERT JÜRJENDAL & PEEDU KASS „Uku Masing: Kuristi kohal“

T25. aprill19:00
Tartu Elleri kool

KRISTJAN RANDALU LIMES OCCIDENTALIS (Eesti-Saksamaa-Prantsusmaa-Kreeka-Süüria)

T25. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

JAN GALEGA BRÖNNIMANN – MOUSSA CISSOKHO – OMRI HASON (Šveits-Senegal-Iisrael)

T25. aprill19:00
Rakvere Tark Maja

PAPANOSH (Prantsusmaa)

T25. aprill19:45
Punane Maja

ISABEL VINARDELL & ISABELLE LAUDENBACH (Hispaania)

T25. aprill21:00
Vaba Lava

Muusikaline üllatus

K26. aprill10:30
Tallinna Lastehaigla

Lõunakontsert KUKU Klubis

K26. aprill12:00
KUKU Klubi

Jazziaken

K26. aprill13:00
My City Hotel

Liivakell

K26. aprill15:00
Harju tn Caffeine

Jazzitramm

K26. aprill15:56
Tramm

Pop-up kontsert

K26. aprill17:00
DEPOO toidutänav

KRISTJAN RANDALU LIMES OCCIDENTALIS (Eesti-Saksamaa-Prantsusmaa-Kreeka-Süüria)

K26. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Erki Pärnoja : Efterglow

K26. aprill18:00
Kodu

Perekontsert: MAARJA NUUT

K26. aprill19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

LIISI KOIKSON „Coffee For One“

K26. aprill19:00
Pärnu Endla Küün

ISABEL VINARDELL & ISABELLE LAUDENBACH (Hispaania)

K26. aprill19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

JAN GALEGA BRÖNNIMANN – MOUSSA CISSOKHO – OMRI HASON (Šveits-Senegal-Iisrael)

K26. aprill19:00
Rapla Kultuurikeskus

THE FIREBIRDS (Taani) “Igor Stravinski: Püha kevad”

K26. aprill19:45
Punane Maja

STEVE GADD BAND (USA)

K26. aprill21:00
Vaba Lava

MAIRO MARJAMAA QUARTET & JAM SESSION

K26. aprill23:00
Punane Maja

Lõunakontsert KUKU Klubis

N27. aprill12:00
KUKU Klubi

Muusikaline üllatus

N27. aprill12:20
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus

Lõunakontsert Reval Cafés: Saue muusikakool

N27. aprill14:00
Rävala Reval Cafe

Pop-up kontsert

N27. aprill14:30
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Jazzitramm

N27. aprill15:29
Tramm

Elav Jukebox

N27. aprill18:00
Alexela Kontserdimaja

DIANNE REEVES (USA)

N27. aprill19:00
Alexela Kontserdimaja

THE FIREBIRDS (Taani) “Igor Stravinski: Püha kevad”

N27. aprill19:00
Tartu Elleri kool

JAN GALEGA BRÖNNIMANN – MOUSSA CISSOKHO – OMRI HASON (Šveits-Senegal-Iisrael)

N27. aprill19:00
Pärnu Kontserdimaja

YEMEN BLUES (Iisrael)

N27. aprill21:00
Vaba Lava

ERKI PÄRNOJA : EFTERGLOW

N27. aprill23:00
Punane Maja

Jazzitramm

R28. aprill09:54
Tramm

Muusikaline üllatus

R28. aprill11:45
NUKU teater

Lõunakontsert KUKU Klubis

R28. aprill12:00
KUKU Klubi

Vali tempo

R28. aprill13:00
My City Hotel

Pop-up kontsert

R28. aprill15:00
Harju tn Caffeine

Jazzimannekeenid

R28. aprill16:00
Tallinna Kaubamaja

Muusikaline üllatus: KAFO jazz kohvifestivalil

R28. aprill16:00
Kultuurikatel

Jazzijutud: “Music journalism – a friend or a foe of the musician?”

R28. aprill17:00
Punane Maja

Lennukas jazz

R28. aprill17:35
Tallinna lennujaam

GRANDBROTHERS (Saksamaa-Šveits)

R28. aprill18:00
Vaba Lava

SIIRI SISASK „Uku Masing: Kuristi kohal“

R28. aprill19:00
Saku mõis

TOOMAS RULL QUARTET „Mõtteterad“

R28. aprill19:45
Punane Maja

IYEOKA (Nigeeria-USA)

R28. aprill21:30
Vaba Lava

KENTON SLASH DEMON (Taani)

R28. aprill23:30
Punane Maja

Elav jazziturg

L29. aprill10:00
Vana-turu kael

Muusika kohtub tantsuga: Tallinna Ülikool

L29. aprill11:00
My City Hotel

Jazz inspireerib kunsti, kunst inspireerib jazzi

L29. aprill11:00
ARS-i Maja

Muusikaline turistirong

L29. aprill12:00
Kullassepa tn

Muusika kohtub tantsuga: Tallinn Swing Dance Society ja The Cajun Spices

L29. aprill13:15
Vabaduse väljak

Muusikaline üllatus

L29. aprill14:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Jazzmob: ETV tütarlastekoor ja NUKU koor

L29. aprill14:00
Tallinna Kaubamaja

Muusika kohtub tantsuga: Breiktantsijad

L29. aprill15:00
Viru Keskus

Muusikaline üllatus

L29. aprill15:30
Tallinna Sadama D-terminal

ADNAN JOUBRAN (Prantsusmaa-Palestiina)

L29. aprill16:00
Vaba Lava

Jazzimannekeenid

L29. aprill16:00
Tallinna Kaubamaja

SILENT BLAST QUINTET (Leedu)

L29. aprill17:30
Punane Maja

TIGRAN HAMASYAN (Armeenia)

L29. aprill19:00
Vaba Lava

ALICE FRANCIS (Saksamaa)

L29. aprill20:30
Punane Maja

YUSSEF KAMAAL (Suurbritannia)

L29. aprill23:00
Vaba Lava

ESTRADA ORCHESTRA

L29. aprill23:59
Punane Maja

Muusikaline tervitus

P30. aprill12:30
Telliskivi festivalikeskus

Perekontsert: TANJA MIHHAILOVA & BAND „Tants jazzi ümber“

P30. aprill13:00
Vaba Lava

Aurikujazz

P30. aprill14:00
Kalasadam

Jazz vajab elektrit

P30. aprill15:15
Telliskivi festivalikeskus

SIIRI SISASK feat. ROBERT JÜRJENDAL & PEEDU KASS „Uku Masing: Kuristi kohal“

P30. aprill17:00
Vaba Lava

Lõpujämm

P30. aprill17:30
Telliskivi festivalikeskus

MANU DELAGO (Austria-Suurbritannia)

E11. september19:00
Kumu auditoorium

ANDRE MAAKER & IAN ETHAN CASE (USA)

K04. oktoober19:00
Jazziklubi Jasm

ANDRE MAAKER & IAN ETHAN CASE (USA)

N05. oktoober19:00
Philly Joe's jazz club

MARC DUCRET (Prantsusmaa)

N12. oktoober19:00
Philly Joe's jazz club

ELLETUSE

P15. oktoober17:00
Kumu auditoorium

ELINA HOKKANEN & BAND

L21. oktoober17:00
Kumu auditoorium

TRUMP CONCEPTION

L28. oktoober17:00
Kumu auditoorium

TERRY BOZZIO (USA)

R03. november19:00
Kumu auditoorium

Jaak Sooäär, Henno Kelp, Kristjan Kallas feat. Robert Linna “Tuntud ja tundmatu Jimi H...

K22. november19:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Jaak Sooäär, Henno Kelp, Kristjan Kallas feat. Robert Linna “Tuntud ja tundmatu Jimi H...

N23. november19:00
Viljandi Lennukitehas

ALA.NI (UK)

R24. november19:00
Vaba Lava

Jaak Sooäär, Henno Kelp, Kristjan Kallas feat. Robert Linna “Tuntud ja tundmatu Jimi H...

R24. november19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

Tom Adams (UK)

L25. november19:00
Kumu auditoorium

Vinx & The Groove Heroes (USA)

P26. november18:00
Vene Kultuurikeskus

Jaak Sooäär, Henno Kelp, Kristjan Kallas feat. Robert Linna “Tuntud ja tundmatu Jimi H...

P26. november18:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Jaak Sooäär, Henno Kelp, Kristjan Kallas feat. Robert Linna “Tuntud ja tundmatu Jimi H...

E27. november19:00
Kumu auditoorium

Mari Kalkun “Ilmamõtsan”

T28. november19:00
Kumu auditoorium

Mari Kalkun “Ilmamõtsan”

K29. november19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

Simon Phillips Protocol IV (USA)

N30. november19:00
Vene Kultuurikeskus

Mari Kalkun “Ilmamõtsan”

N30. november19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

EMTA Big Band, dirigent Jere Laukkanen (Soome) „Afro Cuba Sounds“

R01. detsember21:00
Teater NO99 jazziklubi

Mari Kalkun “Ilmamõtsan”

L02. detsember18:00
Paide Wabalinna Maja

Jääb ära! STACEY KENT (USA), JIM TOMLINSON (Inglismaa) & ESTONIAN DREAM BIG BAND

L02. detsember19:00
Alexela Kontserdimaja

SHAYNA STEELE (USA) & Estonian Dream Big Band Siim Aimla juhatusel

L02. detsember19:00
Alexela Kontserdimaja

Reigo Ahven Trio feat. Jukkis Uotila (Soome)

P03. detsember17:00
Kumu auditoorium

Mari Kalkun “Ilmamõtsan”

P03. detsember18:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Marcin Masecki & Jerzy Rogiewicz (Poola) „Time for Ragtime“

E04. detsember19:00
Kumu auditoorium

Mari Kalkun “Ilmamõtsan”

K06. detsember19:00
Pärnu Endla Küün

Värttinä (Soome) feat. Kadri Voorand „Soome 100“

K06. detsember19:00
Kultuurikatla Black Box

Hedvig Hanson „Talvine soojus“

K06. detsember19:00
Saku mõis

Hedvig Hanson „Talvine soojus“

N07. detsember19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

Maria Faust Sacrum Facere (Eesti-Taani)

L09. detsember17:00
St Mary's Cathedral (Tallinna Toomkirik)

Hedvig Hanson „Talvine soojus“

L09. detsember17:00
Viljandi Jaani kirik

Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner (Saksamaa-USA)

L09. detsember19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner (Saksamaa-USA)

P10. detsember17:00
Kumu auditoorium

Hedvig Hanson „Talvine soojus“

E11. detsember19:00
Kumu auditoorium

Kodukontsert: Hedvig Hanson & Band

T12. detsember19:00
Kodu

Hernan Romero, Kestutis Vaiginis, Carmen Estevez (USA- Leedu-Hispaania)

K13. detsember19:00
Kumu auditoorium

Jaak Sooäär, Henno Kelp, Kristjan Kallas feat. Robert Linna “Tuntud ja tundmatu Jimi H...

N14. detsember19:00
Pärnu Kultuuriklubi Tempel

Hernan Romero, Kestutis Vaiginis, Carmen Estevez (USA-Leedu-Hispaania)

N14. detsember19:00
Haapsalu Kultuurikeskus