Üritusi ei leitud.

MART SOO KULGEJAD

L03. veebruar17:00
Kumu auditoorium

MAARJA AARMA, TEELE VIIRA & BAND

L10. veebruar17:00
Kumu auditoorium

MAARJA AARMA, TEELE VIIRA & BAND

T13. veebruar19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

MIHÁLY BORBÉLY POLYGON (Ungari)

L17. veebruar17:00
Kumu auditoorium

MIHÁLY BORBÉLY POLYGON (Ungari)

P18. veebruar17:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

CRISS CROSS PROJECT feat. MARILYN MAZUR & PEEDU KASS (Taani-Eesti-Luksemburg-Prantsusma...

N01. märts19:00
Kumu auditoorium

THE SPACE TRAVELLERS feat. CLAUDIA SOLAL, DIDIER PETIT, PHILIPPE FOCH (Prantsusmaa)

P04. märts17:00
Kumu auditoorium

THE SPACE TRAVELLERS feat. CLAUDIA SOLAL, DIDIER PETIT, PHILIPPE FOCH (Prantsusmaa)

E05. märts19:00
Türi Kultuurikeskus

THE SPACE TRAVELLERS feat. CLAUDIA SOLAL, DIDIER PETIT, PHILIPPE FOCH (Prantsusmaa)

T06. märts19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

THE SPACE TRAVELLERS feat. CLAUDIA SOLAL, DIDIER PETIT, PHILIPPE FOCH (Prantsusmaa)

K07. märts19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

THE SPACE TRAVELLERS feat. CLAUDIA SOLAL, DIDIER PETIT, PHILIPPE FOCH (Prantsusmaa)

P11. märts18:00
Kuressaare Kultuurikeskus

Jazzirongisõit

E16. aprill08:13
Elron

Vahetunniüllatus

E16. aprill10:45
Kool

Jazzimaal

E16. aprill11:30
Lasteaed

Vahetunniüllatus

E16. aprill11:45
Kool

Vahetunniüllatus

E16. aprill12:10
Kool

Muusikaline üllatus

E16. aprill12:30
KAFO

Lõunakontsert

E16. aprill13:30
Tartu Reval Cafe

Muusikaline üllatus

E16. aprill15:00
Tartu Hooldekodu

Pop-up kontsert

E16. aprill16:30
Tartu Raekoja plats

Pop-up kontsert

E16. aprill17:00
Tasku Keskuse aatrium

Jazzirongisõit

T17. aprill07:42
Elron

Vahetunniüllatus

T17. aprill08:30
Kool

Vahetunniüllatus

T17. aprill08:55
Kool

Vahetunniüllatus

T17. aprill10:30
Kool

Vahetunniüllatus

T17. aprill10:35
Kool

Vahetunniüllatus

T17. aprill10:45
Kool

Jazzimaal

T17. aprill11:30
Lasteaed

Muusikaline üllatus

T17. aprill12:00
Viljandi Haigla

Lõunakontsert

T17. aprill13:30
Layk Stuudiokohvik

Jazzimaal

T17. aprill15:30
Centrum

Muusika kohtub tantsuga

T17. aprill16:30
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia

“AITÄH, VALTER OJAKÄÄR!”

T17. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Jazzirongisõit

K18. aprill07:42
Elron

Vahetunniüllatus

K18. aprill09:30
Kool

Vahetunniüllatus

K18. aprill10:40
Kool

Jazzimaal

K18. aprill10:45
Lasteaed

Vahetunniüllatus

K18. aprill11:50
Kool

Muusikaline üllatus

K18. aprill13:00
Pärnu Haigla

Lõunakontsert

K18. aprill14:30
Kohvik Mahedik

Muusika kohtub tantsuga

K18. aprill16:00
Pärnu Keskraamatukogu

Pop-up kontsert

K18. aprill17:00
Pärnu Bussijaam

Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel

K18. aprill19:00
Saku mõis

MAARJA AARMA, TEELE VIIRA & BAND

K18. aprill19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Jazzirongisõit

N19. aprill09:39
Elron

Vahetunniüllatus

N19. aprill11:00
Kool

Vahetunniüllatus

N19. aprill11:00
Kool

Jazzijooga

N19. aprill11:30
Tallinna lennujaam

Muusikaline üllatus

N19. aprill14:00
SA PJV Hooldusravi haigla

Vahetunniüllatus

R20. aprill09:00
Kool

Vahetunniüllatus

R20. aprill10:35
Kool

Jazziaken

R20. aprill12:00
My City Hotel

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

R20. aprill12:30
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus

Jazzitramm

R20. aprill13:17
Tramm

Muusikaline üllatus / Pop-up kontsert / Muusikaline tervitus

R20. aprill14:00
Tallinna Bussijaam

Festivali avamine: “Saja lugu”

R20. aprill19:00
Noblessneri sadamalinnak

BREMER/MCCOY (Taani)

R20. aprill19:00
Tartu Ülikooli aula

HANNAH EPPERSON (Kanada)

R20. aprill19:00
Rakvere Tark Maja

ROMARE (Suurbritannia)

R20. aprill22:30
Vaba Lava

SANDER MÖLDER „Folk remixed“ + DJ Peeter Ehala (TIKS)

R20. aprill23:59
Punane Maja

Perekontsert: EEVA & VILLU TALSI

L21. aprill11:00
Vaba Lava

Jazzilava

L21. aprill11:00
Balti Jaama Turuhoone

Kodukontsert: Marie Vaigla

L21. aprill14:00
Kodu

Jazzmob

L21. aprill14:30
Viru Keskus

Jazzirongkäik

L21. aprill15:00
Tallinna vanalinn

ESTONIAN VOICES

L21. aprill16:00
Vaba Lava

HEIKKO REMMEL QUARTET (Eesti-Soome)

L21. aprill17:30
Punane Maja

Perekontsert: EEVA & VILLU TALSI

L21. aprill18:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

BREMER/MCCOY (Taani)

L21. aprill19:00
Vaba Lava

HANNAH EPPERSON (Kanada)

L21. aprill20:30
Punane Maja

ASHILEVI

L21. aprill21:00
Pärnu Kultuuriklubi Tempel

CORY HENRY & THE FUNK APOSTLES (USA)

L21. aprill23:00
Vaba Lava

LAURA & W

L21. aprill23:59
Punane Maja

Hommikujooga, Liina Saar

P22. aprill10:00
Vaba Lava

Kelly’s Puzzle

P22. aprill10:00
Telliskivi Reval Cafe

Andrei Kedrini jazziportree õpituba

P22. aprill11:00
Pabrik

Mari Jürjens & Liisi Koikson

P22. aprill11:00
Punane Maja

DJ Liisi Voolaid

P22. aprill11:00
Telliskivi Reval Cafe

Perebänd: Mälgand Bros.

P22. aprill12:00
Pelgulinna Rahvamaja

Tallinn Swing Dance Society: Svingtantsu õpituba

P22. aprill12:00
Vaba Lava

Jazzimaal: Sally Stuudio ja Eesti Tantsuagentuur

P22. aprill12:00
Telliskivi Roheline Saal

Jazziplaatide turg

P22. aprill13:00
Punane Maja

Marie Vaigla

P22. aprill13:00
Velvet

Saku Mandoliinid

P22. aprill13:00
Balti Jaama Turuhoone

DJ Liisi Voolaid

P22. aprill13:00
Kärbes Kitchen & Bar

Jazzijutud „Artistijutt: Erki Pärnoja“

P22. aprill13:30
Punane Maja

Perekontsert: EEVA & VILLU TALSI

P22. aprill14:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

Heidy Purga DJ õpituba lastele

P22. aprill14:00
Kärbes Kitchen & Bar

Titoks

P22. aprill14:00
Pabrik

Hanna-Liina Võsa ja Jürmo Eespere

P22. aprill14:00
My City Hotel

Jason Hunter & Ara Yaralyan

P22. aprill14:00
Disainipood Tali

Telliskivi ajalooretk Jaak Juskega

P22. aprill14:00
F-hoone

Perebänd: Tublid

P22. aprill14:30
Pelgulinna Rahvamaja

Jazzijutud: „USA ja Euroopa jazzitrendid“

P22. aprill15:00
Punane Maja

Muusika mälumäng

P22. aprill15:00
Kärbes Kitchen & Bar

The Swingin’ Sisters & Band

P22. aprill15:00
Velvet

Telliskivi ajalooretk Jaak Juskega

P22. aprill16:00
F-hoone

Kolm Kõla

P22. aprill16:00
Dokfoto keskus

Noortelava: Marianne Leiburi Ansambel

P22. aprill17:00
Punane Maja

Raul Vaigla ja Petteri Hasa

P22. aprill17:30
Kelpman Textile Stuudio

Hommage

P22. aprill18:00
Punane Maja

HANNAH EPPERSON (Kanada)

P22. aprill19:00
Pärnu Endla Küün

ESTONIAN DREAM BIG BAND solistidega

P22. aprill19:00
Vaba Lava

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

E23. aprill12:00
Rahva Raamat

Lõunakontsert

E23. aprill12:00
Rävala Reval Cafe

Jazziaken

E23. aprill13:45
My City Hotel

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

E23. aprill14:00
Eesti Rahvusraamatukogu

Lõunakontsert

E23. aprill14:00
Kivi Paber Käärid

DOMINIC MILLER (Suurbritannia)

E23. aprill18:00
Punane Maja

Kodukontsert: Mälgandite perebänd

E23. aprill18:00
Kodu

“Tormis jääb” Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel & Eesti Filharmoonia Kammerkoor

E23. aprill19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

KRISTJAN RANDALU „Absence“ (Eesti-USA-Soome)

E23. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

DELBECQ 3 (Prantsusmaa-Kanada-Kongo)

E23. aprill19:00
Rakvere Kultuurikeskus

Showcase-kontsert: Avarus Trio, Kirke Karja Quartet, Maarja Aarma MA

E23. aprill21:00
Punane Maja

Jazzitramm

T24. aprill12:09
Tramm

Lennukas jazz

T24. aprill13:00
Tallinna lennujaam

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

T24. aprill14:00
SA Autistika

Lõunakontsert

T24. aprill14:00
Kivi Paber Käärid

Jazzijutud: „Teekond ECM’i poole“

T24. aprill16:30
Punane Maja

“Tormis jääb” Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel & Eesti Filharmoonia Kammerkoor

T24. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Anna Põldvee Quartet

T24. aprill19:00
Kodu

DELBECQ 3 (Prantsusmaa-Kanada-Kongo)

T24. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

“AITÄH, VALTER OJAKÄÄR!”

T24. aprill19:00
Võru Kultuurimaja Kannel

ELLEN ANDREA WANG (Norra)

T24. aprill19:45
Punane Maja

KRISTJAN RANDALU „Absence“ (Eesti-USA-Soome)

T24. aprill21:00
Vaba Lava

Lõunakontsert

K25. aprill12:00
Müürivahe Reval Cafe

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

K25. aprill14:00
Põhja-Eesti Pimedate Ühing

Lõunakontsert

K25. aprill14:00
Kivi Paber Käärid

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

K25. aprill14:30
Lutheri Ärimaja

Jazzijutud: „Meedia ja noored“

K25. aprill17:00
Punane Maja

AMBROSE AKINMUSIRE (USA)

K25. aprill18:00
Vaba Lava

TRUMP CONCEPTION

K25. aprill19:00
Tartu Eesti Rahva Muuseum

THE SWINGIN’ SISTERS

K25. aprill19:00
Narva Jazz Club

TANER AKYOL TRIO (Türgi-Kreeka-Saksamaa)

K25. aprill19:45
Punane Maja

THE BAD PLUS (USA)

K25. aprill21:00
Vaba Lava

KOMFORTRAUSCHEN (Saksamaa)

K25. aprill23:00
Punane Maja

Ummikujazz

N26. aprill08:30
Foorum Keskuse ees

Lõunakontsert

N26. aprill12:00
R 14 veinirestoran

Jazziaken

N26. aprill13:00
My City Hotel

Lõunakontsert

N26. aprill14:00
Kivi Paber Käärid

Vali muusik

N26. aprill18:15
Alexela Kontserdimaja

LAURA MVULA (UK)

N26. aprill19:00
Alexela Kontserdimaja

SONS OF KEMET (Suurbritannia)

N26. aprill21:30
Vaba Lava

Showcase-kontsert: Mauno Meesit Trio, Modulshtein, Argo Vals

N26. aprill23:00
Punane Maja

Jazzivaip

R27. aprill12:00
Caffeine

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

R27. aprill13:00
Caffeine

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

R27. aprill14:00
Caffeine

Lõunakontsert

R27. aprill14:00
Kivi Paber Käärid

Muusika kohtub tantsuga

R27. aprill15:00
Viru Keskus

Jazzijutud: “Jaak Sooäär teda inspireerinud muusikutest“

R27. aprill17:00
Punane Maja

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

R27. aprill17:15
Vaba Lava

TRONDHEIM VOICES (Norra)

R27. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Maarja Aarma MA

R27. aprill19:00
Kodu

“AITÄH, VALTER OJAKÄÄR!”

R27. aprill19:00
Türi Kultuurikeskus

LEONID ŠINKARENKO QUARTET (Leedu)

R27. aprill19:45
Punane Maja

MYLES SANKO (Suurbritannia)

R27. aprill22:00
Vaba Lava

ASHILEVI

R27. aprill23:30
Punane Maja

Lõunakontsert

L28. aprill12:00
Telliskivi Reval Cafe

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

L28. aprill12:30
My City Hotel

#NOORJAZZ (Eesti-Taani-Portugal)

L28. aprill13:00
Vaba Lava

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

L28. aprill14:00
Kultuurikatel

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

L28. aprill15:00
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Kodukontsert: Kirke Karja

L28. aprill16:00
Kodu

Muusikaline linnarong

L28. aprill16:00
Kullassepa tn

DELBECQ 3 (Prantsusmaa-Kanada-Kongo)

L28. aprill17:30
Punane Maja

SÍLVIA PÉREZ CRUZ (Hispaania)

L28. aprill19:00
Vaba Lava

TRONDHEIM VOICES (Norra)

L28. aprill19:00
Pärnu Kontserdimaja

ANNA PÕLDVEE QUARTET

L28. aprill20:30
Punane Maja

WERKHA (Suurbritannia)

L28. aprill23:00
Vaba Lava

TRUMP CONCEPTION

L28. aprill23:59
Punane Maja

Kodukontsert: Peedu Kass

P29. aprill14:00
Kodu

Muusika kohtub tantsuga

P29. aprill14:15
Vabaduse väljak

Muusikaline üllatus / Pop-Up kontsert / Muusikaline tervitus

P29. aprill15:15
Vaba Lava

NIK BÄRTSCH’S MOBILE (Šveits)

P29. aprill16:00
Vaba Lava

THE SWINGIN’ SISTERS

P29. aprill17:00
Laitse Graniitvilla

BILL EVANS PETITE BLONDE II (USA)

P29. aprill20:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Marie Vaigla

E30. aprill18:00
Kodu

„ANNE ERM 75: TRIBUTE TO COLLAGE“. JANNO TRUMP & CO, LEA GABRAL, KADRI VOORAND, MIKK DE...

P02. september17:00
Kumu auditoorium

SOOÄÄR-YARALYAN-OUNASKARI (Eesti-Armeenia-Soome)

K12. september20:00
Philly Joe's jazziklubi

“LEMBIT SAARSALU 70: SAKSOFONIDE PIDU”

P23. september17:00
Kumu auditoorium

BALTIC JAZZ TRIO (Eesti-Läti-Leedu) „Baltic States 100“

L29. september17:00
Kumu auditoorium

LIISI KOIKSON & JOEL REMMEL

P07. oktoober17:00
Kumu auditoorium

VINCENT COURTOIS TRIO (Prantsusmaa) “Bandes Originales. Love of Life”

R26. oktoober20:00
Philly Joe's jazziklubi

WOLFGANG MUTHSPIEL QUINTET (Austria-Šveits-USA)

T30. oktoober19:00
Kumu auditoorium

9 HÜMNI VABADUSELE

K28. november19:00
Alexela Kontserdimaja

YILIAN CAÑIZARES (Kuuba)

N29. november19:00
Vaba Lava

Perekontsert: SANDRA & JALMAR VABARNA

L01. detsember12:00
Kumu auditoorium

PHRONESIS (Suurbritannia)

L01. detsember20:00
Kumu auditoorium

SALVADOR SOBRAL (Portugal)

P02. detsember18:00
Vanemuise kontserdimaja

SALVADOR SOBRAL (Portugal)

E03. detsember19:00
Estonia kontserdisaal

PHILIPP GROPPER’S PHILM (Saksamaa)

T04. detsember20:00
Philly Joe's jazziklubi

TEEMU VIINIKAINEN-ANDRE MAAKER (Soome-Eesti)

K05. detsember19:00
Niguliste Muuseum

VEIN feat. ANDY SHEPPARD (Šveits-Suurbritannia)

N06. detsember19:00
Kumu auditoorium

TEEMU VIINIKAINEN-ANDRE MAAKER (Soome-Eesti)

N06. detsember19:00
Villa Ammende, Pärnu

ULLA KRIGUL feat. SANDER MÖLDER, RAUL OJAMAA

R07. detsember19:00
Niguliste Muuseum

LIZZ WRIGHT (USA) & ESTONIAN DREAM BIG BAND, dirigent SIIM AIMLA

P09. detsember19:00
Alexela Kontserdimaja

Kodukontsert: Liisi Koikson & Joel Remmel

E10. detsember19:00
Kodu

SWING A LA DJANGO (Ungari)

K12. detsember19:00
Kumu auditoorium

EESTI FILHARMOONIA KAMMERKOOR & ROBERT JÜRJENDAL, ARVE HENRIKSEN (Norra), MADIS METSAMART

N13. detsember19:00
Niguliste Muuseum

SWING A LA DJANGO (Ungari)

N13. detsember19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

EESTI FILHARMOONIA KAMMERKOOR & ROBERT JÜRJENDAL, ARVE HENRIKSEN (Norra), MADIS METSAMART

R14. detsember19:00
Viljandi Baptistikirik

DOCK IN ABSOLUTE (Luksemburg)

R14. detsember19:00
Kumu auditoorium

ULLA KRIGUL

R14. detsember19:00
Pärnu Eliisabeti kirik